Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Ważne wątki

Zostaw Ten Ręczny na Ułężu 4 - Szkolenie & Trening - 10.09

Pojeżdżawki, spoty, spotkania, libacje.

Post 27 sie 2016, o 15:18

Obrazek

10 września zapraszamy na wyjątkową imprezę Zostaw Ten Ręczny na Ułężu 4 - Szkolenie & Trening, organizowaną w Moto Park Ułęż. Będzie tu już czwarta edycja imprezy, która oferuje ciekawe szkolenie oraz trening jazdy samochodem. Wyposażeniem obowiązkowym jest również miła, piknikowa atmosfera połączoną z elementami zdrowej rywalizacji w Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy.

Zapraszamy amatorów jazdy oraz zawodników sportu samochodowego. Na naszych imprezach można intensywnie potrenować, przetestować samochód sportowy, sprawdzić swoje możliwości za kierownicą podczas jazd o dystansie 300km lub więcej! Jesteśmy gotowi na każde warunki pogodowe. Dużo słońca – zrobimy fantastyczny piknik. Deszcz, wiatr – wykorzystamy na ciekawej trasie sportowej. Grill ze smakołykami „naciętymi na slick” oraz inne atrakcje będą dopasowane do klimatu.

Jeśli chcesz podszkolić swoje umiejętności za kierownicą oferujemy Szkolenie SJR – zaawansowane szkolenie sportowej jazdy samochodem. Grupa szkoleniowa zbiera się na godzinę 8:00. Wykład teoretyczny i zaczynamy pierwsze ćwiczenia na specjalnie przygotowanym Torze. Druga sesja teorii oraz analizy optymalnych przejazdów i przygotowujemy grupę do jazdy z instruktorami w sesjach (od 12:00 razem z grupą Treningową).

Dla uczestników Treningu przygotowaliśmy długą, szybką i bardzo ciekawą trasę do jazdy w kilku konfiguracjach.
Zapraszamy do rejestracji na godzinę 11:00. Odprawa oraz zapoznanie z trasą obowiązkowe. Trening rozpoczynamy o 12:00. Będzie ogłoszoną obowiązkowa przerwa na grill’a oraz zmianę konfiguracji oraz kierunku trasy. Jazdy kończymy 16:30. Oczywiście odpuszczamy „ostatnie okrążenia :)”.

Limit do 35 aut na trening!

Obowiązek jazdy w kaskach!!!, zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz zamkniętych szybach (złożony dach).

W samochodzie podczas przejazdów treningowych mogą znajdować się tylko 2 osoby – kierowca i pasażer/pilot.
Obowiązkowe uczestnictwo w odprawie – zasady poruszania się po obiekcie i regulamin imprezy.

Więcej informacji i zapisy:
http://racing.pl/2016/zostaw-ten-reczny-na-ulezu-4/
.czwartek.
czwartek
2 gwiazdki
 
Auto: Garbus, C4, GT, Sex VTS
Skąd: z kont ;-)
  

Powrót do Spotkania forumowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość