Sprzedam Impreze GC8 WRX

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Kazik86
0 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Impreza WRX GC
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Impreze GC8 WRX

Post 22 sie 2019, o 09:36

Cześć,

Myślałem, że taki moment nigdy nie nastąpi, ale okazało się że kupiłem niewłaściwe Subaru. Poniżej daje opis z portalu internetowego:

Auto miało wykonaną w 2011r przekładkę układu kierowniczego z wersji prawostronnej. W kwietniu i maju 2019r wymieniono sprzęgło, wykonano regulacje luzów zaworowych, wymieniono świece i kable wysokiego napięcia, oraz wymieniono niezbędne uszczelki ponieważ silnik i tak był już na zewnątrz. Następnie wykonano regulacje instalacji gazowej z wymianą przewodów, wtryskiwaczy i parownika. Butla do 2021r.
Teraz w sierpniu wymieniłem wiskoze (centralny dyferenciał) a wraz z nim olej i trzy łożyska w skrzyni biegów. Sam nie chcę kupować niesprawnego auta więc takiego nie sprzedaje.
Wszystkie naprawy wpisane do niefabrycznej książki serwisowej, na większość z nich są rachunki.

Po zakupie proszę się liczyć z wymianą rozrządu ponieważ był on zmieniany jeszcze przez poprzedniego właściciela. Ja jestem właścicielem od marca tego roku, ale ponieważ pojazd nie sprawdził się w wysokim śniegu, zmuszony jestem przed zimą wymienić go na auto które ma wyższe zawieszenie.

Przegląd do kwietnia 2020, Ubezpieczenie OC do lutego 2020
W cenie są dwa komplety opon.

Auto ma zdrowe progi, podłogę, kielichy itp., nie ma również rdzy na karoserii.

Taki samochód wystawiłem za 14 tys., ze względu na to że to kombi, a wszyscy chcą sedana oraz ponieważ miał przekładkę a to w oczach nabywców obniża cenę.

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... C4SHe.html

Dajcie znać co myślicie i jak oceniacie pojazd. Dzięki za wszystkie opinie.



Kazik86
0 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Impreza WRX GC
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Impreze GC8 WRX

Post 26 sie 2019, o 08:57

Fajnie tak pisać sam do siebie. :-)

Ale tak na poważnie to ogłoszenie już chyba nie aktualne. Jedna osoba zadzwoniła i nie przyjechała, a tak po za tym to cisza. Niestety nie mogę zejść z ceny poniżej 14 tys. Zainwestowałem tyle w te naprawy że i tak trochę bym na takiej transakcji stracił. Taka cena tylko dla forumowiczów bo wystawiłem go za więcej. Widziałem na tym forum ogłoszenia fajnych foresterów i widzę że trzeba mieć ok 20tys.

W tym roku jednak mi się nie uda więc pozostanie uważać zimą na zderzaki i przeczekać do lepszych funduszy, wtedy swojego oddam za 10tys i dam radę coś kupić.

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 405 razy
Polubione posty: 361 razy

Sprzedam Impreze GC8 WRX

Post 26 sie 2019, o 10:46

Wakacje są, ruch w handlu samochodami mniejszy.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

Kazik86
0 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Impreza WRX GC
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Impreze GC8 WRX

Post 26 sie 2019, o 21:17

Pewnie masz racje. Poczekam do przyszłego roku a w tym czasie po obserwuje to forum i nasze drogi pod kątem tego jakie Subaru wybrać.

ODPOWIEDZ