Fotester XT 2007 (MK2)

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
e-grek
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Forester XT automat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Fotester XT 2007 (MK2)

Post 15 wrz 2019, o 01:05

Oddam w dobre ręce swojego Forka. Samochód pochodzi z 2007 roku i został kupiony w polskim salonie (podobno ostatni mk2 sprzedany w Polsce). W 2013 roku odkupiłem go od pierwszego właściciela. Obecny stan licznika to ok. 234 tyś. km.
To jest trzeci samochód w rodzinie i zdecydowanie najrzadziej używany. Nie ma sensu, żeby stał i się marnował, więc z bólem serca go sprzedaję.
Auto jest bezwypadkowe, aczkolwiek pierwszy właściciel miał stłuczkę – malowany był prawy przedni błotnik i prawdopodobnie wymieniana była lampa. Konstrukcja nośna nie była naruszona.
Pod względem korozji myślę, że stan prezentuje się lepiej niż przeciętne Subaru w tym wieku. Konkretnie, są dwa ogniska korozji. Jedno widoczne na zdjęciu. Drugie na lewym tylnym nadkolu – trudno dostrzegalne gołym okiem. Sam nie zauważyłem, dopiero mechanik mi zwrócił uwagę. Na zderzakach są większe rysy/otarcia i kilka mniejszych po bokach nadwozia.
Mechanika. Rzecz najważniejsza - w ubiegłam roku padła uszczelka pod głowicą. Naprawa wykonana została w Czoperze (Piaseczno) u Pana Szczepana. Oprócz uszczelek, wymienione zostały na nowe tłoki oraz chłodnica. Z wad wymienić należy przede wszystkim maglownicę, która najpewniej kwalifikuje się do regeneracji. Jest też kilka mniej kosztownych i mniej pilnych niedoskonałości. Niemniej samochód nie posiada poważnych usterek.
Cena to 24 tyś zł. Do obejrzenia w Warszawie (Ursynów). Kontakt do mnie: Tel. 693 420 785 (jeśli nie mógł bym dobrać to oddzwonię). Mail. [email protected]
Załączniki
2-DSCF4403.jpg
2-DSCF4390.JPG
2-IMG_8225.JPG
2-DSCF4383.JPG



e-grek
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Forester XT automat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Fotester XT 2007 (MK2)

Post 15 wrz 2019, o 15:56

W ramach uzupełnienia, chciałem dodać że skrzynia jest automatyczna.

e-grek
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Forester XT automat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Fotester XT 2007 (MK2)

Post 20 wrz 2019, o 18:25

Schodzę z ceną w dół do 22 tyś. W weekend planuję zrobić bardziej "twarzowe" zdjęcia i wystawić na Otomoto/OLX.

ODPOWIEDZ