Maska Impreza GC 96-00 zielona, fotele + składana kanapa jasna Impreza GC

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
133699
0 gwiazdek
Auto: GC 1994'
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Maska Impreza GC 96-00 zielona, fotele + składana kanapa jasna Impreza GC

Post 29 lis 2018, o 22:54

Czołem,
mam na sprzedaż fanty opisane wyżej. Maska do Imprezy GC poliftowa- kolor na 90% 64c- mam u siebie 307 i jest jaśniejsza, a imprezy były tylko w dwóch kolorach zielonych także. Nie pognita, żadne purchle jej nie wychodzą, nic z tych rzeczy. Generalnie bardzo zadbana, jakieś mikro rysy owszem się znajdą (myślę że znaczną większość można spolerować), ogólnie db++. żeby nie było kolorowo rogi mają zaprawki- niestety moim kolorem 307 ale nie rzuca się to w oczy i po prawej stronie lekkie zadrapania. Zamki, gumy, spryskiwacze sprawne wszystko jest. Generalnie geniusz nie wpadłem na to by zrobić zdjęć jak maska była jeszcze na aucie, więc póki co są takie. Jeśli ktoś będzie zainteresowany bez problemu zrobie jakieś normalne. - 200zł


Fotele wyjęte z mojej GC 1994. Kolor szary + środek jak by fiolet, Stan mocne dobre, obejdzie się bez prania i tym podobne. Regulacja działa, stołki bardzo wygodne. W komplecie jest kanapa która się rozkłada. Zdjęć chwilowo brak- jak znajdzie się chętny to cykne coś cywilizowanego. - 70zł komplet.

Odbiór Kielce



ODPOWIEDZ