Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Pojeżdżawki, spoty, spotkania, libacje.
ODPOWIEDZ
cyqan
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Internetu
Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
Polubił: 0
Polubione posty: 4 razy

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 16 paź 2013, o 21:33

Fuck, to miał być pw Burat :razz:



subalega
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: LGT Hawk-eye
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 16 paź 2013, o 21:41

eMTi i Pati - wszystkiego naj !!! fajna kolumna !!!

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 01:40

Dzięki wielkie raz jeszcze. Kurde, chciałoby się tam z Wami jeszcze zostać i pogadać, ale obowiązki wzywały ;-) Naprawdę ciężko mi wyrazić, jacy byliśmy zaszczyceni i szczęśliwi, że tylu z Was miało ochotę poświęcić swój czas, aby uczcić nasz dzień! :thumb: Liczyłem (i bardzo tego chciałem), że kilku z Was wpadnie, ale takiej ilości i tak doborowej obsady w życiu się nie spodziewałem. To naprawdę niezwykłe uczucie, kiedy tyle osób samych z siebie pokazuje, że nie jest się dla nich obojętnym - jesteście WIELCY! :thumb:

Poza tym kolumna kolumną, ale sama brama była top-notch! :thumb: :thumb: W pełni profesjonalna, zaplanowana i dopięta na ostatni ząbek zamka błyskawicznego rajdowego kombinezonu :thumb: Jej wygląd, przebieg, rekwizyty - poezja :-) Ułożenie tego wszystkiego na masce u Artiego było cycuś-glancuś, jak z muzeum motosportu :thumb: No i jeszcze pomysł z Robertem - przekozacka akcja! Idealnie oddająca, jak powaloną fantazję mamy i z jakim stylem i humorem wiążą się nasze spotkania. :thumb:

Jeszcze raz OGROMNE DZIĘKUJĘ od nas!!!

Każdemu z osobna i wszystkim razem! Artiemu, za wzorowe dowodzenie stadem i profesjonalne blokady ruchu, buratowi za łykanie much i obecność, gdyż żałowałem, że sprzedał subaru i nie zabulgocze na ślubie, a jednak się stawił i robił foty (których nikt nie widział :-p ), Kijkowi za niespodziankę i za profesjonalne wypełnianie obowiązków safeciarza wraz z Bergenem, niuńkowi i cyganowi za niekoszerność kolumny i przybycie, pawlasowiwrc za ogromną, skrzypkową niespodziankę, krisowi82 za to, że mimo chwilowego braku subaru uczestniczył w kolumnie na prawym, krzyśkowi, że nie przyjechał volvo :-p , Terzowi za kamerkę i wkręt smsowy, TomkowiŚliwie za przybycie pewną rajdówką, Żemolowi i pastiemu za foty (będzie więcej? :evilgrin: ) i towarzystwo, Piterowi35, za przybycie z daleka całą rodzinką, mlm, jdm i brahowi, za urwanie się z rakietowej, matiemuwrc5 za niespodziankę i przybycie oraz możliwość prezentacji wrocławskim okolicom owoców swojej ciężkiej pracy, arnice, Magdzie i Beacie za to, że jako rodzynki upiększały całe towarzystwo no i oczywiście Robertowi za to, że znalazł dla nas chwilkę czasu w tak napiętym grafiku :lol: Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem :oops:


A teraz przyznać się, kto pod kościołem miał ochotę skasować furę mojego Taty (Renault Clio, gołębi metallic), który chciał dołączyć na koniec kolumny, żeby prowadzić kolumnę gości? :evilgrin:

burat powrzucajcie na priva te filmiki, albo podeślijcie jakimś wetransferem czy innym cholerstwem. :thumb:

Kurde, po takiej akcji to człowiek chciałby brać ślub co tydzień :thumb: Przy rocznicach możemy to powtarzać :evilgrin: :lol:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2013, o 09:46 przez eMTi, łącznie zmieniany 1 raz.
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 07:10

eMTi, cała przyjemność po nszej stronie ;-) Cieszymy się bardzo, że Wam się podobało! :-d Dzwoniłem do Kubicy na Karkonoską i mówił, że też miał mega fun tej soboty. :mrgreen:
eMTi pisze: burat powrzucajcie na priva te filmiki, albo podeślijcie jakimś wetransferem czy innym cholerstwem.
wyraźnie zostało powiedziane, że filmiki NIE WYSZŁY ; uszkodzona została karta pamięci, blue screen, out of memory exception, 404, nie ma filmów z naszego przejazdu :mrgreen:
Obrazek

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 08:32

eMTi pisze: robił foty (których nikt nie widział :-p )
no jak to nie widział ,te co Arti wrzucał to moje też trochę były :mrgreen:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 09:47

ale ja chciałbym zobaczyć te, dla których warto było najeść się much :mrgreen:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 11:10

eMTi, ale to miś Artiś selekcionował ,ja tylko waliłem na ślepo chyba z 500 zdjęć ,a co z tego się nadawało do dalszego pokazania to już nie wiem :oops:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 11:12

Wrzucę więcej ale musze przywieźć do domu czytnik kart, bo wygląda na to, że się jakiś obszar pamięci uszkodził. Cierpliwości.
Obrazek

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 11:26

roger that! :thumb:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

brahu
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 12:37

eMTi pisze: A teraz przyznać się, kto pod kościołem miał ochotę skasować furę mojego Taty
:oops: :oops: :oops:
yyyy, chyba się już nic nie ukryje i trzeba się przyznać bez bicia :oops:

eMTi, jak możesz to przeproś swojego Tatę w moim imieniu za ten "big moment", moja wina, PRZEPRASZAM :oops:




ale siupy sobie narobiłem ojj :whistle:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 12:42

no było trochę opowiadania na obiedzie :giggle: a furą jechali rodzice moi i pati :lol: Natomiast Tata wspominał, że dzięki refleksowi i ogarnięciu obu stron (czyli jego i Ciebie) dało się wyjść z tego bez draśnięcia ;-) Tatku stwierdził, że pewnie chciałeś odciąć "cywila" od kolumny, a z kolei on myślał, że wszystkie imprezy już pojechały ;-)
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

brahu
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 12:52

Głupio mi strasznie..
Tak. Ja stałem na lewym (nie pamietam kto na prawym) i trzymaliśmy ruch. Startowałem ostatni, a że całe towarzystwo w Subarynach energicznie włączało się do ruchu, to pomyślałem że ja też tak zrobie i choć nie jestem zwolennikiem i nie preferuje tego, to poszedł strzał ze sprzęgła (se myśle, taka sytuacja szybko się nie powtórzy, to sobie pozwolę ten jeden raz). Najwyraźniej Twój Tato też postanowił "strzelić ze sprzęgła" no i dużo nie brakowało, a spotkalibyśmy się w rowie.. uff

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 13:06

bywa, taki dzień :mrgreen: Najważniejsze, że z obu stron została zachowana trzeźwość umysłu i szybki refleks :thumb: Peace! :-)
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 13:42

Ale siaraaaaaaaaa :mrgreen: !!!! Dobrze, że ja byłem gdzieś na początku, bo pewnie bym dał dupy totalnie :? :giggle:
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

ryjeks
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 18:45

brahu, auta z kierownicą po prawej do zuuuuuooooooooooooo :-p ;-)
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae

brahu
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 19:36

eMTi pisze: została zachowana trzeźwość umysłu i szybki refleks
od razu widać po kim dobre "samochodowe" geny odziedziczyłeś :thumb:
pawlaswrc pisze: Ale siaraaaaaaaaa !!!!
no a jak się jeszcze dowiedziałem, że to byli rodzice Młodych, to już nic, tylko z domu nie wychodzić :wall:
ryjeks pisze: auta z kierownicą po prawej do zuuuuuooooooooooooo
tak sobie później pomyślałem, nad czym musieli zastanawiać się inni kierowcy jak stałem na tym lewym pasie, czyli pod prąd, na tych angielskich blachach :? pewnie nad tym, że ten angol w tej białej subarynie z kierą po prawej narobi zaraz dymu heh... no i prawie mieli racje ehh..

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Przyszła kryska na matyska, czyli ślub eMTi i Pati

Post 17 paź 2013, o 20:06

brahu pisze: od razu widać po kim dobre "samochodowe" geny odziedziczyłeś
a to prawda, Tatku całe życie latał RWD, przez co od małego co zimę byłem przyzwyczajony do latania bokami i myślałem, że po prostu tak normalnie się po prostu jeździ w zimie :giggle:

ktoś to ma na filmie? :evilgrin: brahu luzik, nikt nic nikomu nie ma za złe ;-)
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

ODPOWIEDZ