
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A no szybko


Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ale szykana jest techniczna, przód będzie pluł 
No i hopa będzie na grubo
... a w zasadzie na bardzo GRUBO!
No i hopa będzie na grubo
... a w zasadzie na bardzo GRUBO!
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, o 21:20 przez ryjeks, łącznie zmieniany 1 raz.
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No to żeśmy się na turniej 5 skoczni zapisali 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Fajna trasa, dobrze, że nie wybrałem się swoim paździerzem
ale i szkoda, że mnie nie bedzie i nie zobaczę tylu subaraków w akcji. 
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Szybka trasa, a hopa trochę mnie przeraża, zbyt wiele rzeczy może się urwać
Chociaż fotki pewnie będą "latające".
Trzeba taktycznie podejść do sprawy
Chociaż fotki pewnie będą "latające".
Trzeba taktycznie podejść do sprawy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
TomekSliwa, masz klatkę i boisz się hopy? Co w takim razie my mamy powiedzieć
Ja za to mam nadzieję, że nie będę ostatni
Ja za to mam nadzieję, że nie będę ostatni
Marcin
-_-
-_-
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
TERZO, właśnie tych najważniekszych "hopowych" rurek mi brak
Klatka klatką ale zawias, mocowania skrzyni, silnika
Będą fury jęczeć 
Klatka klatką ale zawias, mocowania skrzyni, silnika
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Trasa wygląda bardzo fajowo, jest kilka zdradliwych miejsc, które w rzeczywistości będą wolniejsze, niż wydaje się z rysunku..
A co do hopy - panowie, hold your horses - radzę nie przepałowywać, bo były już przypadki popękanych przednich szyb, jak ktoś za bardzo dał w palnik
TERZO, odebrałeś smsa? Masz wziąć wydruk potwierdzenia przelewu
A co do hopy - panowie, hold your horses - radzę nie przepałowywać, bo były już przypadki popękanych przednich szyb, jak ktoś za bardzo dał w palnik
TERZO, odebrałeś smsa? Masz wziąć wydruk potwierdzenia przelewu
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eMTi pisze: TERZO, odebrałeś smsa? Masz wziąć wydruk potwierdzenia przelewu
Odebrałem, ok.
Marcin
-_-
-_-
-
Rafaelo
- 0 gwiazdek
- Lokalizacja: Leszno Wlkp
- Auto: Subaru Forester S-turbo
- Polubił: 1 raz
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Bardzo fajna trasa ja mam zamiar pojawić się na drugiej rundzie Tylko nie myślcie ze Foresterem będę jeździł
Do takiego upalania mam CRX-a jak na razie. Miłej rywalizacji życzę i będę Śledził wynik :) Pozdrawiam
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A jednak się cieszę, że mam już założony zawias "zimowy" 
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wszyscy już ładnie do podusi się tulą, żeby rano wstać i Subarynie z kopa dać
. A ja sobie wstanę, spokojnie się wygrzebię i wpadnę do Was, popatrzę jak spinacie poślady, może wskoczę do kogoś na prawy/lewy dla wyrównania rozkładu mas.....
Nie zaśpijcie chłopaki
Nie zaśpijcie chłopaki
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ja nie śpię 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
- Arti
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Nordkappværing
- Auto: GT Rally Car & STI GH
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jak tam sytuacja na polu bitwy? Czy już wszystkie pogróżki słowne przelały się na czyny i Eva zostały pożarte? Są czasy gdzieś na www? 

-
Rafaelo
- 0 gwiazdek
- Lokalizacja: Leszno Wlkp
- Auto: Subaru Forester S-turbo
- Polubił: 1 raz
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wyniki online są tu taj : http://racing.djshop.pl/#0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To 1 BMW to napedzane nitrogliceryną czy jak ? Szokujace sa az takie roznice w czasach
Pozdrawiam - wszystkich z mijanych po drodze su
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
chyba jakis babol jest w tych wynikach.
ja rozumię że Darek stary wyjadacz jest (sam dostałem lanie od Niego) ,ale żeby aż taka różnica??
Gratki dla Tomka!!
ja rozumię że Darek stary wyjadacz jest (sam dostałem lanie od Niego) ,ale żeby aż taka różnica??
Gratki dla Tomka!!
- Arti
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Nordkappværing
- Auto: GT Rally Car & STI GH
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
15 88 OPEN Maciej Tunikowski Subaru STi 02:00.368
16 89 OPEN cyqan Evo 10 02:00.369

- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A właśnie, że było fajnie 
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Było mega! Gratki dla Tomka! Pokazał co i jak
Dzięki chłopaki za walkę i spota w doborowym towarzystwie!
Musimy częściej to powtarzać, nie koniecznie na zawodach.
Była realna szansa na 3-cie miejsce w klasie subaru na 11-stu startujących. Zabrakło 0,2 sekundy.
Tomasz Śliwa Subaru STi 09:41.843
Przemek Włodarski Subaru STi 09:57.708
Piotr Pazdan Subaru STi 10:09.478
Michał Zawadzki Subaru STi 10:09.657
Ryjeks Subaru GT 10:12.245
kucak Subaru STi 10:13.807
Terzo Subaru GT 10:15.033
Maciej Tunikowski Subaru STi 10:17.318
Tomek Małozięć Subaru STi 10:23.178
Michał Brach Subaru STi 10:49.733
Jason Draffin Subaru STi 10:57.201
Dzięki chłopaki za walkę i spota w doborowym towarzystwie!
Musimy częściej to powtarzać, nie koniecznie na zawodach.
Była realna szansa na 3-cie miejsce w klasie subaru na 11-stu startujących. Zabrakło 0,2 sekundy.
Tomasz Śliwa Subaru STi 09:41.843
Przemek Włodarski Subaru STi 09:57.708
Piotr Pazdan Subaru STi 10:09.478
Michał Zawadzki Subaru STi 10:09.657
Ryjeks Subaru GT 10:12.245
kucak Subaru STi 10:13.807
Terzo Subaru GT 10:15.033
Maciej Tunikowski Subaru STi 10:17.318
Tomek Małozięć Subaru STi 10:23.178
Michał Brach Subaru STi 10:49.733
Jason Draffin Subaru STi 10:57.201
Ostatnio zmieniony 11 sty 2014, o 19:02 przez booSTi, łącznie zmieniany 1 raz.

