radio Outback 2005 wersja USA

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Andrzej
0 gwiazdek
Auto: Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

radio Outback 2005 wersja USA

Post 11 sty 2019, o 22:34

Witam,
Oryginalne radio nie posiada wejścia USB/AUX. Chciałbym podpinać zewnętrzny nośnik.
Czy istnieje możliwość przerobienia istniejącego fabrycznego też należy przełożyć inne nowy post/radio ?
Jeśli tak, to czy możecie mi coś polecić?

Pozdrawiam
Andrzej



inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 405 razy
Polubione posty: 361 razy

radio Outback 2005 wersja USA

Post 11 sty 2019, o 22:48

Sprawdź czy do Twojego modelu radia można dokupić zmieniarkę z USB i wejściem audio, ja mam coś takiego do kenwooda na Europę https://allegro.pl/listing?string=nvox% ... e-1-3-1130
Druga opcja to wymiana radia, na amerykańskim ebay są dostosowane do kokpitu subaru nowe kenwoody w całkiem znośnych cenach.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

Godlik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GT'99 jest i zawsze będzie; OBK był, Legacy było, była Skoda, jest BMW :)
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 83 razy

radio Outback 2005 wersja USA

Post 11 sty 2019, o 23:12

Może to głupie pytanie, ale sprawdzałeś w podłokietniku...?
Mój OBK US własnie tam miał wejście AUX. No ale był kilka lat młodszy

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

radio Outback 2005 wersja USA

Post 11 sty 2019, o 23:22

Da się przerobić każde radio. Dokładając tzw AUX właśnie. Ale żeby to zrobić trzeba się już trochę znać na elektronice. Co by zlokalizowac mikser w radiu albo choćby tor FM. Odcina się gniazdem jack sygnał z głowicy FM w radiu. Gdy wspinasz Jack to masz muzykę z np telefonu. A gdy go wypniesz to normalnie leci radio. Tylko dawać fachowcowi sie nie opłaca. Lepiej już kupić adapter zmieniarki.

ODPOWIEDZ