Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Zniewolone wnioski wyborcze

Post 1 lut 2008, o 01:11

Mam taki wniosek wyborczy, żeby niezgłaszani kandydaci, którzy z jakichś powodów nie chcą nie być wybierani otwarcie o tym pisali.

Natomiast, kandydaci zgłaszani, którzy z jakichś powodów nie chcą nie być wybierani, też.

[ Dodano: 2008-02-01, 00:53 ]
Chciałbym zaproponować dwóch takich.

EterycznegoŻołędzia - zasługi komentarza nie wymagają, ba! Nawet byłyby brakiem szacunku, bo tak łatwo mógłbym coś ważnego przeoczyć. Ponadto jego plusy przytłaczają brak minusów.
[y o u ] - tak drodzy państwo, państwa. Wiadomo, że jest to oczywiste, jednak łatwo zapomnieć. "Skoro mam radę, ja nie muszę pomagać w funkcjonowaniu forum". Owszem, przymusu nie ma, ale "wypada", "miło by było", zwłaszcza jak ktoś ma zdolności np. w łagodzeniu konfliktów, a nie trafi do rady. Wszyscy użytkownicy są takimi małymi radnymi, fakt, że mało ważnymi, ale są. Czy się to komuś podoba, czy nie.
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 1 lut 2008, o 08:26

EterycznyŻołądź napisał(a):nie chcą nie być wybierani

EterycznyŻołądź, Ty się zdecyduj, bo nie wiem czy mam się dopisać ;) To w końcu chcą czy nie chcą, bo w opisie jest, że "na tych nie głosujemy".
Fido__
Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Gość
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Auto: C200

Post 1 lut 2008, o 14:44

no jak dla mnie "nie chcą nie być" = chcą być.

a opis wątku to taka ściema, lep wyborczy. 8-) :evilgrin:
damaz
Rada forum

Post 1 lut 2008, o 15:50

damaz napisał(a):a opis wątku to taka ściema, lep wyborczy. 8-) :evilgrin:

Odwrotnie. Nie lep, a muchozol. Na innych kandydatów, żeby się nie wpisywali, wtedy zostanę tylko ja. :mrgreen:
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Powrót do Kiełbasa wyborcza