Poszukiwany dach do GT.

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
ttomeck
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Poszukiwany dach do GT.

Post 5 maja 2021, o 11:24

Cześć,

okazało się, że w mojej Imprezie GT, pod uszczelką przedniej szyby schowała się korozja (najprawdopodobniej jest to efekt nieumiejętnie wymienionej przedniej szyby). Żeby to dobrze naprawić potrzebne jest poszycie dachu.
W lokalnym ASO powiedzieli, że nowa część jest po prostu niedostępna, nawet w Japoni nie mają żadnej sztuki.
Przegląd portali z częściami używanymi nie przyniósł efektu - zdarza się dach od GD i nowszych, ale od GC ani śladu.

Może ktoś z Szanownych Forumowiczów posiada albo taki element, albo chociaż namiar na miejsce gdzie mogą dysponować takim rarytasem?

Od biedy nadałby się też dach od kombi - najważniejszy dla mnie fragment to miejsce, gdzie wklejana jest szyba - to miejsce musi być w idealnym stanie, reszta jest mniej istotna.

Laminatowe poszycie nie wchodzi w grę - zależy mi na zachowaniu oryginalności egzemplarza oraz idealnym spasowaniu.

Pomożecie?



ttomeck
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Poszukiwany dach do GT.

Post 13 maja 2021, o 09:15

Dziękuję za wszystkie porady i podpowiedzi - dach znaleziony. :thumb:

Temat można uznać za zamknięty.

ODPOWIEDZ