Strona 1 z 1

Subaru Kielce Team

: 4 kwie 2012, o 23:41
autor: WiS
Ponieważ Subaru coś ostatnio w Kielcach przybyło, pora było się spocić, obfocić, a następnie skonsumować pizzę i piwo ;-)

Dzięki serdeczne dla wszystkich obecnych (nieforumowi Ela&Maciek, wil3, esilon, kos) - za miłe popołudnie :mrgreen: I do zobaczenia na Wzgórzu Karscha ;-)

PS. Jak widać na zdjęciu, zarówno wil3 jak i ja mamy nowe auta - on Forka, ja OBK :mrgreen:

Re: Subaru Kielce Team

: 4 kwie 2012, o 23:52
autor: burat
WiS, jeszcze trochę i sobie będziecie musieli "Alpejskich" tras poszukać i konkurencję nam w zimę będziecie robić :giggle:

Re: Subaru Kielce Team

: 4 kwie 2012, o 23:58
autor: WiS
O, panie dzieju, wszak nasze góry (i Szwarcwald, ten oryginalny) już stały, kiedy u Was tam jeszcze była za przeproszeniem jakaś nizina niewypiętrzona :mrgreen: Fakt, starość nie radość, więc się z czasem góry zmieniły w pagórki, ale i tak jeszcze parę stromizn po prawie 10% znajdzie, a na nich jakieś winkle ;-)
Tyle, że chętny do latania po nich bombą to chyba tylko Ernest (jak się już dotrze, a potem skończy swapa, glebę i coś_tam_jeszcze :evilgrin: ), no i może Krzysiek, jak się naumie :whistle:
Reszta, jak widać, to są rajdowcy jeno do stołu - auta z dużymi bagaznikami, żeby się skrzynki wódki i kiełbas zmieściły 8-)
Serdecznie zapraszamy :cofee:

Re: Subaru Kielce Team

: 5 kwie 2012, o 00:04
autor: burat
WiS, poczujesz moc pod siodłem to też się rozkręcisz :mrgreen:

Re: Subaru Kielce Team

: 5 kwie 2012, o 09:01
autor: wil3
WiS pisze: PS. Jak widać na zdjęciu, zarówno wil3 jak i ja mamy nowe auta - on Forka, ja OBK

Pięknie. Pozostało mi lecieć z Twoim oświadczeniem i zdjęciami dowodowymi do Urzędu Miasta załatwić formalności. Po drodze wpadnę po dowód rejestracyjny. ;-)

Re: Subaru Kielce Team

: 5 kwie 2012, o 09:24
autor: esilon
same kombiaki :-)
dzięki za spotkanie, chyba nową tradycję trzeba ustanowić :thumb:




aha, WiS, na piwo to się nie przyjeżdża samochodem szczególnie jak knajpa jest 150 m od domu :-p

Re: Subaru Kielce Team

: 5 kwie 2012, o 12:42
autor: WiS
burat pisze: poczujesz moc pod siodłem to też się rozkręcisz
Coś Ty, starość nie radość, ja już swój "okres burzy i naporu" kiedyś przeżyłem - poza tym, słyszałem, ze od szybkiej jazdy auta się niszczą, turbiny grzeją, panewki przekręcają, kury nieść przestają i w ogóle :giggle:
wil3 pisze: Pięknie. Pozostało mi lecieć
No nie mów, ze byś bez walki oddal Pustynną Burzę...? :o
Tak btw., jak patrzę na te fotki, to OBK jakoś strasznie mikro na nich wygląda - ot, taki niepozorny kompakcik ;-)
esilon pisze: chyba nową tradycję trzeba ustanowić
No, mowa - już ustanowiona 8-) Pozostaje wyznaczyć kolejny termin, i sprawdzić czy jakiś autobus aby wtedy nie przyjedzie :whistle:
esilon pisze: WiS, na piwo to się nie przyjeżdża samochodem szczególnie jak knajpa jest 150 m od domu
Ojtam, ojtam... :cofee:


:mrgreen:

PS. Komplet zdjęć dostępny dla uczestników na żądanie. Te z końca imprezy, spod stołu, też :evilgrin:

Re: Subaru Kielce Team

: 5 kwie 2012, o 19:53
autor: burat
esilon, a twój chomik gdzie się skrył ,że go na zdjęciach nie złapano :-)

Re: Subaru Kielce Team

: 5 kwie 2012, o 19:59
autor: esilon
burat, niestety za wczesna pora była ;-) ,

a żałuję że na fotkach, kopaniu w opony, cmokaniu i podziwianiu grupowym nie byłem bo ten granatowy ponoć baaardzo bokserowato gada i niejeden wolnyssak mógłby pozazdrościć

Re: Subaru Kielce Team

: 5 kwie 2012, o 23:14
autor: WiS
burat pisze: chomik gdzie się skrył
Drugie zdjęcie, po prawej, u góry... jest jakiś srebrny heczbek :whistle: ;-)
esilon pisze: żałuję że na fotkach, kopaniu w opony, cmokaniu i podziwianiu grupowym nie byłem
Jest powód, by powtórzyć spota :evilgrin:
esilon pisze: ten granatowy ponoć baaardzo bokserowato gada i niejeden wolnyssak mógłby pozazdrościć
Ba, niejeden zaturbiony też :evilgrin:
Naprawdę - parę razy, gdy Maciek przejeżdżał mi pod oknem, wyglądałem na ulicę w poszukiwaniu WRXa.
No, ale z taaaaaką rurą... - patrz foto :thumb: