[K] Zadbane Subaru Impreza WRX GD

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
flankr
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Zadbane Subaru Impreza WRX GD

Post 8 lut 2020, o 13:11

Dzień Dobry,

Od dłuższego czasu poszukuję swojego wymarzonego auta, a przy przeglądaniu serwisów ogłoszeniowych nie udało mi się znaleźć nic interesującego (lub zniknęły zanim zdążyłem je kupić).
W skrócie: poszukuję ładnej, zadbanej Imprezy WRX sedan w kolorze Blue Mica.

Wymagania:
- w grę wchodzi tylko sedan
- Interesują mnie tylko zadbane egzemplarze bez rdzy i problemów mechanicznych (oczywiście zdaję sobie sprawę że ciężko o ideał - po prostu nie chcę auta, które cieknie z każdej możliwej części i się rozpada w zakrętach ;-) )
- Kolor blue Mica (inne też rozważę, jednak nie ukrywam, że musiałaby to być bardzo dobra okazja żebym zrezygnował z koloru)
- Mile widziane złote felgi w ładnym wzorze (oryginalne też mi się podobają)
- Mile widziane dodatki wizualne z STI (oryginalna wysoka lotka, dokładki zderzaków/progów)
- Jeżeli samochód będzie mocno zmodyfikowany mechanicznie (nie mówię tu o drobnostkach typu wydech itp.), to w grę wchodzą jedynie egzemplarze zrobione z głową i zapasem bezpieczeństwa, ponieważ nie chcę skończyć na remoncie silnika lub układu napędowego za 5 tys. km ;)

Budżet:
Podstawowy budżet na samochód to około 40 tys. zł z możliwością delikatnego rozszerzenia w przypadku naprawdę ładnej sztuku, do której nie trzeba będzie w najbliższym czasie dokładać pieniędzy. Jeżeli auto będzie w komplecie z dodatkowymi oponami lub kołami zimowymi/letnimi w dobrym stanie lub z dołożonymi dodatkami od STI, to jest to oczywiście dodatkowy argument na podwyższenie budżetu.

Dla osób, które boją się oddać swoje auto w złe ręce - samochód trafi do pasjonata marki, który od dziecka czeka aż będzie miał taki samochód (w 2002 roku pierwszy raz zobaczyłem niebieskie STI i wiedziałem że chcę mieć auto tego typu). Auto ma służyć do weekendowych przejażdżek dla przyjemności jak i do poprawy humoru w gorsze dni ;).

Pozdrawiam i czekam na oferty!



ODPOWIEDZ