Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Tomasz Fidor
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 2 sty 2019, o 21:57

Witam. Może ktoś by chciał moje Subaru. Poniżej link do ogłoszenia. Cena ostateczna dla ludzi z forum to 10 000 PLN. Uważam, że jest to okazyjna cena jak ktoś takiego szuka. Jesli macie jakieś pytania chętnie odpowiem. Pozdrawiam.
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... or=EREC-55



sasek94
2 gwiazdki
Auto: impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 01:50

Jak mechanicznie nic nie dolega, to cena spoko:).

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 07:52

Pytanie po co ładować gaz i za 3 miechy sprzedawać samochód

Tomasz Fidor
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 09:49

Generalnie miałem w planie jeździć tym autem, ale kupiłem okazyjnie inne. I co to kogo obchodzi? Jakby instalacja miala 10 lat zle, bo silnik zajechany, nowa zle, bez gazu zle, bo trzeba nowa wstawic. Już szuka podstępu. Auto za 10 k. Proszę Cię. :wall:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 10:02

Tomasz Fidor pisze:
3 sty 2019, o 09:49
I co to kogo obchodzi? Już szuka podstępu. Auto za 10 k. Proszę Cię. :wall:
Obchodzi pewnie tego kto kupuje. No nie powiesz mi, że ładując gaz nie chcesz aby ci się zwrócił w jeździe? :razz:
ps:
zapytał bym dlaczego kontrolka silnika się pali ale już nie zadaje innych pytań :cofee:

Tomasz Fidor
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 11:36

Kontrolka silnika się pali, wiedzialem ze bedzie to problem, wczoraj bylem na kompie i były 2 błędy: Czujnika położenia walka rozrządu (dziś będzie to załatwione) oraz błąd wskaźnika rezerwy paliwa czy coś takiego (nie mam pojęcia skąd ten błąd - paliwo pokazuje dobrze). Co do LPG czy się zwrócił czy nie. To długa historia. Nawet jakbym wiedział, ze za 3 miesiące mam sprzedać to i tak przy moich przebiegach się to opłacało. 1) Auto bez instalacji/z niesprawna instalacja LPG ciężej sprzedać. 2) w moim aucie miałem instalację tzw. fabryczna czyli holenderska. Z niewiadomych przyczyn raz działała raz nie. Do najbliższego fachowca od tego typu gazu miałem 200 km i 2 tygodnie czekania na termin. Wiec pojechałem do mojego zaufanego gazownika no i powiedział że wymiana redaktora i filtrów na 99% pomoże. Nie pomogło Wydałem jakiejś 600 zl i i tak instalacja nadal była niesprawna. Wiec jak już i tak miałem wydane te pieniądze to zdecydowałem, że już wydam te kolejne 1500 zl i będę miał nową instalację na gwarancji... Będzie potem łatwiej sprzedać pomyślałem... czy teraz mi wierzysz, ma to sens?

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 12:45

Tomasz Fidor pisze:
3 sty 2019, o 11:36
... Będzie potem łatwiej sprzedać pomyślałem... czy teraz mi wierzysz, ma to sens?
Jak nie jest to rozdział z książki która piszesz to ma to duży sens i trzyma się kupy. Można było tak zacząć nie było by pytań :thumb:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 12:54

Wysłałem sms-a z pytaniami co by nie śmiecić.
Nie powiem - się zainteresowałem :evilgrin:

Tomasz Fidor
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 13:02

Ja chce uczciwie sprzedać ;) Auto można obejrzeć w dowolnej chwili. Możemy zrobić nawet trasę 1000 km (kupujący pokrywa paliwo). Konto usunięte odpisałem Ci w smsa długiego który wysłał się jako mms. Daj znać co i jak lub nawet zadzwoń jak chcesz.


Tomasz Fidor
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 3 sty 2019, o 13:40

Tutaj link do filmiku, w którym widac stan blacharski drzwi oraz nadkoli oraz stan opon

GiPSem
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 8 sty 2019, o 01:02

Aktualne?

Wysłane z mojego Xperia Z2 przy użyciu Tapatalka


GiPSem
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 8 sty 2019, o 10:50

Tomasz Fidor pisze:Tutaj link do filmiku, w którym widac stan blacharski drzwi oraz nadkoli oraz stan opon
Aktualne?

Wysłane z mojego Xperia Z2 przy użyciu Tapatalka


Tomasz Fidor
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2.0 LPG Manual 2005 rok

Post 9 sty 2019, o 15:38

Witam kolego. Tak aktualne. Póki co miałem kilka telefonów, Ale większość z drugiego końca Polski i nikt nie zdecydował się jeszcze oglądać.

ODPOWIEDZ