"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 09:32

stach22 pisze:
27 maja 2018, o 03:10
Robert i CR7 strzelili więcej bramek w tym sezonie dla swoich klubów niż reszta kolegów, wiec pogłoski o ich „śmierci” są mocno przesadzone.
stachu22,
strzelili bo na tym polega taktyka tych drużyn, że reszta zespołu gra na "snajpera"...
nie oznacza to oczywiście, że wystarczyłoby postawić tam stracha na wróble i też by tyle samo nastrzelał...
nie odmawiam obu tym napastnikom świetnych umiejętności.

Ale to co obaj mają wspólnego, to fakt, że bez bardzo mocnego wsparcia reszty drużyny niewiele potrafią zdziałać.

No ale może się mylę i faktycznie ktoś zapłaci za Lewego 200 baniek.



Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 09:38

stach22 pisze:
12 cze 2018, o 07:42
No to dziś ostatni sprawdzian i ostateczna decyzja co z Glikiem. Jak dla mnie to nie powinien jechać
Jestem fanem Kamila Glika, ale w tej sytuacji uważam, ze zaraz po zdiagnozowaniu odniesionej kontuzji, powinien zostać wykreślony z kadry mundialowej. Ucięłoby to na samym początku tę niepotrzebną operę mydlaną, która teraz się rozwija.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 09:44

Gootek pisze:
12 cze 2018, o 09:38
stach22 pisze:
12 cze 2018, o 07:42
No to dziś ostatni sprawdzian i ostateczna decyzja co z Glikiem. Jak dla mnie to nie powinien jechać
Jestem fanem Kamila Glika, ale w tej sytuacji uważam, ze zaraz po zdiagnozowaniu odniesionej kontuzji, powinien zostać wykreślony z kadry mundialowej. Ucięłoby to na samym początku tę niepotrzebną operę mydlaną, która teraz się rozwija.
On nie zagra na 80% nie mówiąc o 100% - no chyba, że ostro pojadą z zastrzykami itp.

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 09:49

Gootek pisze:
12 cze 2018, o 09:38
Jestem fanem Kamila Glika, ale w tej sytuacji uważam, ze zaraz po zdiagnozowaniu odniesionej kontuzji, powinien zostać wykreślony z kadry mundialowej.
+1

ktoś mądry powinien zadbać o jego zdrowie .........a jeżeli pojedzie to wstrzykną mu blokadę i wytrzyma miesiąc, tylko co później ?
życzę mu jak najlepiej i rozumiem żal do losu.............no chyba że naprawde wyleczą jakims cudem a my mało wiemy o faktycznym stanie zdrowia :?

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Post 12 cze 2018, o 09:56

vibowit pisze:
6 cze 2018, o 14:54
No dobrze. Niedługo jakieś kopane zawody się zaczynają. Tradycyjnie więc zapraszam do zabawy w typowanie.
Świat idzie do przodu więc ja też postanowiłem iść z duchem czasu i tym razem korzystam z aplikacji.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do ligi to przesyłam link "dostępowy".
https://kissmyscore.app.link/uCQ9vz1NwN
:thumb:

Tylko nie potrafię znaleźć w tej aplikacji ligi KreskaCup :oops:

bojar
6 gwiazdek
Lokalizacja: warszawski-zachodni
Auto: forester 2,5XT,Q5
Polubił: 80 razy
Polubione posty: 232 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 10:10

esilon pisze:
12 cze 2018, o 09:49



...........no chyba że naprawde wyleczą jakims cudem a my mało wiemy o faktycznym stanie zdrowia :?
Orzecznik z ZUSu go zbada. Zdrowy na 1000% :giggle:


Skoro sławy ortopedii nie mają przeciwwskazań zdrowotnych to po co gdybać. Klub, który jest najbardziej zainteresowany też się zgadza. Nie rozumiem dlaczego miałby nie jechać ? No chyba,że sportowo jest do d... .

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 10:40

bojar pisze:
12 cze 2018, o 10:10
Skoro sławy ortopedii nie mają przeciwwskazań zdrowotnych to po co gdybać. Klub, który jest najbardziej zainteresowany też się zgadza. Nie rozumiem dlaczego miałby nie jechać ? No chyba,że sportowo jest do d... .
na razie, zdaje się, mowa jest o jednej "sławie" ortopedii...
i to dobrze, że z barkiem Kamila nie jest tak źle, jak się początkowo wydawało...
ale nie jest też w 100% dobrze, a biorąc pod uwagę jakie on ma zadanie na boisku, obawiam się, ze może "polec" w pierwszym ostrzejszym starciu.
Co do jego formy sportowej: sezon 2017/2018 miał niestety wyraźnie słabszy od 2016/2017.
Ostatnio widziałem go na żywo w kwietniu w meczu przeciwko Amiens.

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 10:47

Bojar, przeciwnicy doskonale wiedzą, że ten bark to będzie słaby punkt Glika, walka w polu karnym to nie zabawa, nikt się nie będzie oszczędzał, wystarczy jedno z pozoru niegroźne wejście i kontuzja się odnawia, Glik jest całkowicie wyłączony a my nie mamy zmiennika dla Bednarka. Pomijam możliwość pogorszenia urazu i trwałej niezdolności a to może się też zdarzyć przy tym etapie gojenia urazu. Ja bym go do kadry na Mundial nie brał.
Co do środkowych to po ostatnim meczu bardziej się obawiam formy Pazdana niż Bednarka, grają w innych "światach" piłkarskich.
Gootek pisze:
12 cze 2018, o 10:40
Co do jego formy sportowej: sezon 2017/2018 miał niestety wyraźnie słabszy od 2016/2017.

I to też jest prawda. Słyszałem nawet taką teorię spiskową, że nic mu nie jest tylko kadra chce się go pozbyć, bo nie ma formy :razz:
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 11:51

zapominacie o jednej ważnej rzeczy - bark będzie musiał być cały czas rehabilitowany - przez najbliższy miesiąc
a naszych rehabilitantów jest ograniczona ilość, a mają tez innych zawodników pod opieką
A mecze będą co 3-4 dni - muszą brać po uwagę zajmowanie się Glikiem w zwiększonym wymiarze czasu kosztem innych. I tu moim zdaniem jest pies pogrzebany.

A jeśli go wezmą na mistrzostwa, to Jaroszewski rzuci papierami i dzień przed mundialem nie masz lekarza kadry, który zna bolączki wszystkich zawodników.
Nowego lekarza szukać teraz?

Nie pojedzie moim zdaniem - rozpierdzieliłby kadrę od wewnątrz - tym bardziej, że cały okres przygotowawczy najpierw miał zadania indywidualne, teraz tydzień nie trenował - wypadł ze schematów, które ćwiczyli bez niego.
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 12:24

Będą przeciwko niemu grali i "przez przypadek" może być skasowany.
Skoro rodzimy klub i nadworny lekarz z Nicei klepnie grę, to tragedii z jego stanem zdrowia nie musi być. Klub wyraża zgodę na grę w kadrze.
Dolce far niente ;-)

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 12:47

FUX pisze:
12 cze 2018, o 12:24
Klub wyraża zgodę na grę w kadrze.
Klub wyraża zgodę na grę zawodnika w kadrze narodowej automatycznie,. To wynika z przepisów fifa i zapisów w kontrakcie zawodnika.
Tutaj zresztą przy tej kontuzji barku nie tyle jest ryzykiem, że grając zrobi sobie coś na tyle gorszego co by mu uniemożliwiało grę w klubie w sezonie 2018/2019, bo ta rehabilitacja to jest kwestia kilku tygodni; czyli tu nie ma dużego ryzyka dla klubu.
Ryzyko jest natomiast takie, że Nawałka wpuści go na boisko, po czym Glik po pierwszym poważniejszym starciu nie będzie mógł kontynuować gry. Czyli jest to blokowanie jednego miejsca w ograniczonej kadrze oraz dużo dodatkowej pracy dla lekarzy/fizjoterapeutów/itd, których zasoby przecież też są ograniczone.

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 16:02

Jednak Glik jedzie.
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 17:39

mecz o 18;00 - info dla tych co myśleli, że 20:45 :razz:

geos
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.0X 2003
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 43 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 18:36

no dobra, jest już klasyczna sytuacja wyjściowa, 2:0, czekam na 2:2 ;)

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 12 cze 2018, o 22:57

No i 4:0
Nie ma co się podniecać, ale wydaje ni się, że Kownacki właśnie uzyskał miejsce w pierwszym składzie, chłopak robił róznicę
Wejście Kuby, bezcenne
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Post 12 cze 2018, o 23:11

Gootek, zmieniłem ustawienia ligi, żeby nie była ukryta. Teraz powinieneś ją odnaleźć.
czarne jest piękne...

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Post 13 cze 2018, o 12:30

vibowit, dzięki bardzo! No to teraz czekamy na pierwszy gwizdek :->

j33mbo
5 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Post 13 cze 2018, o 18:50

Dołączyłem

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Post 13 cze 2018, o 18:59

j33mbo pisze:Dołączyłem
Nie widzę...
czarne jest piękne...

j33mbo
5 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Post 13 cze 2018, o 21:22

KreskaCup to nie to?

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

"Goooooooool! A nie...to tylko boczna siatka..."

Post 13 cze 2018, o 21:30

j33mbo pisze:KreskaCup to nie to?
To to. :)
czarne jest piękne...

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 14 cze 2018, o 11:33

Dobra informacja dla tych, którzy podczas Mundialu będą poza krajem, otóż od kwietnia nc+go można bez problemu odbierać za granicą :-d W Unii na 100%, poza nią podobno też jest to możliwe.
Gorzej jeśli ktoś jest non stop za granicą, wtedy mogą zablokować, czasowo bez problemu :->
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

przymar
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Legacy IV
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 14 cze 2018, o 14:22

Na NC+ Go nie ma TVP. Ale za to jest apka TVP Sport i tam powinny być mecze. A poza tym myślę, że gdzie by człowiek nie był to będzie gdzie obejrzeć (taką mam nadzieję, bo wyjeżdżam za granicę).

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 14 cze 2018, o 14:54

przymar pisze:
14 cze 2018, o 14:22
Na NC+ Go nie ma TVP. Ale za to jest apka TVP Sport i tam powinny być mecze. A poza tym myślę, że gdzie by człowiek nie był to będzie gdzie obejrzeć (taką mam nadzieję, bo wyjeżdżam za granicę).
Jest za to TVP SPORT, wiec wszystkie mecze, cały Mundial.
A z zagranicznych stacjach niekoniecznie musi być mecz z Polakami.
Tak wiec jakby nie patrzeć jest to świetna wiadomość.
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Grają nasi!...i nie tylko;)

Post 14 cze 2018, o 18:34

Rany, kto wpuścił Saudów na mundial?
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

ODPOWIEDZ