Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Krótki FAQ o zabijaniu :)

...czyli sprawy organizacyjne Forum Subaru.

Post 10 sty 2008, o 15:13

EterycznyŻołądź napisał(a):
Fido__ napisał(a):EterycznyŻołądź, hehe no wiedziałem, że to zrobisz :mrgreen: Ale przecież sam sobie wymyśliłeś tego nicka :-D

Eteryczny, czyli lotny, gazowy. Eter jest stosowany jako środek usypiający, więc skojarzenie ze smrodkiem jest. Dodatkowo olejki eteryczne. No i jak sobie nie skojarzyć z fryzjerem? :-P

No ale mogę pójść inną drogą jeśli jest to kłopotliwe ;-) Ja dobry chłopak jestem :-D

A widzisz, eteryczny, nie eterowy. Zaczynam wątpić w twoje umiejętności rozumowe, no ale, to nie ja mam problemy w rzeczowej dyspucie z... żołędziem, wprawdzie boskim, ale jednak żołędziem. :mrgreen:

No dobrze, niech Ci będzie ;-)

Za słownikiem języka polskiego PWN.

*
eteryczny
1. «mający cechy eteru – lotnej cieczy»
2. «subtelny, zwiewny»
3. «niematerialny»
• eterycznie • eteryczność
*
olejki eteryczne «mieszaniny związków organicznych o przyjemnej woni, występujące w kwiatach lub owocach»

I nie myślmy już o smrodku. Myślmy o boskim żołędziu i jego pięknym zapachu ;-) :mrgreen:
Fido__
Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Gość
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Auto: C200

Post 10 sty 2008, o 15:16

Wikipedia:

Żołądź (łac. glans penis) – zwieńczenie penisa, narządu kopulacyjnego u samców ssaków, w postaci ukrwionej, bardzo wrażliwej na dotyk "główki". Jest ona zakończeniem gąbczastego ciała jamistego. W stanie spoczynku żołądź pokrywa ochraniający ją napletek, przy wzrastającym podnieceniu następuje ustąpienie fałdu napletka, co umożliwia stosunek płciowy.

Tylko dlaczego jesteś eteryczny? :roll:

;-) :-P :mrgreen:
hogi
5 gwiazdek

Auto: Outback 3.0 H6

Post 10 sty 2008, o 15:18

hogi napisał(a):Wikipedia

Przypuszczam, że większość piszących na tym forum nie ma bana na googlu.

pzdr/m
michal
5 gwiazdek

Auto: matikgetriebe

Post 10 sty 2008, o 15:20

Fido__ napisał(a): *
eteryczny
1. «mający cechy eteru – lotnej cieczy»

"Lotnej cieczy", cechy "lotnej cieczy", a nie cechy "gazu zapachowego".

Fido__ napisał(a): olejki eteryczne «mieszaniny związków organicznych o przyjemnej woni, występujące w kwiatach lub owocach»

Teraz ja mam Ci tłumaczyć jaka jest różnica między żołędziem, a olejkiem? Żołądź ma Ci to tłumaczyć?! Stary, gdzie ty żyjesz!
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 15:20

hogi, to coś bardziej wyrafinowanego w zamierzeniu :mrgreen:

No ale ja się nie poddam, a jak jednak mnie słownikami zasypią, to za karę pozbieram żołędzie ;-)

EDIT 1,2,3... kurcze próbuję odpisać na posta, który jest poniżej, a dopisuje mi ciągle do tego, który jest powyżej... Ach te żołędzie...
Fido__
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 15:27

EterycznyŻołądź napisał(a):A widzisz, eteryczny, nie eterowy. Zaczynam wątpić w twoje umiejętności rozumowe, no ale, to nie ja mam problemy w rzeczowej dyspucie z... żołędziem, wprawdzie boskim, ale jednak żołędziem. :mrgreen:

Jak już się tak okładacie słownikami, to nick brzmieć powinien Eteryczna Żołądź, bo to taki paradoksik jest; niby żołądź, a rodzaj żeński.
:mrgreen:
Gal
5 gwiazdek

Auto: XC 70

Post 10 sty 2008, o 15:28

EterycznyŻołądź, ty mi nie każ kojarzyć żołędzia z lotną cieczą, bo strach się bać :mrgreen:
Fido__
Fido__
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 15:29

Gal napisał(a):Jak już się tak okładacie słownikami, to nick brzmieć powinien Eteryczna Żołądź, bo to taki paradoksik jest; niby żołądź, a rodzaj żeński.

Dokładnie.
Czyli nasza Żołądź to kobieta. 8-)
hogi
5 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 15:37

Fido__ napisał(a):EterycznyŻołądź, ty mi nie każ kojarzyć żołędzia z lotną cieczą, bo strach się bać :mrgreen:

hogi milczy, więc polonistyki cd:
"kojarzyć żołędzi" 8-)
Gal
5 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 15:41

hogi napisał(a):Wikipedia:

Dziwne, mi wyskakuje coś takiego: coś takiego.

Chociaż, jeśli mimo obrazka (zwanego awatarem) pomyliłeś żołądź anatomiczny z żołędziem botanicznym, to współczuje twojej lubej lub dębowej kochance. Preferencji twych nie znam... I nie chcę.

Gal napisał(a):Jak już się tak okładacie słownikami, to nick brzmieć powinien Eteryczna Żołądź, bo to taki paradoksik jest; niby żołądź, a rodzaj żeński.

Ale tutaj mowa o boskim, a nie jakimś tam i nie będziesz mi wmawiał, że Bóg jest bug, a bóg jest bóg, ani tym bardziej nie wyskakuj z jakąś boginką, one są od czegoś innego. :evilgrin:
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 15:53

EterycznyŻołądź napisał(a):

Ale tutaj mowa o boskim, a nie jakimś tam i nie będziesz mi wmawiał, że Bóg jest bug, a bóg jest bóg, ani tym bardziej nie wyskakuj z jakąś boginką, one są od czegoś innego. :evilgrin:

E tam.
Wspominałem chyba, że muszę okulary zmienić, bo od początku byłeś dla mnie Elektryczną Żołędzią z błędem i już się nie odzwyczaję.
Mogę więc mówić Dildo, a nie Mistrzu?
Gal
5 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 15:58

Eteryczny, tutaj ośmielę sie wtracic swoje 3 grosze.
żołądź - dotyczy zarówno narządu rodnego jak i nasienia ( sic!) dębowego. Nie ma słowa żołędź w naszym pięknym, polskim jezyku.
Co więcej jestes Eteryczna Żołądź, co bez wątpienia sprawia, że faceci się jak psy za suką uganiają.
Cytuję z pamięci jak przykład z literatury-" eteryczna blondynka".
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.
Arno
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 16:38

Panowie daliscie sie zwiazac gadką. Poki co 1:0 dla eterycznego trola.

Nie karmic trola :evilgrin:
Tasior_Miedziak
4 gwiazdki

Auto: Czarny karawan na gnojówkę

Post 10 sty 2008, o 19:10

DolinaKnurow napisał(a):Eteryczny, tutaj ośmielę sie wtracic swoje 3 grosze.
żołądź - dotyczy zarówno narządu rodnego jak i nasienia ( sic!) dębowego. Nie ma słowa żołędź w naszym pięknym, polskim jezyku.
Co więcej jestes Eteryczna Żołądź, co bez wątpienia sprawia, że faceci się jak psy za suką uganiają.
Cytuję z pamięci jak przykład z literatury-" eteryczna blondynka".

Ty też wzgórzami nadziei nie jesteś ino jakąś nędzną Doliną. Panią Doliną. Do tego rozpłodową. Jesteś burdeldolina (dla) knurów :shock:

Nigdzie nie pisałem, że istnieje coś takiego jak żołędź. A ty złociutka nie udowodniłaś, że jesteś tą samą Doliną co na tamtym forumie.

Gal napisał(a):Mogę więc mówić Dildo, a nie Mistrzu?

Mistrzu może mówić tylko hogi. Ty do mnie nie możesz mówić DIldo, bo ja nie wiem coby o Tobie rodzina pomyślała, gdyby się do wiedziała, że na forum masz swego "Boga Dildo". :shock:

Może żołądź ma rodzaj żeński, ale Bóg, ma rodzaj boski. To dobrze oddaje pewien dualizm naszego świata. Jako, że mniej jest mężczyznów zwracajcie się do mnie per on Eteryczny Żołądź Boski. Jakoś się poświęcę.

Tasior_Miedziak napisał(a):Panowie daliscie sie zwiazac gadką. Poki co 1:0 dla eterycznego trola.

Lepiej być eterycznym trolem, niż mózgownicę mieć eteryczną. No, ale zawsze tak było. Pojawiał się ktoś wielki i w blasku, to go od razu od herezji i na stos. Później historia wyróżniała takich przyznając im rację, a palaczy naznaczała mianem motłochu. :roll:
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 20:50

Tasior_Miedziak napisał(a):Panowie daliscie sie zwiazac gadką. Poki co 1:0 dla eterycznego trola.

śnięta racja
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.
Arno
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 21:24

EterycznyŻołądź napisał(a):zwracajcie się do mnie per on Eteryczny Żołądź Boski

Wygląda więc na to, że naprawdę postanowiłeś zostać bogiem. A myślałem, że już tylko chcesz bawić ludzi... :-?
Jak by nie było - Twoja decyzja.
Gal
5 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 21:35

O Jezu! :shock: Człowiek zarobiony - jeden dzień przegapi a ty takie ekscesa :mrgreen:

Żołędzie to chyba ulubiony przysmak dzików, czy się mylę...? :evilgrin:
...лохам здесь не место!
Bilex
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 21:47

Bilex napisał(a):Żołędzie to chyba ulubiony przysmak dzików, czy się mylę...? :evilgrin:

Mylisz. :mrgreen: Zajrzyj do tematu: Filmoteka.

Gal napisał(a):Wygląda więc na to, że naprawdę postanowiłeś zostać bogiem.

Bogiem żołędzi (botanicznych)! To jest różnica. :-) Ludzki kierat zostawiam wam. WiS się sam wrobił to mu nie popuszczajcie. :evilgrin:
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 22:25

hogi napisał(a):Wikipedia:

Żołądź (łac. glans penis) – zwieńczenie penisa, narządu kopulacyjnego u samców ssaków, w postaci ukrwionej, bardzo wrażliwej na dotyk "główki". Jest ona zakończeniem gąbczastego ciała jamistego. W stanie spoczynku żołądź pokrywa ochraniający ją napletek, przy wzrastającym podnieceniu następuje ustąpienie fałdu napletka, co umożliwia stosunek płciowy.

hogi - przyjmij 5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mały 5150
6 gwiazdek

Auto: Czarne Zło

Post 10 sty 2008, o 22:35

EterycznyŻołądź napisał(a):Mistrzu może mówić tylko hogi.

EterycznyŻołądź napisał(a):hogi napisał/a:
Wikipedia:

Dziwne, mi wyskakuje coś takiego: coś takiego.

Mistrzu! Na tejże wikipedii takie coś mi wyskakuje:
Owoce dębu są cenionym dodatkiem do pasz. Wartość energetyczna 100 gramów żołędzi wynosi 510 kcal (2100 kJ). Oprócz 6% wody zawierają 54% węglowodanów, 8% białka i 32% tłuszczów, w większości nienasyconych. Zawierają też dużo wapnia, fosforu, potasu i witaminy B3. Wysoka wartość paszy opartej na żołędziach wykorzystywana była w średniowieczu w ten sposób, że lasy, w których rosło dużo dębów (także buków) wykorzystywano jako tzw. lasy pastewne, pozwalając w nich paść się świniom.

A na koniec :
Żołędzie są owocami pozornymi

Wszystko z Twojego linku (Wikipedia)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hogi
5 gwiazdek

Post 10 sty 2008, o 23:13

hogi napisał(a):pozwalając w nich paść się świniom

Świnie są fajne. Mają 30 minutowy orgazm :mrgreen:
WRC fan
Moderator

Post 11 sty 2008, o 00:48

WuRC napisał(a):

:shock: Skad taka znajomosc tematu :?:
Verandoll
0 gwiazdek

Post 11 sty 2008, o 00:54

Verandoll napisał(a):
WuRC napisał(a):

:shock: Skad taka znajomosc tematu :?:

Kobiety to od razu wszystka chciałyby wiedzieć... zwłaszcza w teorii :roll:
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 11 sty 2008, o 00:58

Moze kolega jest praktykiem... Tez chcialabym to wiedziec :)
Taka juz mam ciekawska nature... :P
Verandoll
0 gwiazdek

Post 11 sty 2008, o 01:32

Verandoll napisał(a):Skad taka znajomosc tematu :?:

Dużo czytam.

Verandoll napisał(a):Moze kolega jest praktykiem... Tez chcialabym to wiedziec :)

Praktykiem a i owszem, ale tylko z homo sapiens rodzaju żeńskiego.
WRC fan
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recepcja i sekretariat