Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Kilka postulatów

...czyli sprawy organizacyjne Forum Subaru.

Post 15 sty 2008, o 16:15

Moi Drodzy,

1. Prosiłbym bardzo o utworzenie forum organizacyjnego, gdzie mógłbym pisać właśnie tego typu posty ;) poza tym, utworzenie forum ogranizacyjnego, z wątkami dotyczącymi Poszczególnych Kwestii Istotnie Dręczących Nasze Społeczeństwo, byłoby dobrym sposobem na uporządkowanie forum i uczynienie go takim, jakim chcemy aby było.

2. Adminowie, nie czajcie się, tylko poproście ładnie Barbie (a wprzódy sprawcie, aby dostała ów login na tym forum, bo skarżyła się, że nie ktoś go podebrał), to w try miga wyprodukuje ładny szablonik dla nowego forum. Koniecznie ze świnkaczem (mam dziwne odczucie, że kto "świnkacza ma, dla tego świnkacz gra" - pytanie za 100pkt: kto ma świnkacza w herbie i na jakim forum jest moderatorem ;-) )

4. Uważam też, że kopiowanie wątków z forum.subaru.pl raczej będzie prowadzić do forumowej schizofrenii i nie prowadzi do niczego dobrego. Postarajcie się raczej, aby to forum było tym, czy forum.subaru.pl nigdy nie będzie.

HOWGH !
Bergen
Moderator

Post 15 sty 2008, o 16:20

Bergen, ale tutaj są tematy organizacyjne, a nie podforum. Uważamy też, że kopiowanie podforów z forum.subaru.pl raczej będzie prowadzić do forumowej schizofrenii i nie prowadzi do niczego dobrego. Staramy się raczej, aby to forum było tym, czy forum.subaru.pl niegdyś było i czym mogło się z czasem stać.
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 15 sty 2008, o 16:22

I każdy z nich ma rację 8-)
Fido__
Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Gość
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Auto: C200

Post 15 sty 2008, o 16:23

EterycznyŻołądź, czytasz w moich myślach :shock:

:mrgreen:
Bergen
Moderator

Post 15 sty 2008, o 16:23

Proponuję ztrytytkować ten temat z tym o przyszłości i usunąć niniejszy post.
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 16 sty 2008, o 00:56

A ja tak nieśmiało... czy nie warto by było ścieśnić troszkę posty na stronie? Teraz jest chyba 15, może dałoby się to jakoś zrobić, żeby było np. 30? albo 50? Strasznie szybko przybywa stron :-) .
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..y, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)
Doxa
5 gwiazdek

Post 16 sty 2008, o 01:08

Doxa napisał(a):A ja tak nieśmiało... czy nie warto by było ścieśnić troszkę posty na stronie? Teraz jest chyba 15, może dałoby się to jakoś zrobić, żeby było np. 30? albo 50? Strasznie szybko przybywa stron :-) .

Jeśli wpłacisz odpowiednią składkę na rzecz stowarzyszenia druidów (nie włochatych - to ważne ), to powiem Ci jak to samemu zmienić w preferencjach, które widnieją na głównej stronie na dole po prawej. :mrgreen:
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 16 sty 2008, o 01:14

Aaaaa!!! Serio? :oops: Nie wiedziałam :mrgreen: A czy w zamian za informację, nie mogłabym Ci wydziergać jakiegoś ciepłego berecika z antenką na zimę? W tym zdrewniałym chyba trochę chłodno, co? :mrgreen:

To na głównej powiadasz... , idę sprawdzić ;-)

EDIT :

EterycznyŻołądź, bardzo dziękuję, poprawiłam sobie :-)
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..y, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)
Doxa
5 gwiazdek

Post 16 sty 2008, o 04:09

Zmiany wyglądu forum nastąpią jak się wyrobię z paroma sprawami, mam do skończenia pewien projekt.
Chyba, że ktoś ogarnia i ma ciekawy pomysł.
A poza tym przepraszam. Nie wiem czy mogę z racji pełnionej funkcji.
Alan, Alan, Alan!
Administrator

Auto: WiśniaNieWiśnia

Post 16 sty 2008, o 07:15

Na razie funkcję "Działu Organizacyjnego" pełni przyklejony wątek "Poważna Dyskusja..." mam wrażenie.
Z czasem na pewno będzie potrzeba wydzielenia takiego działu, ale na razie chyba jest etap gromadzenia pomysłów. 8-)
Gal
5 gwiazdek

Auto: XC 70

Post 16 sty 2008, o 09:56

na razie chyba jest etap gromadzenia pomysłów. 8-)

a potem będzie etap WYBIERANIA pomysłów.

i dopiero się zacznie :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

damaz
Rada forum

Post 16 sty 2008, o 10:01

damaz napisał(a):
na razie chyba jest etap gromadzenia pomysłów. 8-)

a potem będzie etap WYBIERANIA pomysłów.

i dopiero się zacznie :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Zrobi się ankiety w stylu:

1. Czy pomysł zaproponowany przez administratora jest fajny i ma być wdrożony w całości
2. Czy forum ma być zamknięte

:evilgrin: :mrgreen:
Fido__
Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Gość
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Auto: C200

Post 16 sty 2008, o 10:18

Pytanie jest czym ma byc to forum? czy czymś w rodzaju luźnego nieskrempowanego uzupełnienia forum.subaru.pl czy samodzielnym tworem. Mam na mysli czy użytkownicy bedą zaglądac i tu i tam czy pozostajemy w jednym miejscu. Jeśli opcja 1 czyli dodatkowe forum to oczywiście nie ma co kopiowac tamtych tematów, bo faktycznie zeby sie dogadac bedzie trzeba kopiowac swoje posty i wklejac w dwóch miejscach. Oczywistą oczywistością jest to ze schiza przyjdzie prędzej czy później. Jeśli chcemy byc tylko tu to Imho powinny powstać podobne działy typu spotkania, giełda, organizacyjne. Jestem przeciwny natomiast rozdzielaniu głównego forum na 3 podfora: techniczne, off top i główne.

Oczywiście żebyśmy mieli wpływ na tworzenie tego forum ankiety które zaproponaował Fido_ muszą powstać, im wiecej tym lepiej. Poprawi to zdecydowanie samopoczucie i przywiązanie forumowiczów do tego miejsca, przecież komuś zależy na naszej opinii :mrgreen:
beben
1 gwiazdka

Auto: WRC 99 Bęben Edition :)

Post 16 sty 2008, o 10:51

Fido__, Widzę, że humor Koledze dopisuje :mrgreen:

beben, Jak dla mnie to lepiej żeby było samodzielnym tworem bo ja już nie mam po co wracać na tamto ;-)
Walcz z hałasem http://www.zielona-sciana.pl / STOP PIRATOM DROGOWYM...ledwo ich wyprzedzam :]
LouCyphre
6 gwiazdek

Auto: H&H

Post 16 sty 2008, o 10:56

Ja z kolei jestem przeciwny (na razie) zakładaniu Kupię/sprzedam (bo dublujemy forum.sip), oraz Spotkania (bo lepiej się umawiać w jednym miejscu, czyli znowu doprowadzilibyśmy do dublowania).

Czy zamykamy forum? :mrgreen:
Alan, Alan, Alan!
Administrator

Post 16 sty 2008, o 11:02

remek, ZAMYKAMY !!

Od jutra zapraszam wszystkich na:

:lol:www.forumsubaruplus.pl
Walcz z hałasem http://www.zielona-sciana.pl / STOP PIRATOM DROGOWYM...ledwo ich wyprzedzam :]
LouCyphre
6 gwiazdek

Auto: H&H

Post 16 sty 2008, o 11:08

remek, nie mówie ze odrazu trzeba podzielic ale w miare jak przybędzie wforumowiczów to na głównym zrobi sie totalny burdel i nic nie bedzie mozna znaleść. Tak jak mówiłem to zależy od koncepcji, co bedziemy chcieli tu mieć.
beben
1 gwiazdka

Auto: WRC 99 Bęben Edition :)

Post 16 sty 2008, o 11:31

remek, ty chyba nie chcesz byc adminem :evilgrin:
esilon
6 gwiazdek

Auto: mat

Post 16 sty 2008, o 12:11

nie lubie Was ;-)

----

Jak dla mnie ok. Ustalmy jak ma wygladać to forum i moge działać.
Alan, Alan, Alan!
Administrator

Post 16 sty 2008, o 12:17

Nie szkodzi Remek ale my Ciebie Lubimy ( pachnie tu lizusostwem ale co tam :mrgreen: )
https://www.youtube.com/watch?v=6eI2AqyTYW4
Śnieżna zabawa

Spotkało Cię gradobicie lub parkingowa szkoda , zadzwoń - 608-42-49-26( rejon dolnego śląska )
Piter 35
Rada forum

Post 16 sty 2008, o 12:28

remek, działaj a jak będzie lipa to zastanowimy się co z Tobą bedzie :evilgrin: ,

p.s. a dałoby się więcej emotek zainstalować ?
esilon
6 gwiazdek

Auto: mat

Post 16 sty 2008, o 13:03

barbie napisał(a):
remek napisał(a):oraz Spotkania (bo lepiej się umawiać w jednym miejscu, czyli znowu doprowadzilibyśmy do dublowania).

A co jeśli się postanowię ujawnić TU, a TAM nie? :evilgrin:

Idż na całość :)

pzdr/m
michal
5 gwiazdek

Auto: matikgetriebe

Post 16 sty 2008, o 13:43

remek napisał(a):nie lubie Was ;-)

O, widzę, że najważniejszy punkt przykazań dobrego admina spełniasz. :mrgreen:

remek napisał(a):Ja z kolei jestem przeciwny (na razie) zakładaniu Kupię/sprzedam (bo dublujemy forum.sip), oraz Spotkania (bo lepiej się umawiać w jednym miejscu, czyli znowu doprowadzilibyśmy do dublowania).

Jestem za. To jest nowe forum i powinny być nowe wątki lub te nawiązujące do najlepszych czasów, a wy z samymi komercyjnymi wyskakujecie. By wrzucić link i posta nabić, albo jedno słowo pozdrawiam. Ja tu eseje chcę dowcipne, a nie statsiarzy!

beben napisał(a):remek, nie mówie ze odrazu trzeba podzielic ale w miare jak przybędzie wforumowiczów to na głównym zrobi sie totalny burdel i nic nie bedzie mozna znaleść.

Masz coś przeciwko burdelom, zwłaszcza niezłym? A może to ty jesteś tym co robi burdello bum-bum? :shock:
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Następna strona

Powrót do Recepcja i sekretariat