[legacy] elektryka - szyby i lusterka z pilota

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
toja
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[legacy] elektryka - szyby i lusterka z pilota

Post 30 maja 2008, o 08:58

witam,
mam legacy diesela i chcialbym zamontowac modul elektroniczny aby podczas zamkniecia samochodu z pilota automatycznie domykaly sie szyby i szyberdach oraz zeby lusterka same sie skladaly.
czy ktos juz cos takiego robil jesli tak to gdzie i za ile?



Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: elektryka

Post 30 maja 2008, o 10:38

toja, w dowolnym warsztacie instalującym alarmy Ci to zrobią. O cenach się niestety nie wypowiem. Ale miałem kolegę, który instalował alarmy i chciał mi coś takiego zrobić kiedyś.

Upewnij się tylko co na to SIP i gwarancja, bo mogą robić problemy.

toja
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: elektryka

Post 30 maja 2008, o 14:04

ok,dzieki ale moze orientujesz sie czy waze sie to z rozbebeszaniem polowy auta tak jak do alarmu?

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: elektryka

Post 30 maja 2008, o 15:16

toja, raczej dodaniem czegoś plus przeprogramowaniem.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: elektryka

Post 30 maja 2008, o 15:51

No ja nie wiem czy nie trzeba się dość ostro wpiąć w kable zasilające wszystkie te silniczki. toja, najlepiej podjedź do jakiegoś elektryka-alarmowca i pogadaj. Gadanie póki co jest za darmo ;-)

toja
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: elektryka

Post 30 maja 2008, o 19:39

pewnie tak sie skonczy.poki co to mi jeden fachura powiedzial ze ooo panie to trzeba pol auta rozebrac,wiec sie troche zniechecilem.ale pomysl sam w sobie zacny!

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: elektryka

Post 30 maja 2008, o 22:13

Pomysł jest bardzo dobry. I jeśli tylko coś ustalisz, to opisz to tutaj koniecznie. Bo upierdliwe niesłychanie jest (zwłaszcza przy tej pogodzie) że trzeba pamiętać, by przed wyłączeniem auta zamknąć szybę lewą, szybę prawą i jeszcze szyberdach...

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: elektryka

Post 1 cze 2008, o 01:31

W Subaru zasilanie szyb i okna dachowego jest "po kluczyku" i to w pozycji zapłonu, więc obawiam się, że dołożenie domykania szyb może oznaczać prucie całego samochodu, bo po wyjęciu kluczyka, zasilania na silniczkach już nie ma. Chyba, że odcinane jest tylko sterowanie - nie wiem.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

warp9
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Auto: Celica ST182/ Vitara V6/Evo VIII/Impreza WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [legacy] elektryka - szyby i lusterka z pilota

Post 6 cze 2008, o 13:58

Zadne tam prucie. U mnie operacja trwala ok. 2h, wstawiono przekazniki (jeden przy tunelu, drugi w drzwiach), pare kabelkow i troche dlubaniny ;-) . Koszt: o ile dobrze pamietam to 360 PLN na fakture (modul do szyb i centralnego zamka).
Nie wiem jak z lusterkami - trzeba dopytac.
Robilem w Grodzisku Maz., warsztat przy przystanku WKD. tel. 606947006 lub 503115003.
It's evolution ...
Obrazek

ODPOWIEDZ