[S] Uszkodzony silnik (4 panewka) EJ255 z Forka 2.5XT

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Uszkodzony silnik (4 panewka) EJ255 z Forka 2.5XT

Post 18 lis 2021, o 16:03

Cześć,

EJ255 z Subaru Forester 2.5XT z 2005 r., przebieg 272kkm, przy przebiegu 247kkm remont (grudzień 2017), wykaz prac, jak na zdjęciu poniżej.

Silnik z kompletem osprzętu (intercooler, turbina, pompy, kompresor, kolektory, sprzęgło itd., jedynie rozrządu brak). Jak widać na zdjęciu, głowice były regenerowane. Nie mogę znaleźć zlecenia, ale turbina też była regenerowana, nieco później, przy przebiegu 254kkm (lipiec 2018, koszt razem z montażem i demontażem 1800 zł). Pompa oleju, choć była wymieniona na nową, jest do sprawdzenia po panewce - powinna być ok.

Wymieniłem silnik na sprawny, ale może ten się komuś się przyda. Cena wywoławcza 3 tys., do negocjacji.

Wolałbym popchnąć wszystko w całości, bo leży w serwisie i miejsce zajmuje (Siechnice, pod Wrocławiem), a ja nie bardzo mam jak to wziąć do siebie.
Załączniki
remontsilnika.png


Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Uszkodzony silnik (4 panewka) EJ255 z Forka 2.5XT

Post 19 lis 2021, o 11:25

Oferty z własną propozycją mile widziane.
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

ODPOWIEDZ