Rozbieranie lampy przedniej Forester SG 2007

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
luki_man
4 gwiazdki
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 2 razy

Rozbieranie lampy przedniej Forester SG 2007

Post 18 sty 2020, o 21:01

Hej.
Szybkie pytanko.
Czy da się rozebrać przedni reflektor Forestera SG poliftowego? Bo mam pęknięty klosz i chce kupić lampę Anglika i przełożyć mój odbłyśnik że środka. Albo nawet tylko samą przednią część. Tą przeźroczystą którą mam pobitą.



kolodziej
0 gwiazdek
Lokalizacja: Częstochowa
Auto: Forester 2,5 XT, 2007, XV 2,0 2015, Nissan Patrol GR Y60
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Rozbieranie lampy przedniej Forester SG 2007

Post 20 sty 2020, o 21:20

ja swoją lampę kleję już chyba z rok albo i lepiej... ostatnio kleiłem cały zeszły tydzień i tym razem mam nadzieję, że nie będzie mi woda do środka wchodzić.
A czy da się rozebrać? Specjaliści z Zabrza odesłali mi lampy z powrotem i stwierdzili, że nic się nie da zrobić, bo popękane...

tomzyl
2 gwiazdki
Lokalizacja: WW
Auto: Forester SG 2.0X AT
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Rozbieranie lampy przedniej Forester SG 2007

Post 29 sty 2020, o 18:03

kwestia kleju. Twardy jest do cięcia, nie grzania, ale da się. Natomiast na moje to jest normalne miętkie w środku, także lekkie grzanie i da radę. ew troszkę siłowo, troszkę nożykiem i też pójdzie.
Ale Wy o lampie, a ja nie wiem jak zderzak zdjąć, żeby wyjąć lampy... Są śruby, a te oczywiscie nie puszczą, a w instrukcji niby spinki - ale to chyba tylko w stanach :wall:

kolodziej
0 gwiazdek
Lokalizacja: Częstochowa
Auto: Forester 2,5 XT, 2007, XV 2,0 2015, Nissan Patrol GR Y60
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Rozbieranie lampy przedniej Forester SG 2007

Post 21 cze 2020, o 21:54

ja już z chyba z 7 razy zdejmowałem i zakładałem - więc jak masz problem, to wal do mnie śmiało :-)

ODPOWIEDZ