18 cali 8J (lub7,5J) ET38 Wagon pomocy!

Opony letnie, zimowe, szutrowe, rajdowe. Felgi, koła, dojazdówki. Wszystko to, na czym Subaru się toczy.
ODPOWIEDZ
Kawuciak
0 gwiazdek
Auto: blobeye WRX wagon 2004 US
Polubił: 0
Polubione posty: 0

18 cali 8J (lub7,5J) ET38 Wagon pomocy!

Post 5 wrz 2016, o 18:38

Mam taki problem i może ma ktoś doświadczenie w tym temacie szczególnie miło widziana pomoc użytkowników Wagonów, chce założyć do swojego Wagona felgi albo 18cali 8J ET38 i do tego opony 215/40 lub myślę też o 18cali 7,5J ET38 również opony 215/40 nadmienię że to Wagon Blob WRX US ,nadkola zrolowałem i założyłem gwint Eibacha K&W (będzie gleba i twardo). Camberów nie posiadam. Od tygodnia szukam przeglądam... mało info o Wagonach... nie mam opcji przymiarki chce to ładnie spasować powiedzmy prawie na równo ,oczywiście nie chcę żeby wystawało poza obrys wiadomo... ciężko podjąć mi jakąś decyzje ranty zrolowane innych przeróbek nie chcę na ten moment...



Kawuciak
0 gwiazdek
Auto: blobeye WRX wagon 2004 US
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: 18 cali 8J (lub7,5J) ET38 Wagon pomocy!

Post 6 wrz 2016, o 12:36

jak oni to robią??? :roll: :o :wall: http://www.wheeldude.com/wordpress/?s=wagon+wrx mam gwint mam zrolowane nadkola i martwię się co do 8J et38 a jak widać po linku o wiele szersze wrzucają felgi i ET tez mniejsze... :o i nic nie wystaje... już nie wiem a podobno że w Wagonie 7,5J et48 i 215/40 to maks...

gumby525i
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Białystok
Auto: Impreza WRX GD
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: 18 cali 8J (lub7,5J) ET38 Wagon pomocy!

Post 11 gru 2016, o 12:03

Ja w swojej Imprezie GD sedan miałem założone 18' ET39 z oponami 215/35. Na oryginalnym zawieszeniu jadąc w komplecie nic nie obcierało. Jeździ się twardo auto trzyma się drogi jak przyklejone, nie ugina się na zakrętach :-) Zastanawiałem się nad gwintem i myślę że przy moim ET nie powinno być problemu. Mogę dać przymierzyć w okolicach Białegostoku.

ODPOWIEDZ