Mechanik Trójmiasto

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
fryzjer666
0 gwiazdek
Auto: forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Mechanik Trójmiasto

Post 24 maja 2018, o 22:32

Hej szukam mechanika w Trójmieście który zna się na rzeczy i nie będzie wciskać kitów!
Model to Forester s-turbo w automacie z 2002 roku objawy to wyciek oleju podejrzewam że z uszczelki pokrywy zaworów ale trzeba to sprawdzić i chciałbym wymienić oleje w silniku,skrzyni biegów i rozrząd !



donkocur
0 gwiazdek
Auto: Forester 2,0 s turbo
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Mechanik Trójmiasto

Post 28 maja 2018, o 21:29

Może być Chwaszczyno ?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


fryzjer666
0 gwiazdek
Auto: forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Mechanik Trójmiasto

Post 29 maja 2018, o 07:35

Już ogarniam ten temat w Gdańsku ale jeśli masz tam kogoś godnego polecenia to bardzo chętnie taki kontakt przygarnę!

dj_
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Auto: Subaru Impreza WRX STI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Mechanik Trójmiasto

Post 29 maja 2018, o 09:23

Hej, zwykle jeżdze do Nissan Promotor, ogólnie robią w miarę ok, subaru drogie części ostatnio wymiana sprzęgła i naprawa skrzyni biegów to 6900 brutto, naprawili, działa ok, jak nie znajdziesz nikogo innego jedź śmiało, robią japoński i infinity.

tinnucha
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Mechanik Trójmiasto

Post 29 sty 2019, o 12:09

Witam i odświeżam temat. W zasadzie szukam dobrego ASO. Najprawdopodobniej w moim legacy 2.0 będzie do wymiany czujnik EGR. W warsztacie w którym byłam nie mają stu procentowej pewności. Na to wygląda ale wstępny koszt to ponad 1000 zł a podobno zdarza się, że taki sam błąd wyskakuje przy dużo drobniejszej usterce. Stąd moje pytanie o ASO. Zakładam że tam maja na stanie czujnik i mogą sprawdzić czy błąd zniknie po zamontowaniu nowego,a jeśli nie, nie będą mi go wciskać niepotrzebnie... W idealnym świecie tak by było ;) Mieszkam w Trójmieście od pół roku a mój mechanik zostal 500km stąd więc bardzo proszę o poradę gdzie się z tym udać. Oczywiście mam świadomość że pewne naprawy w Subaru kosztują sporo ale chciałbym uniknąć niepotrzebnych wydatków.
Druga sprawa to opieka nad instalacja gazową. Zbiornik bormechtor, reduktor i zawory tomasetto, sterowniki i wtryski AGCentrum... Tyle wiem. Szukam kogoś kto będzie serwisowal instalacjię.
Mam nadzieję że nie powielam wątku ale w lupce w kwestii trójmiasta same stare wpisy. Może coś się zmieniło.
Z góry dzięki za pomoc.

pavelkrasko
0 gwiazdek
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: Mechanik Trójmiasto

Post 1 lut 2019, o 01:09

w Gdańsku przy ul. Kartuska jest warsztat SUBARU - OES autoserwis.

Отправлено с моего HUAWEI TIT-AL00 через Tapatalk


jck91
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Subaru Impreza RX 99'
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Mechanik Trójmiasto

Post 4 lut 2019, o 22:03

Również polecam OES na Kartuskiej ;)

ODPOWIEDZ