Drzwi zepsute pomocy

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Daromax
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: subaru impreza 2.5 turbo WRX
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

Drzwi zepsute pomocy

Post 28 cze 2019, o 20:19

Witam dzieciak mi pociągnął za klamkę drzwi od pasażera przednie jak otwierałem i teraz te drzwi się nie otwierają .Nie wiem czy coś się urwało czy co innego jak ktoś miał taki przypadek proszę o podpowiedź. Dodam że centralny działa na inne drzwi ok się otwierają . Jest też dotykowe otwieranie ale na te drzwi nie działa tylko jak wkładam dłoń w klamkę to mruga parę razy .Rocznik samochodu to 2015 Subaru wrx STI.



Daromax
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: subaru impreza 2.5 turbo WRX
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

Drzwi zepsute pomocy

Post 28 cze 2019, o 20:34

Najgorsze że te drzwi nie idzie jak otworzyć i rozebrać tym bardziej bo są zamknięte na pomoc :-/ ;-(

Daromax
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: subaru impreza 2.5 turbo WRX
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

Drzwi zepsute pomocy

Post 28 cze 2019, o 22:51

Normalnie tragedia nie dam rady tego ściągnąć godzinę próbowałem i się poddaje drzwi zamknięte jest to nie możliwe . Oddam na złom :x :x :x może jest jakiś magiczny sposób ?

lutek34
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Krosno
Auto: '05 Outback 2.5 SOHC + LPG, '17 WRX 6MT
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 9 razy

Drzwi zepsute pomocy

Post 29 cze 2019, o 07:53

Daromax pisze:
28 cze 2019, o 22:51
Oddam na złom
chętnie zabiorę ;-)
tak na poważnie, na pewno musisz rwać obicie drzwi, żeby się dorwać do cięgien zamka, coś w tym stylu

Daromax
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: subaru impreza 2.5 turbo WRX
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

Drzwi zepsute pomocy

Post 29 cze 2019, o 16:09

dziwna sytuacja rano wszystko było ok tak jak by się system zresetowal i to była jakaś awaria związana z elektryką.Teraz działa jak nowe tylko niepotrzebnie zrywałem wczoraj tapicerkę.

ODPOWIEDZ