[S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
kabalek
0 gwiazdek
Auto: Subaru III 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 30 paź 2017, o 11:18

Witam wszystkich Forumowiczów,

posiadam na sprzedaż Legacy z 2003 roku. Silnik 2.0, skrzynia manualna. Auto sprowadzone ze Szwajcarii.
przebieg autentyczny 108 tys. km - wystarczy zajrzeć pod spód samochodu i zobaczyć, że jest w świetnym stanie - żadnych zadrapań, zero korozji. Link do aukcji : https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-le ... ca2856adcf

jeśli ktoś jest zainteresowany - mogę zrobić jakieś dodatkowe zdjęcia.
samochód jest zarejestrowany, ważny przegląd, ważne OC. W kraju kilka miesięcy. Dla poważnego Klienta drugi komplet kół aluminiowych na oryginalnych felgach z oponami zimowymi.



kamilos
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Forek 98 "Rodzyn" 2.0 ASB
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 15:20

108tys w 14 lat - ciekawa sytuacja:)

Zyber
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Forester 2.0
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 17:59

:-) :-) :-)

Ciara
4 gwiazdki
Auto: Impreza GL 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 18:21

Jak na ten silnik i na to wyposazenie to cena jest statnowczo zbyt bardzo zwariowana ... Ja za to samo auto w skorach, klimatroniku z silnikiem 2.5 z gazem dalem 4x mniej :lol: . A co do przebiegu to ja musze sobie skorygowac licznik i zrobic 99 000 i moze pojdzie w takich pieniądzach :-d

dominikd
2 gwiazdki
Auto: wrx kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 19:08

Ciara pisze:dalem 4x mniej :lol:
Cena jest zdecydowanie przesadzona, ale:
14500 / 4 = 3625 - to stan napewno "idealny" :D

leon
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Kąąbi 3 i Niepsujące się.
Polubił: 206 razy
Polubione posty: 282 razy

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 19:21

Ciara pisze: Ja za to samo auto w skorach, klimatroniku z silnikiem 2.5 z gazem dalem 4x mniej

To samo, czy takie samo? :cofee:
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.

Ciara
4 gwiazdki
Auto: Impreza GL 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 19:24

MIalem do wstawienia reperaturki z tylu i zderzaki do podmalowania, 1700 zl i po sprawie. I teraz moge auto za 15000 wystawic ? :D
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, o 19:26 przez Ciara, łącznie zmieniany 1 raz.

Ciara
4 gwiazdki
Auto: Impreza GL 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 19:25

Ciara pisze:MIalem do wstawienia reperaturki z tylu i zderzaki do podmalowania, 1700 zl i po sprawie. I teraz moge auto za 15000 wystawic ? :D

dominikd
2 gwiazdki
Auto: wrx kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 12 lis 2017, o 23:36

jesli ktos tyle zaplaci, to nikt nie broni :)

kabalek
0 gwiazdek
Auto: Subaru III 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 13 lis 2017, o 14:20

Jeśli przebieg był by rzeczywisty 99.000 to czemu nie sprzedać za uczciwą cenę? przykra sprawa, że w Polsce ciężko jest uwierzyć w rzeczywisty przebieg - cóż.. takie mamy realia :)

auto ma autentyczny przebieg, stąd ta cena. Zresztą jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę przyjechać, obejrzeć silnik, zajrzeć pod spód i wtedy wydawać swoją opinię. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o samochodach sprowadzanych ze Szwajcarii to wie, że da się taki samochód kupić - ale on swoje kosztuje. Jest grupa ludzi, którzy doceniają stan techniczny i wiedzą, że warto zapłacić kilka tysięcy więcej za samochód który ma rzeczywiście przejechane 100 tys. niż taki, który ma 150 tysięcy tylko "na papierze", a w rzeczywistości 250 :)

dominikd
2 gwiazdki
Auto: wrx kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 13 lis 2017, o 21:13

w pelni sie zgadzam. niektorzy przy okazji po prostu lubia ta generacje legacy. sam sie do nich zaliczam, tylko moj ma 330kkm przebiegu ;)
aczkolwiek kompletnie nic mu nie dolega :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

kamilos
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Forek 98 "Rodzyn" 2.0 ASB
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 13 lis 2017, o 21:27

bez obrazy i totalnie nie w Twoim kierunku ale jak widze WR i niski przebieg to stwierdzam ze w Radomiu jezdzi sie chyba na wstecznym ;) W sumie R skads sie musial wziasc na lewarku w automacie - moze to od Radom,to ma sens :)

kabalek
0 gwiazdek
Auto: Subaru III 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 13 lis 2017, o 21:51

tak, również znam nasze lokalne komisy z cudownymi przebiegami.. ale w każdym mieście jest to samo :) temat rzeka. Ten samochód musi poczekać na odpowiedniego Klienta, który doceni jego walory i stan w jakim się znajduje. Nie ma teraz za bardzo warunków i nie mam gdzie - tak to wykonał bym kilka zdjęć, które pokazały by samochód od spodu - serio wygląda lepiej niż niejeden kilku latek :)

Ciara
4 gwiazdki
Auto: Impreza GL 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 13 lis 2017, o 21:51

No ale tak naprawde wystarczy porzadnie wymyc spod i silnik i bedzie igła jezeli jest w znosnym stanie nawet przy przebiegu 300kk. Auta typu kombi nie kupuje sie za granica po to zeby nim jezdzic przez 14 lat do kosciola co niedziele. Za granica gdzie czlowiek zarabia normalne pieniadze i moze zyc na normalnym poziomie do jezdzenia do kosciola uzywa Audi R8 albo jakie inne STI a nie kombiaka z malym silnikiem ...

kabalek
0 gwiazdek
Auto: Subaru III 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 13 lis 2017, o 22:08

akurat to, że silnik został umyty to łatwo poznać moim zdaniem. Po za tym umycie nie zakryje wszystkich wad, które wynikają z przebiegu. Mam na myśli np stan oryginalnego zabezpieczenia podwozia, plastiki, elementy silnika, korozja nakrętek/śrub itd. Wszystko z biegiem czasu się zużywa :-) Zresztą, przecież można sprawdzić przebieg w warsztacie gdzie był serwisowany. Generalnie jest to samochód nie mój, a mojego taty - ja sam jeżdżę również kombi - tylko, że mitsubishi galantem i mój przebieg roczny to ok. 7-8 tys. km - czyli jeżdżę dosyć mało. Przecież nie każdy musi robić po 30 tys. rocznie.

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy III 2.0 2003 r.

Post 14 lis 2017, o 21:43

Sam mam takie złote Legacy III ewentualnie na sprzedaz. 99 rok 302 tys km. Zajebiście utrzymane. Wszystko robione na czas albo przed czasem. Zero oszczędzania na aucie. Zero rdzy, zero problemów technicznych. Działa wszystko. Stać mnie na nowsze auto ale po prostu bardzo lubie Legacka. Albo kupuje sie takie auto i zaczyna sie inwestycja albo trzeba zapłacic i miec spokój. Decyzja należy do klienta. Legacek z tych lat za 5 tys pln to never ending story...

ODPOWIEDZ