Części do różnych modeli Subaru

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
GLOCK
0 gwiazdek
Auto: Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Części do różnych modeli Subaru

Post 22 kwie 2018, o 15:38

Witam,
Mam spory problem z dostaniem lewego lusterka lub części do lusterka zewnętrznego do Outbacka z 2010 roku. Oczywiście znalazłem parę egzemplarzy na portalach aukcyjnych ale w cenach powyżej 800 złotych co jest absurdem. Jest również cała rzesza lusterek do innych modeli rocznikowych lub innych modeli Subaru ale nie mam informacji jaka jest wymienność części składowych lusterek.
W związku z powyższym chciałbym zapytać forumowiczów czy jest jakakolwiek wymienność części wewnętrznych (uszkodzone obracanie - chowanie lusterka) lub może ktoś ma zbędne takie lusterko.
Chciałbym także zapoczątkować temat dotyczący wymienności części stosowanych w kilku modelach Subaru bo nie wątpię, że producenta raczej nie stać na pełną indywidualizację modeli.



paku
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: OBK H6
Polubił: 44 razy
Polubione posty: 97 razy

Re: Części do różnych modeli Subaru

Post 22 kwie 2018, o 17:44

"Każdy dobry uczynek będzie słusznie ukarany"
"Kto miał się wystraszyć, to się wystraszył. Kto miał się ześwinić, to się ześwinił"

GLOCK
0 gwiazdek
Auto: Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Części do różnych modeli Subaru

Post 23 kwie 2018, o 12:24

Witam "paku",
Chyba nie dokładnie przeczytałeś mojego posta. Pisałem, że w cenie powyżej 800 złotych można dostać części i lusterko bez problemu. Podany link odwołuje się do strony gdzie cena modułu naprawczego wynosi powyżej 280 USD czyli powyżej 800 złotych. Takie oferty niczego nie dają w kwestii naprawy uszkodzenia w kosztach akceptowalnych. Niemniej dzięki za zainteresowanie a jeżeli będziesz miał jakieś namiary na poważną ofertę w akceptowalnej cenie to zapraszam ponownie.

paku
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: OBK H6
Polubił: 44 razy
Polubione posty: 97 razy

Re: Części do różnych modeli Subaru

Post 23 kwie 2018, o 12:30

Chyba niedokładnie zrozumiałeś mojego posta.
Ta strona miała Ci posłużyć do poszukania czy pasują od innych modeli. Na ceny nawet nie patrzyłem ..
"Każdy dobry uczynek będzie słusznie ukarany"
"Kto miał się wystraszyć, to się wystraszył. Kto miał się ześwinić, to się ześwinił"

GLOCK
0 gwiazdek
Auto: Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Części do różnych modeli Subaru

Post 24 kwie 2018, o 18:57

Rysunki tam zawarte nie są na tyle czytelne aby porównać części. Numery części też nie są możliwe do dokonania porównania. Tak więc ten sposób jest w zasadzie dostępny dla ludzi, którzy nie zajmują się tą tematyką zawodowo. A mi właśnie chodziło o opinię osoby znającej się na sprawie aby nie było to moje poszukiwanie w ciemno. Niemniej dziękuję za próbę pomocy "paku".

ODPOWIEDZ