Wstydliwe wyznania

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 116 razy
Polubione posty: 180 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 16 paź 2012, o 17:50

esilon pisze: i tak każde H6 zjada na śniadanie

To też ? :-p


Link: http://www.youtube.com/watch?v=y0cAvnXO86g


"Pan Macierewicz bardzo często mówi co wie, ale rzadko wie co mówi." - L.Miller - :giggle:
Z dwojga złego wolę, gdy krajem rządzą złodzieje zamiast kretynów. :idea:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wstydliwe wyznania

Post 16 paź 2012, o 17:52

tylko dźwięk jakiś nie teges :-p
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 16 paź 2012, o 17:55

rrosiak, jak dziecko :roll:



:giggle:


na filmie nic szczególnego nie widać czego nie miałbym u siebie ale zakładam że jest bardzo bardzo szybko
czyli będzie trzeba zrobic remap i poczekac do obiadu :mrgreen:

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 16 paź 2012, o 18:00

eMTi pisze:tylko dźwięk jakiś nie teges :-p
To akurat da się naprawić niewielkim kosztem:
http://www.ebay.co.uk/itm/CAR-EXHAUST-P ... 35b45df2a9
;-)

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 16 paź 2012, o 18:16

rrosiak pisze: To też ? :-p

Z całą pewnością w tym porównaniu WRX jest ponadprzeciętnie oszczędnym autem :razz: :mrgreen:
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 116 razy
Polubione posty: 180 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 16 paź 2012, o 19:38

esilon pisze: rrosiak, jak dziecko :roll:
No właśnie
esilon pisze: starość nie radość

i człowiek dziecinnieje ;-)
"Pan Macierewicz bardzo często mówi co wie, ale rzadko wie co mówi." - L.Miller - :giggle:
Z dwojga złego wolę, gdy krajem rządzą złodzieje zamiast kretynów. :idea:

Lipton
1 gwiazdka
Auto: Subaru Legacy Outback, 2.5, 2000 rok, automat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wstydliwe wyznania

Post 18 paź 2012, o 21:22

Jak wstydliwe wyznania to niech będzie bardzo wstydliwe:P Było się kiedyś młodym i głupim jednak:>

Umówiłem się kiedyś z pewną dziewczyną na randkę. Spacerujemy sobie i rozmawiamy i w pewnym momencie zeszło na doświadczenia z pierwszymi randkami itp. No i opowiadam jak to kiedyś umówiłem się z dziewczyną poznaną przez internet no i przez całe spotkanie nie mogłem się skupić na niczym innym jak na tym jak ogromną miała głowę. Opowiadam o tym i mówię: "Wyglądała jakby wodogłowie miała.". Zapadła niezręczna cisza...nie wiedziałem o co chodzi, aż po chwili powiedziała: "Mój brat ma wodogłowie"...

Dodam na swoją obronę, że mówiąc to o tamtej dziewczynie nie miałem na celu obrażania osób chorujących na wodogłowie. No i jakiego pecha trzeba mieć żeby trafić akurat na osobę, która ma w najbliższej rodzinie kogoś cierpiącego na wodogłowie...No ale wyszło jak wyszło i wstyd pozostał do dziś:(

Ciara
4 gwiazdki
Auto: Impreza GL 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 18 paź 2012, o 23:04

A i ja mam wstydliwa historie zwiazana nawet z autem :-d . Nigdy nie daje auta do zmiany oleju do warsztatow itp tylko sam wymieniam w firmie na kanale. Jak mialem jeszcze Mazde w pospiechu z rana przed robota wymienialem olej. Wskoczylem pod auto, przypasowalem klucz no i odkrecilem korek. Olej ladnie lecial do pojemnika a ja wypilem kawe. Jak juz przestalo leciec jakiez bylo moje zdziwienie ze troche malo tego oleju w pojemniku. Pomyslalem ze Madzia zaczyna mi troche brac oleju. Wlazlem pod auto i zaparlem sie z calych sil zeby odkrecic filtr oleju, jakiez bylo moje zdziwienie kiedy dostalem po twarzy olejem i ogolnie wszystko dookola zalalem :? . Okazalo sie ze odkrecajac srube po prostu nie za ta sie zabralem co trzeba i spuscilem olej ze skrzyni biegow :wall: ....

Klema
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Auto: Subarynka RX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wstydliwe wyznania

Post 20 paź 2012, o 18:56

Nie musiałeś używać olejku do ciała. ;-)

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 21 lis 2012, o 08:37

To się nadaje w tym miejscu...
Tylko Autor tego „sukcesu" w RP powinien się wypowiedzieć.

http://moto.pl/MotoPL/56,88389,12891897 ... za,,9.html

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 21 lis 2012, o 10:34

FUX pisze:To się nadaje w tym miejscu...
Tylko Autor tego „sukcesu" w RP powinien się wypowiedzieć.

http://moto.pl/MotoPL/56,88389,12891897 ... za,,9.html
Fux,
Polska nie nie jst krajem górzystym, z długimi śnieżnymi zimami, w którym napęd AWD w kompaktowym samochodzie naprawdę często byłby potrzebny.
Gdyby tak było, to można by oczekiwać lepszej sprzedaży obecnej genetracji Imprezy.
Bo poza tym, nie przychodzi mi ani jeden powód aby wybrać Imprezę, a nie na przykład Kia Ceed.
(Pomijam przypadek gdy ktoś chce wydać 200+ KPLN na Imprezę Sti. Wówczas Kia faktycznie nie ma niczego podobnego do zaoferowania).

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 21 lis 2012, o 10:50

Лукашэнка pisze: Polska nie nie jst krajem górzystym, z długimi śnieżnymi zimami, w którym napęd AWD w kompaktowym samochodzie naprawdę często byłby potrzebny.
Takim całkiem płaskim też nie jest :razz: Wszystko zależy od tego, gdzie kto mieszka ;-)

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 21 lis 2012, o 10:58

So What! pisze:Wszystko zależy od tego, gdzie kto mieszka ;-)
No tak, mamy jakieś górzyste pogranicza.
Ale ich mieszkańcy mając licznych krewnych za Ocenanem częściej stamtąd ciągną wypasione fury w okazyjnych cenach...
a rzadziej odwiedzają lokalne salony sprzedaży.
;-)


Obrazek

Klema
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Auto: Subarynka RX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wstydliwe wyznania

Post 21 lis 2012, o 12:27

To jakie mamy warunki ma raczej mały wpływ. Pretekstów na pewno mamy więcej niż większość Europy aby jeździć z AWD. Poza tym chciałbym zauważyć, że artykuł tyczy się jedynie nowej Imprezy i jej kontrowersyjnej sylwetki, a nie całej generacji a tym bardziej marki Subaru jako takiej.

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 21 lis 2012, o 23:06

Myślę, że jedyną przyczyną tego sukcesu jest głównie cena i koszty eksploatacji. To, czy auto jest ładne, czy brzydkie to kwestia gustu, gorsze maszkary jeżdżą po ulicach. Sama ostatnio przez ułamek sekundy pomyślałam o upgradzie na Subarbie III w wersji STI, ale cena tego auta zmroziła mi krew w żyłach na kolejnych kilka lat. Za 200k+ to już nówkę Porsche spełniającą moje potrzeby można kupić. :roll:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wstydliwe wyznania

Post 22 lis 2012, o 00:35

ciekawe, ile egzemplarzy evo się sprzedało... to byłby ciekawy argument, rzucający nowe światło na taką, a nie inną sprzedaż STi
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 22 lis 2012, o 11:27

eMTi pisze:ciekawe, ile egzemplarzy evo się sprzedało...
w Lancerze używają fatalnej jakości plastików do wykonania elementów deski rozdzieczej i w ogóle wnętrza auta...
To tłumaczy kiepską sprzedaż.
;-)

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wstydliwe wyznania

Post 22 lis 2012, o 14:02

a co to ma do sprzedaży STi? Właśnie o tym mówiłem, że fajnie by było wiedzieć, jak się evy sprzedają...
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 22 lis 2012, o 14:11

eMTi pisze:a co to ma do sprzedaży STi? Właśnie o tym mówiłem, że fajnie by było wiedzieć, jak się evy sprzedają...
Obecnie produkowana Impreza Sti również nie zachwyca stylizacją wnętrza.
Czyli to może być ta sama przyczyna kiepskiej sprzedaży jak w przypadku Evo.
(no cóż, skoro w epoce fotoradarów i kin objazdowych, nie ma jak ani gdzie wykorzystać właściwości jezdnych takich aut, to potencjalni nabywcy zaczynają zwracać większą uwagę na teksturę plastików czy gatunek materiału tapicerki)
;-)


A mówiąc bardziej serio, gdy będe w poniedziałek w salonie i serwisie Mitsu, to ich zapytam jak wygląda statystyka sprzedaży w tym roku.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 12 gru 2012, o 21:19

Dzisiaj poszedłem po całości. Szukałem jakiegoś adresu na blokowisku.
W końcu się wyłonił.
Wszystko zasypane śniegiem.
Poszedłem na skróty i.....

















okazało się, że pojechałem po schodach.

Teren sie obniżał znacznie.... :oops:

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 8 gru 2014, o 16:40

Od roku nasze biuro jest 600m od domu, więc chodzimy do niego nogami. Subarbie stoi w garażu jakieś 150m od domu (sąsiednia ulica), a pod domem stoi Wiśnia. Wiśnia jest po dużym przeglądzie, a Subarbie przed, więc Subarbie od jakiegoś czasu bardziej przypomina nieruchomość niż samochód i nie korzystam z niego często. ALE wyjątkowo wybrałam się nim na zakupy w środę...
W drodze powrotnej obwieszona jak wielbłąd człapałam do domu z garażu, kiedy rozwalił mi się karabińczyk na smyczy z kluczykami od samochodu i od garażu. Kluczyki spadły na ziemię, podniosłam, wsadziłam do kieszeni i poszłam do domu.
W piątek naszła mnie refleksja, że moje auto nie może tak wiecznie stać nieruchomo i skoro mam do załatwienia parę spraw na mieście to wezmę swoje auto.
Złapałam za smycz z kluczami od auta i poszłam do garażu. Przy wejściu do garażu zorientowałam się, że na smyczy są wyłącznie klucze od garażu. Od razu ciężka rozkimna, ALE :idea: przecież w środę schowałam je do kieszeni kurtki, a dzisiaj mam inną. Wściekła, że muszę chodzić 2x zawróciłam do domu po kluczyki. Wróciłam, ale kluczyków w kurtce nie ma. Nie ma w kurtce, nie ma zaplątanych w szalik, nie ma w żadnym z ubrań, które miałam na sobie w środę. Nie ma w koszyku z kluczami. Nie ma w torbach, w których przyniosłam zakupy. Nie ma pod żadnym meblem, dywanem, w koszu na śmieci. NO NIE MA!
Wtedy pojawiła się myśl czy ja jeszcze w ogóle mam samochód?
No więc cap za kluczyki zapasowe i lecę do garażu. Samochód jest (uff), ale zamknięty, a kluczyków nie ma przy nim ani w środku. No to jeszcze biuro. Może bezmyślnie wyjęłam je z kieszeni w czwartek i położyłam na biurku? Zdarza się, bo ten Niemiec, co mi wszystko chowa bywa coraz bardziej wyrafinowany w swoich intrygach. W biurze nie ma.
Wracam do domu. Znowu przekopujemy z AAA od nowa wszystkie kieszenie, kurtki, torby, meble itd. Nagle dzwoni domofon.
Gospodarz budynku obok przyniósł kluczyki. Ktoś je znalazł w środę i powiesił na płocie z kartką, że je znalazł (ale nie bywam za często w garażu, to nie wiedziałam). Następnego dnia kartki nie było, za to kluczyki leżały na ziemi... przyjrzał się, że jest przy nich breloczek ze świnką ("ten znaczek z tymi waszymi oczami" :mrgreen: ), więc najpierw przyszedł z nimi do Wiśni i popstrykał, ale okazało się, że to nie to. Więc poszedł do drugiego gospodarza, tego od budynku z naszym garażem i popstrykali przy Subarbie, gdzie okazało się, że to to. No więc jak każdy dobry gospodarz wie co czyje i gdzie kto mieszka, od razu wiedział gdzie odnieść.
Swoją drogą to naprawdę miłe, że człowieki są uczciwe i oddają takie rzeczy :loving: , bo nawet nie wiem co by należało zrobić gdyby się nie znalazły. W samochodzie zmienić zamki? :mrgreen:


Link: https://www.youtube.com/watch?v=3D6HyPRiNxQ

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 8 gru 2014, o 16:56

barbie, jak sobie wyobrażę Waszą dwójkę latającą po chacie...
barbie pisze:Wściekła, że muszę chodzić 2x zawróciłam do domu po kluczyki. Wróciłam, ale kluczyków w kurtce nie ma. Nie ma w kurtce, nie ma zaplątanych w szalik, nie ma w żadnym z ubrań, które miałam na sobie w środę. Nie ma w koszyku z kluczami. Nie ma w torbach, w których przyniosłam zakupy. Nie ma pod żadnym meblem, dywanem, w koszu na śmieci. NO NIE MA!
AAA żyje jeszcze? :mrgreen:
a serio - to zawsze będę pamiętał opowieść znajomego, który na lotnisku w Tokio zostawił kamerę - najnowszą jaką sobie można wyobrazić - zostawił na ławce przy gejcie - i poleciał na drugi koniec kraju. Wrócił na drugi dzień na to samo lotnisko i kamera leżała na tej samej ławce, jak ją zostawił. Cieszy że są porządni ludzie w naszym kraju też :thumb:
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 406 razy
Polubione posty: 361 razy

Re: Wstydliwe wyznania

Post 8 gru 2014, o 22:57

busik, teraz by dostał certyfikat wysadzenia przez saperów ;-)
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Wstydliwe wyznania

Post 27 lip 2018, o 11:58

Tak więc chciałabym się podzielić refleksją perfekcyjnej pani domu :mrgreen:
Otóż lodówkę najlepiej odłączyć od prądu w celu rozmrożenia, a odłączenie mikrofalówki niewiele w tym wypadku pomoże :wall:

:-d

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 491 razy

Wstydliwe wyznania

Post 27 lip 2018, o 12:02

barbie, jestem przekonany, że doskonale rozmroziłaś mikfoalówkę. :giggle:
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
Witek (27 lip 2018, o 13:11)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

ODPOWIEDZ