[P]ożyczę (od kogoś) GPSa z mapą drogową europy na 3 dni

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

[P]ożyczę (od kogoś) GPSa z mapą drogową europy na 3 dni

Post 30 mar 2008, o 18:39

Nie wiem, czy to w ogóle nie jest faux pas prosić o pożyczenie takich tanich pasztetowych sprzętów. Ale niestety mam inne wydatki i na razie po prostu nie kupię nawigacji.

Jadę prawdopodobnie pod koniec tyg do UK po dwie żaglówki dla klubu młodego. No i kol. Tasior_Miedziak słusznie zwrócił mi uwagę, że nawigacja znakomicie mi ułatwi sprawę. Jeśli ktoś może obyć się bez GPSa przez 3 do 4 dni i w dodatku ma mapę Europy. I w dodatku jest z W-wy lub okolic, to odwdzięczę się pięknym zaśpiewaniem jakiejś wybranej szanty ;-)



Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: [P]ożyczę (od kogoś) GPSa z mapą drogową europy na 3 dni

Post 30 mar 2008, o 20:16

Mogę wypożyczyć SP 2610 z CN9 - dobry GPS ale nie sprawdza się w bardzo ciasnej zabudowie z wysokimi budynkami - traci sygnał.
Być może też mogę dać Nuvi 300 - sytuacja odwrotna - pasztetowy GPS ale z bardzo czułą anteną (jeżeli zdążę odebrać od kolegi, któremu go pożyczyłem).
Na kiedy Ci potrzebny?
Konto usunięte pisze: Nie wiem, czy to w ogóle nie jest faux pas prosić o pożyczenie takich tanich pasztetowych sprzętów
Może Cię pocieszy fakt, że SP kosztował (kiedy go kupowałem) coś koło PLN 7'000. ;-)
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: [P]ożyczę (od kogoś) GPSa z mapą drogową europy na 3 dni

Post 30 mar 2008, o 21:10

Galu, sądzę że w czwartek po południu będę startował. W niedzielę powinienem wrócić i wtedy oddam

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: [P]ożyczę (od kogoś) GPSa z mapą drogową europy na 3 dni

Post 30 mar 2008, o 21:18

W poniedziałek i wtorek nie ma mnie w Warszawie.
Zdzwonimy się w środę.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: [P]ożyczę (od kogoś) GPSa z mapą drogową europy na 3 dni

Post 30 mar 2008, o 21:20

oki... od biedy wezmę swojego ręcznego garmina i będe nawigował "zliczeniowo" ;-) Nie wiem tylko czy współczesne atlasy mają siatkę współrzędnych ;-)

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: [P]ożyczę (od kogoś) GPSa z mapą drogową europy na 3 dni

Post 30 mar 2008, o 21:24

Konto usunięte pisze: Nie wiem tylko czy współczesne atlasy mają siatkę współrzędnych
Nawet jak mają (wątpię), to zjazdów z autostrady nie określają współrzędnymi ;-)
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

ODPOWIEDZ