Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Marian1295
1 gwiazdka
Auto: Subaru Legacy 2.5 AT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 3 mar 2019, o 21:42

Robiłem małe porządki w garażu, mam do sprzedania pozostałości po legacy III szkoda mi tego wyrzucać a może się komuś przyda.



Wszystkie części pochodzą z Legacy III 2.5 AT 99r

Kolektor Legacy I przerobiony do nowszych modeli - ma przepalony katalizator i wycięty gwint na sonde - 100zł

kolektor ori - 50zł

Zaciski i jarzma tył - 100zł

Tłumik WM Sport - 100zł

Lampa przednia lewa - klejone mocowania - 50zł

Czujniki ABS Tył -100zł

Zderzak przedni po lekkiej kolizji - 50zł

Mam jeszcze piasty tył, przewody hamulcowe tył prawy wahacz wleczony - jak ktoś będzie coś potrzebował to pisać



Jak ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt, odbiór najchętniej osobisty, ewentualna wysyłka pocztą.



dzixd
Awatar użytkownika
Moderator działu
Lokalizacja: Dziki Zachód
Auto: Legacy IV "prawie spec b h6", legacy II 2.2, 2xLegacy III 2.5 MY99, Impuls - Legacy IV H6 5EAT LPG
Polubił: 9 razy
Polubione posty: 307 razy

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 3 mar 2019, o 22:31

Marian1295 pisze:Robiłem małe porządki w garażu, mam do sprzedania pozostałości po legacy III szkoda mi tego wyrzucać a może się komuś przyda.



Wszystkie części pochodzą z Legacy III 2.5 AT 99r

Kolektor Legacy I przerobiony do nowszych modeli - ma przepalony katalizator i wycięty gwint na sonde - 100zł

kolektor ori - 50zł

Zaciski i jarzma tył - 100zł

Tłumik WM Sport - 100zł

Lampa przednia lewa - klejone mocowania - 50zł

Czujniki ABS Tył -100zł

Zderzak przedni po lekkiej kolizji - 50zł

Mam jeszcze piasty tył, przewody hamulcowe tył prawy wahacz wleczony - jak ktoś będzie coś potrzebował to pisać



Jak ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt, odbiór najchętniej osobisty, ewentualna wysyłka pocztą.
Jakbyś mógł to wyślij fotkę kolektora i tłumika na pw

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Jeździć nie umiem, ale się staram :mrgreen:
Naprawiać też nie umiem, ale się staram.
Konto usunięte pisze:
29 gru 2018, o 17:15
masz dobre serducho i ostrego pierdolca :lol: :thumb:
Obrazek

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 4 mar 2019, o 00:10

@dzixd jak nie bedziesz brał kolektora to ja bym go wziął. Ale prosiłbym też o zdjecie najpierw.

Marian1295
1 gwiazdka
Auto: Subaru Legacy 2.5 AT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 4 mar 2019, o 16:30

ewemarkam pisze:
4 mar 2019, o 00:10
@dzixd jak nie bedziesz brał kolektora to ja bym go wziął. Ale prosiłbym też o zdjecie najpierw.
Tu masz link do zdjęć https://photos.google.com/share/AF1QipO ... U1NFdFRHpR

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 4 mar 2019, o 17:27

Coś się pochrzanilo z linkiem.

Marian1295
1 gwiazdka
Auto: Subaru Legacy 2.5 AT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 4 mar 2019, o 20:11

ewemarkam pisze:
4 mar 2019, o 17:27
Coś się pochrzanilo z linkiem.
Jeszcze raz https://photos.google.com/share/AF1QipO ... U1NFdFRHpR wysyłałem z telefonu w pracy, może dlatego nie działa

dzixd
Awatar użytkownika
Moderator działu
Lokalizacja: Dziki Zachód
Auto: Legacy IV "prawie spec b h6", legacy II 2.2, 2xLegacy III 2.5 MY99, Impuls - Legacy IV H6 5EAT LPG
Polubił: 9 razy
Polubione posty: 307 razy

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 4 mar 2019, o 20:13

Jednak odpuszcze sobie kolektor i tłumik. Pozdro

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Jeździć nie umiem, ale się staram :mrgreen:
Naprawiać też nie umiem, ale się staram.
Konto usunięte pisze:
29 gru 2018, o 17:15
masz dobre serducho i ostrego pierdolca :lol: :thumb:
Obrazek

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 4 mar 2019, o 20:34

Rezerwuje Kolektor

Marian1295
1 gwiazdka
Auto: Subaru Legacy 2.5 AT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 8 mar 2019, o 23:01

Zaciski i kolektor sprzedane.

Marian1295
1 gwiazdka
Auto: Subaru Legacy 2.5 AT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 15 mar 2019, o 23:03

kolektor ori sprzedany, jeszcze kilka rzeczy zostało bardzo tanio https://photos.google.com/share/AF1QipO ... U1NFdFRHpR

Marian1295
1 gwiazdka
Auto: Subaru Legacy 2.5 AT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wyprzedaż garażowa - Kolektor Legacy I, lampa, zaciski itp legacy III dodany przez Maniek95, 5 minut temu w Części

Post 2 kwie 2019, o 20:33

Tłumik sprzedany, zostało jeszcze parę gratów oddam w okazyjnych cenach.

ODPOWIEDZ