Warsztaty SJR - Tor Łódź (sobota 8.04.2017)

Pojeżdżawki, spoty, spotkania, libacje.
ODPOWIEDZ
czwartek
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: z kont ;-)
Auto: Garbus, C4, GT, Sex VTS
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Warsztaty SJR - Tor Łódź (sobota 8.04.2017)

Post 28 mar 2017, o 14:27

Obrazek

Zapraszamy na pierwszą edycję wyjątkowego szkolenia połączonego z intensywnymi jazdami na Torze Łódź. Szkoła Jazdy Racing przygotowała program zaawansowanego szkolenia z zakresu dynamicznej jazdy samochodem. Zapraszamy kierowców amatorów oraz zawodników, którzy chcą poprawić precyzję oraz skuteczność jazdy na czas. Ilość miejsc ograniczona!

Plan imprezy zakłada przeprowadzenie trzech warsztatów teoretycznych w formie pogadanki (każda ok. 15min-20min) po których nastąpi cześć praktyczna – jazdy w sesjach w kilku różnych konfiguracjach toru.

Konspekt warsztatów:
Szkolenie 1 – przygotowanie do jazdy, techniki jazdy, zakręty.
Praktyka 1 – ćwiczenia z użyciem płyt poślizgowych, jazdy w sesjach po trasie szkoleniowej.

Szkolenie 2 – optymalizacja toru jazdy, umiejętność odczytywania trasy.
Praktyka 2 – jazdy w sesjach po trasie ‘rajdowej’.

Szkolenie 3 – zaawansowane techniki jazdy, kierowanie przesunięciem masy w zakrętach.
Praktyka 3 – jazdy w sesjach po trasie ‘wyścigowej’.

Podsumowanie szkolenia oraz ćwiczeń. Wyróżnienie wybitnych uczestników.

Bramy ośrodka otwieramy od 8:00 i zapraszamy do rejestracji w biurze. Na teren mogą wjechać tylko samochody uczestników – pozostałe auta towarzyszące i lawety prosimy zaparkować poza terenem. Szkolenie zaczynamy od godziny 9:00 – krótka odprawa organizacyjna, podział na grupy i zaczynamy od pierwszych warsztatów – szkolenia w sali wykładowej. Kawa i herbata będzie dostępna przez cały czas trwania imprezy. Po zakończeniu zajęć praktycznych nr 2 ogłosimy przerwę na obiad – menu do wyboru (przy rejestracji należy wskazać swoje preferencje). Podsumowanie oraz zakończenie imprezy o godzinie 17:00.

Nasza oferta:
- Wyjątkowe szkolenie z wykorzystaniem pełnej infrastruktury Toru Łódź.
- Wykłady w formie krótkiej pogadanki poprzedzające intensywne sesje treningowe.
- Jazdy w sesjach w 3ech różnych konfiguracjach głównej pętli Toru.
- Doświadczona kadra instruktorów służąca pomocą.

Zapisy oraz więcej informacji:
http://racing.pl/2017/warsztaty-szkoly- ... -tor-lodz/


.czwartek.

GUEST
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Gliwice
Auto: STI PPP
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 1 raz

Re: Warsztaty SJR - Tor Łódź (sobota 8.04.2017)

Post 28 mar 2017, o 22:13

Czołem. Wyczytałem, ża na torze Łódź obowiązuje limit głośności wydechu 98dB.
Ktoś sprawdza ? Jak ?
Taka sytuacja: rejestruję się, wpłacam kasę, przyjeżdżam.
Pomiar kontrolny blisko wylotu przy wysokich obrotach i nie ma siły
żeby niezbyt głośny w sumie Devil którego mam się zmieścił.
Mam własny sonometr i sprawdzałem.
Do widzenia w drogę powrotną i kasa przepada ?

czwartek
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: z kont ;-)
Auto: Garbus, C4, GT, Sex VTS
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Warsztaty SJR - Tor Łódź (sobota 8.04.2017)

Post 3 kwie 2017, o 12:03

GUEST pisze:Czołem. Wyczytałem, ża na torze Łódź obowiązuje limit głośności wydechu 98dB.
Ktoś sprawdza ? Jak ?
Taka sytuacja: rejestruję się, wpłacam kasę, przyjeżdżam.
Pomiar kontrolny blisko wylotu przy wysokich obrotach i nie ma siły
żeby niezbyt głośny w sumie Devil którego mam się zmieścił.
Mam własny sonometr i sprawdzałem.
Do widzenia w drogę powrotną i kasa przepada ?
Myśle, że można to załatwić normalnie i się dogadać. Jak wpiszesz się 'na miejscu' to w razie problemów proszę skontaktuj się ze mną i załatwimy to jak trzeba :) Jeśli masz "niezbyt głośny wydech" to uczciwy pomiar zalicza ten wydech.
Sprawdzenie głośności będzie realizowane przez obsługę Toru:
"12. ograniczenia emisji hałasu do wartości maksymalnej 98 dB w warunkach pomiarowych (2/3 maksymalnych obrotów nie mniej niż 3800 obrotów silnika, 0,5m od wylotu wydechu lub pomiar dynamiczny samochodu poruszającego się) hałas nie większy niż 98db. Pomiar sonometrem może być dokonywany przed rozpoczęciem jazd oraz w ich trakcie (pomiar dynamiczny) "



Zapraszamy amatorów w seryjnych autach jak i ambitnych zawodników w swoich rajdówkach. Podczas pierwszego spotkania zrobimy podział na grupy. Pamiętajcie, że tutaj będziemy ćwiczyć różne konfiguracje Toru dlatego nie zawsze auto bedzie decydowac :D
Nie wazne Czym, wazne Jak!

Zapraszam niezdecydowanych, namawiajcie znajomych - mamy jeszcze wolne miejsca na Warsztaty!
Limitowana liczba miejsc gwarantuje odpowiedni poziom skutecznosci szkolenia oraz treningu na Torze.
.czwartek.

GUEST
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Gliwice
Auto: STI PPP
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 1 raz

Re: Warsztaty SJR - Tor Łódź (sobota 8.04.2017)

Post 3 kwie 2017, o 13:43

Dziękuję za odpowiedź. Niezbyt głośny wydech to pojęcie względne. Regulamin to regulamin. Może się dogadamy ........ a może nie więc nie zaryzykuję.
Jakiś feedback w temacie badania głośności będzie pewnie na kropce bo widzę, że tam większy odzew więc może następnym razem. Udanego.

ODPOWIEDZ