Sprzedam Forester III 2008, Bi-fuel.

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
waldis
0 gwiazdek
Lokalizacja: 3-miasto
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Forester III 2008, Bi-fuel.

Post 14 maja 2020, o 10:07

Dzień dobry.
Do sprzedania mam zadbanego Subaru Forestera SH z 2008 roku, 2,0 bi-fuel z mechaniczną skrzynią biegów i przebiegiem 250500 km. Jestem drugim (od 2014r.) właścicielem w Polsce. Samochód przyjechał z Włoch. Włoch raczej nie płakał jak sprzedawał, bo coś tam na sumieniu miał. Stan dobry. Na tylnych drzwiach, prawych i lewych, 2- 3 drobne wgniotki parkingowe. Trochę porysowane plastiki klamki wewnętrznej lewych tylnych drzwi i klapy bagażnika (Włoch chyba używał Forka jako dostawczaka). W czerwcu 2019r. przy stanie licznika: 236500 km. wymieniony został rozrząd wraz z pompą wody. W kwietniu wymieniłem olej i filtry. Zbiornik LPG posiada legalizację do maja 2028r. Samochód na dzień dzisiejszy nie wymaga nakładów finansowych (no, poza opłatą w skarbówce i przy dystrybutorze). To drugie (dystrybutor) nie przeraża jakoś szczególnie. Auto zadowala się średnio 12-13 litrami LPG na 100 km, a zawartość zbiornika gazu wystarcza mu na 400 km.
Wyposażenie: reflektory ksenonowe, rozsuwany panoramiczny dach, grzane przednie fotele, fotel kierowcy regulowany elektrycznie, pochylane oparcia tylnych foteli, czujniki cofania, hak holowniczy (ja zakładałem w 2016r. do wożenia rowerów), przyciemniane szyby, kierownica z lewarkiem zmiany biegów i dźwignią hamulca ręcznego obszyte skórą, audio z zmieniarką na 6 CD, odtwarzaniem mp3, wejściem AUX w podłokietniku i subwooferem, owiewki, dwa dodatkowe gniazdka zapalniczki. Do bagażnika wrzuciłem pełnowymiarowe koło zapasowe, bo nie mam zaufania do tzw. zestawów naprawczych.
Cena jaka mnie interesuje to ok. 27 tys. zł.
Kontakt: [email protected] tel: 889-155-771.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i prześlę zdjęcia oraz nr VIN.

Obrazek



waldis
0 gwiazdek
Lokalizacja: 3-miasto
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Forester III 2008, Bi-fuel.

Post 23 maja 2020, o 14:28

Poszedł do nowego pana.
Mam nadzieję, że jego miejsce na parkingu i w naszych sercach już niebawem zajmie IV generacja.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ