Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne

Pojeżdżawki, spoty, spotkania, libacje.
Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 09:32

Chłopaki a jak się zapatrujecie na Rally Masters? To będą takie same OSy jak rok temu?
Oprawa zapowiada się zajebiście! PKC, pętle, strefa etc.
Zastanawiam się czy byłaby możliwość zbadania mojego wozu przez delegata pod kątem zał. J jeszcze przed startem tak aby potem nie było niespodzianek. :roll:


Obrazek

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński
Polubił: 90 razy
Polubione posty: 445 razy

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 09:44

Arti pisze:Zastanawiam się czy byłaby możliwość zbadania mojego wozu przez delegata pod kątem zał. J jeszcze przed startem tak aby potem nie było niespodzianek. :roll:
Gdybyś zupełnie przypadkiem był z Żukiem na Śląsku, mógłbym coś takiego zorganizować.

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 09:53

jarmaj pisze:
Arti pisze:Zastanawiam się czy byłaby możliwość zbadania mojego wozu przez delegata pod kątem zał. J jeszcze przed startem tak aby potem nie było niespodzianek. :roll:
Gdybyś zupełnie przypadkiem był z Żukiem na Śląsku, mógłbym coś takiego zorganizować.
Poszukamy kogoś na miejscu.
Nie widzę na stronie organizatora regulaminu - jeszcze chyba nie opublikowali.

Takie dwa pytania, normalnie w KJS pod patronatem PZMOTu:
- kaski muszą mieć homologacje rajdową (utraconą) czy wystarczy hom. drogowa?
- wszyscy są zobligowani do jazdy na oponach z homologacją drogową?
Obrazek

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński
Polubił: 90 razy
Polubione posty: 445 razy

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 10:05

Kaski mogą być bez homologacji FIA, ale muszą być to kaski do sportów samochodowych, a nie np na skuter (u nas takie od razu wywalają).

Ogólnie opony muszą być z homologacją drogową. Spotkałem się z wyjątkami, gdzie całość imprezy była na obiekcie zamkniętym (na torze na przykład) i czasem były dopuszczane opony wyczynowe. Ale to wyjątki i raczej od paru lat się z tym nie spotkałem.
Przeczytaj regulamin uzupełniający imprezy. Tam zawsze jest info n/t opon. Jak nie jest opublikowany, to napisz do organizatora. Wykonanie regulaminu uzupełniającego to jego podstawowy obowiązek.

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 10:19

Arti pisze: wszyscy są zobligowani do jazdy na oponach z homologacją drogową?
ja już spotkałem się z sytuacjami, gdzie dopuszczali slicki, ale wtedy z automatu niezależnie od sprzętu załoga lądowała w klasie gość, razem z wszystkimi licencjonowanymi zawodnikami
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

TERZO
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: niebieskie
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 10:22

A jest rozwiązana sprawa opon bez homologacji drogowej na dojazdówkach w rajdach?
Marcin

-_-

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 10:24

Arti, twój pilot będzie wszystko wiedział po jednym telefonie do organizatora ,przeca znają się z Ryszardem jak łyse konie :->
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 10:32

w WRC wszystkie slicki mają homo drogowe o ile pamiętam
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 10:46

A w RSMP?

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 10:52

i chciałem jeszcze przypomnieć ,że 22czerwca będzie też Walimska impreza na tej trasie

Link: https://www.youtube.com/watch?v=WfsBKFaogEQ

dość krótko ponoć tam jest ale każdy kto jechał był zachwycony tą drogą , ja nie miałem jeszcze okazji ;-)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Krysztal
4 gwiazdki
Lokalizacja: Świdnica
Auto: rajdowe i cywilne
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 13 maja 2014, o 11:08

Arti spokojnie nie bój nic, przejdziesz spokojnie BK co do opon to tylko te z homo. Odcinki są inne i jest ich mniej niż na RM bo to jest jedna z dwuch imprez przed RM i jak tu nie wystartujesz to najprawdopodobniej nie zostaniesz przyjęty na RM
Obrazek

ECU Master DET3 - montaż, strojenie'

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 11:11

Sierpnica ?
Obrazek

Krysztal
4 gwiazdki
Lokalizacja: Świdnica
Auto: rajdowe i cywilne
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 13 maja 2014, o 11:15

Tak 22 czerwca Waldek robi Sierpnice
Obrazek

ECU Master DET3 - montaż, strojenie'

ryjeks
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 11:59

Sierpnica, czyli równo, wąsko, szybko, technicznie.
Trasa na test jajek ;-)
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 365 razy

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 12:30

Jesli chodzi o RM to organizacje z grubsza mozna byc spokojnym. Regulamin uzupekniajacy bedzie wydany w stosownym terminie. Trzymam reke na pulsie ;-)

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 13:12

Alan, Alan, Alan!, wyślesz zgłoszenie ? 8-)
Obrazek

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 13:28

aaaa... dajcie mi klatkę!! :wall:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 13:32

Z tego co widzę po mapie to będzie jechany domowy OS Jimba :-d
Obrazek

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: Było: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED Jest:T8ULTRADARKeAWDPOLESTARENGINEERED
Polubił: 283 razy
Polubione posty: 551 razy

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 15:18

eMTi, Obrazek

:mrgreen:
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 15:26

za mała i niezgodna z załącznikiem :-p
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 16:25

no to trochę medialnie teraz :-) JonesB rozwalił system :lol: :lol: :lol:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=6bNKYeQOSsU
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

wojtas.
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: nie wiem
Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 16:58

Arti pisze:Chłopaki a jak się zapatrujecie na Rally Masters? To będą takie same OSy jak rok temu?
Patrzyłem na google mapy i odcinki będą szybkie i troszkę krótkie.
Arti pisze:Zastanawiam się czy byłaby możliwość zbadania mojego wozu przez delegata pod kątem zał. J jeszcze przed startem tak aby potem nie było niespodzianek. :roll:
Fajny pomysł,dobrze jest sprawdzić bo PZM-otowcy na BT strasznie się czepiają rajdówek na swoich imprezach. :cofee:

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 17:15

brahu pisze: Co ja słyszę wroclawiaky z Klapkens Team ustawiają miejscowych upalaczy po kątach?
Arti pisze: Mając w pamięci naszą przygodę sprzed tygodnia podczas której o mały włos nie skasowaliśmy całego auta założenie taktyczne było jasne i proste długo przed dotarciem do Kamionek - nie ryzykować i obyć się z tematem.
TomekSliwa pisze: Pierwszy podjazd czas 3'39" a drugi 3'36"
Alan, Alan, Alan! pisze: W drugim przejezdzie ... niemal seryjnym gt na semislicku.... 3.37.7
Spokojnie, daj mi trochę czasu i postaram się jakoś z tego kąta wydostać...
Obrazek

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 17:38

oooo, ktoś tu załapał małego kuksańca w bok :evilgrin: I właśnie wtedy zaczyna się latanie po krzakach, tak więc uważajcie :-p
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Post 13 maja 2014, o 17:46

eMTi pisze: oooo, ktoś tu załapał małego kuksańca w bok
Kuksanieć to by był jakby Twój biały pożeracz rdzy się sklatkował i nam obydwu odebrał puchar w Kamionkach na prawdziwym OSie :mrgreen:

Po prostu przypominam o pewnych okolicznościach, które do tej pory wydawały mi się oczywiste. :cofee:
Obrazek

ODPOWIEDZ