Czy słychać u WasTrójkę?

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 21 maja 2020, o 17:40

Wiesz co jest wymowne? To, że Wyżga przyszedł do trójki z nadania dobrej zmiany. Zaczął intensywniej pracować gdy odszedł Kantereit. Tak go pochłonęła atmosfera tej stacji, że teraz stoi po stronie protestujących.

Jutro kto poprowadzi listę? Mowi sie ze ma wrócić Marek Wiernik. Tylko co będą puszczać gdy artyści odmawiają zgody na publikację ich nagrań, a wytwórnie wycofują się ze współpracy. To będzie parodia listy.

Chcą ściągać dziennikarzy którzy kiedyś byli z trójką związani. Na przykład Wojciech Reszczynski, który twierdzi ze ludzie w Trójce to była kasta... bez komentarza.


"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: Czy słychać u WasTrójkę?

Post 21 maja 2020, o 20:31

busik pisze:Wiesz co jest wymowne? To, że Wyżga przyszedł do trójki z nadania dobrej zmiany. Zaczął intensywniej pracować gdy odszedł Kantereit. Tak go pochłonęła atmosfera tej stacji, że teraz stoi po stronie protestujących. Obrazek

Jutro kto poprowadzi listę? Mowi sie ze ma wrócić Marek Wiernik. Tylko co będą puszczać gdy artyści odmawiają zgody na publikację ich nagrań, a wytwórnie wycofują się ze współpracy. To będzie parodia listy.

Chcą ściągać dziennikarzy którzy kiedyś byli z trójką związani. Na przykład Wojciech Reszczynski, który twierdzi ze ludzie w Trójce to była kasta... bez komentarza.
Artyści z tego co widziałem to sobie nie życzą, a to co innego. Może nic nie znaczyć .
Poza tym, którzy artyści? The Cure, Deep Purple I Rolling Stones też?

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 21 maja 2020, o 20:39

Jak pamiętam w PL płaci się tantiemy za nagrania nie starsze niz 25 lat. Dziś włączyłem na chwilę zd3 po 17tej i leciały tylko starocie...
Artysta może nie chcieć, ale jak wytwórnia wycofuje swój katalog to juz inna sprawa. Tych artystów co wymieniłeś właśnie właściciel katalogu wycofał
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 21 maja 2020, o 21:05

busik pisze:Jak pamiętam w PL płaci się tantiemy za nagrania nie starsze niz 25 lat. Dziś włączyłem na chwilę zd3 po 17tej i leciały tylko starocie...
Artysta może nie chcieć, ale jak wytwórnia wycofuje swój katalog to juz inna sprawa. Tych artystów co wymieniłeś właśnie właściciel katalogu wycofał Obrazek
Podasz źródło wycofania, bo widzę same prośby ;-)
Właścicielem w Polsce autorskich praw majątkowych i pokrewnych jest ZAiKS. ZAiKS nie może wycofać ponoć, mogą ubiegać sie sami artyści (lub ich przedstawiciele, wytwórnie) na podstawie praw autorskich osobistych.
Ale to raczej nie jest takie hop siup, nie grajcie i już. Tu nie rządzą sympatie, tylko kontrakty, prawnicy i hajs.

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 21 maja 2020, o 21:50

Tu masz wykładnię zaiks
https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/a ... p,681c1dfa

Tu masz info o Mystic Producion
https://natemat.pl/308889,trojka-bez-pi ... wspolprace

Pomijam juz reklamodawców którzy wycofali swoje reklamy.
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 21 maja 2020, o 22:02

Busik, ale wklejasz to co ja widziałem.
Z linku z natemat:
mystic.png
a PIAS pisze o zawieszeniu współpracy:
pias.png
oraz inni:
inni.png

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 21 maja 2020, o 22:55

Panowie!
Ale co to zmienia?
Trójka zostanie zamknięta, bo nie będzie Podsiadły?

Może i tak, ale jakoś wątpię.
Jak to śpiewał Kazik?
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 08:33

Jakiś prawnik od praw autorskich się wypowiadał.
Kwintesencja taka, że mogą sobie żądać.
Artyści podpisali swoje i ZAIKS czy inni tego z dnia na dzień nie wycofają. Stacje radiowe także rzeczone umowy zawarły i dobra wola trujki, czy będzie grać Podsiadło czy nie.
Jak zagra to płaci.
Tego nie można "odkręcić" w jeden dzień.
Dolce far niente ;-)

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 09:29

busik pisze:
21 maja 2020, o 20:39
Jak pamiętam w PL płaci się tantiemy za nagrania nie starsze niz 25 lat.
Nie.
Prawa autorskie wygasają po 70 latach.
Od śmierci artysty... :-d
Jeszcze wnuki żyją z tantiem. Nie oglądałeś "Był sobie chłopiec"?

Prawa patentowe wygasają po 20 latach plus ewentualne SPC 5 lat, więc razem maksymalnie 25.

Więc jak ktoś wynajdzie i opatentuje lek na Covid, to kasa przestanie płynąć po maksymalnie 25 latach, a wnuki Kazika będą otrzymywać tantiemy pewnie jeszcze w XXII w.
Jeżeli oczywiście "Twój ból" będzie nadal grany.
FUX pisze:
22 maja 2020, o 08:33
Tego nie można "odkręcić" w jeden dzień.
Ale można płomiennie zaprotestować, a kasa i tak płynie.
I wilk syty i owca cała.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, o 09:36 przez Gal, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
FUX (22 maja 2020, o 14:46)
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

tzi
3 gwiazdki
Auto: Subaru Forester 2.0 X 2
Polubił: 40 razy
Polubione posty: 64 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 09:35

Gal pisze:
21 maja 2020, o 22:55
Panowie!
Ale co to zmienia?
Trójka zostanie zamknięta, bo nie będzie Podsiadły?
Nic nie zmienia - Trójki już dawno nie ma, została propagandowa tuba i znak 'lepszych' czasów.
Podsiadło powiadasz ?
Mówią ci coś takie mało znaczące nazwiska z marginesu anteny:

-Kydryński
-Kaczkowski
-Mann
-Stelmach
-Andrus
.....

Przewijali się czasem przez antenę. Oczywiście ich odejście/zwolnienie nic nie znaczy. Zostały same gwiazdy ETERU.
Możesz mówić: nic się nie stało i przez 8 lat zaniedbań..

Nie ma słuchaczy ( wynieśli się bo nie szło wytrzymać ), nie ma ludzi tworzących stację.
Sama rozgłośnia zostanie - bo zamknięcie było by przyznaniem się do porażki przez "tych co do tego doprowadzili"
Będzie taka fasada pomalowana na szybko jaskrawą farbą a za nią ruina.
Użytkownicy, którzy polubili ten post (razem 2):
leon (22 maja 2020, o 11:41) • bojar (23 maja 2020, o 08:01)

Godlik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GT'99 jest i zawsze będzie; OBK był, Legacy było, była Skoda, jest BMW :)
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 83 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 09:44

A po co im dziennikarze. Albo słuchacze. Radio jest i będzie, najważniejsze że jest pani prezes, dyrektorzy, wszyscy swoi, wszyscy z tłustą pensją. A to, że nikt tego nie słucha...? To najmniej ważne.

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 09:47

tzi pisze:
22 maja 2020, o 09:35
-Kydryński
-Kaczkowski
-Mann
-Stelmach
-Andrus

Będzie taka fasada pomalowana na szybko jaskrawą farbą a za nią ruina.
Stelmacha nie kojarzę.

Ależ zgadzam się, że z dawnej Trójki zostały ruiny. I zgadzam się, że to durne zarządzanie doprowadziło do tego.
A odnosiłem się tylko do aktów strzelistych jakie wydali z siebie w ostatnich dniach znani i nieznani mi artyści.
I tego dotyczył klip Kazika.

A co będzie z Trójką? Przyjdą nowi i będzie to inne radio. Czy gorsze, czy lepsze niż było, to zobaczymy.
Trójkę i tak czekała zmiana pokoleniowa wkrótce. Mann, Kaczkowski, Chojnacki to dżentelmeni po 70.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 10:16

Ludzi bez kręgosłupa z parciem na szkło (mikrofon w tym wypadku) nie brakuje. Przyjdą nowe, ale posłuszne twarze, zrobią jakąś sieczkę typu radio eska albo coś w tym stylu i karawana pojedzie dalej.
I jeszcze będą świętować sukces, że Polskie Radio ma nową jakość.
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
BiP (22 maja 2020, o 18:58)

tzi
3 gwiazdki
Auto: Subaru Forester 2.0 X 2
Polubił: 40 razy
Polubione posty: 64 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 10:24

Gal pisze:
22 maja 2020, o 09:47
A odnosiłem się tylko do aktów strzelistych jakie wydali z siebie w ostatnich dniach znani i nieznani mi artyści.
I tego dotyczył klip Kazika.
Utwór Kazika traktuje o tym jak POSPÓLSTWO postrzega artystów, a nie o tym co on o nich myśli.

Twoje podejście iście komsomolskie - kierownictwo rozgłośni dało potężnie dupy po raz kolejny, tama puściła, Trójka spada w sprinterskim tempie na dno ( lub jest przemyślnie niszczona ).

Co mówimy: nic się nie stało, artyści to i tak prostytutki.

Jeśli chodzi o zmianę pokoleniową, to jakby polityczny nadzór nie niszczył stacji - dokonał by się płynnie. Z Mannem występowała Gacek, Kaczkowskiego fajnie wspierała córka Ciemną Stroną Mocy. Stelmacha nie znasz, bo to młoda krew - prowadzi prowincjonalną potańcówkę "Męskie granie" - jeszcze mało znany cykl muzycznych imprez lokalnych. Chojnacki trzyma się nieźle - blues konserwuje.

Mówisz "Czy gorsze, czy lepsze niż było, to zobaczymy". Bardziej pasuje: "Ucięliśmy sprinterowi nogi - zobaczymy jak wpłynie to na jego wyniki"

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 10:33

barbie pisze:
22 maja 2020, o 10:16
Ludzi bez kręgosłupa z parciem na szkło (mikrofon w tym wypadku) nie brakuje. Przyjdą nowe, ale posłuszne twarze,
Hmm...

Historia lubi się powtarzać.
Na początku stanu wojennego środowiska artystyczne ogłosiły bojkot radia i TV reżimowej. Dziennikarze odchodzili (albo byli wyrzucani) z mediów i przesiadali się na taksówki, aktorzy grali swoje przedstawienia po kościołach, a nie w TV. To był styczeń '82. Z Trójki odeszła cała ekipa "60 minut na godzinę" - Zaorski, Wolski, Federowicz - innych zwolnili i trzeba było zapełnić pustki, więc zatrudniano nowych.
Marek Niedźwiecki zaczął pracę w Trójce w lutym '82...
tzi pisze:
22 maja 2020, o 10:24
Utwór Kazika traktuje o tym jak POSPÓLSTWO postrzega artystów, a nie o tym co on o nich myśli.
Jasne. Klip w swojej warstwie obrazowej dobitnie o tym świadczy.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, o 10:41 przez Gal, łącznie zmieniany 1 raz.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

tzi
3 gwiazdki
Auto: Subaru Forester 2.0 X 2
Polubił: 40 razy
Polubione posty: 64 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 10:37

Gal pisze:
22 maja 2020, o 10:33
Historia lubi się powtarzać.
Na początku stanu wojennego środowiska artystyczne ogłosiły bojkot radia
Cieszę się że widzisz analogię do tego co dzieje się teraz ;-)

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 10:54

tzi pisze:
22 maja 2020, o 10:37
Gal pisze:
22 maja 2020, o 10:33
Historia lubi się powtarzać.
Na początku stanu wojennego środowiska artystyczne ogłosiły bojkot radia
Cieszę się że widzisz analogię do tego co dzieje się teraz ;-)
Nie tylko w tym widzę analogię. ;-)

Starość jednak ma swoje zalety (niewiele, ale jednak), bo się zna i pamięta różnych ludzi nie tylko "z dzisiaj", ale i sprzed 20, 30 i 40 lat. Bojkot TV i radia w stanie wojennym potrwał rok. Tak długo tylko dzięki takim świetlanym postaciom jak ks. Jankowski, na przykład, które w tym czasie utrzymywały artystów.
Ludzie różne rzeczy robią w swoim życiu.

Stara Trójka została zniszczona.
Cóż, będzie inne radio, z innymi ludźmi.
Może zmienię stację?
Kto wie.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6 / był Forester 2,5XT
Polubił: 317 razy
Polubione posty: 202 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 10:59

busik pisze:
21 maja 2020, o 17:40
Chcą ściągać dziennikarzy którzy kiedyś byli z trójką związani. Na przykład Wojciech Reszczynski, który twierdzi ze ludzie w Trójce to była kasta... bez komentarza.
Wojciech Reszczyński ... Tę postać przypominał ostatnio Hołdys ;-) . I nie zdjęcia są najważniejsze, tylko zapis rozmowy ;-)

" ..... Reszczyński cieszy się z "przegnania komuchów z Trójki". Szacunek dla władzy miał zawsze. Tutaj jego bohaterska rozmowa z Jaruzelskim.
__
Reszczyński - Czekaliśmy na to spotkanie... Bardzo sie do niego przygotowaliśmy. Ponieważ pierwszy raz występuję w roli gospodarza takiego spotkania, zapomniałem powitać pana. Dziękuję za przyjście. Obawialiśmy się że moze pan nie znaleźć na to czasu...
Jaruzelski - Bez kurtuazji nie możemy się jednak obejść (uśmiech)
Reszczyński - (uśmiech) Wiemy że ma pan na głowie mnóstwo ważnych spraw. Pierwsza tura pytań będzie natury osobistej, czy zgadza się Pan na to ?
Jaruzelski - Zgadzam się. Przy wejściu do tego budynku zostałem upudrowany nakremowany. Teraz czas na golenie... (śmiech)
Reszczyński - Czy zaczyna pan dzień od kawy? (harde pytanie! - ZH)
Jaruzelski - Nie od kawy. Piję herbatę i na śniadanie od 20 lat, czemu się wszyscy dziwią, zjadam niedużą kromkę razowego chleba, biały ser i miód. Potem wyjeżdżam do pracy i wracam około 24 tej.
Reszczyński - Och... Czy nie należałoby tego typu informacji podawać więcej by przybliżyć społeczeństwu szefa naszego państwa ?
Jaruzelski - Nasza konwencja polityczna jest inna...
99003984_2841959899186992_8661272680231600128_n.jpg
99003984_2841959899186992_8661272680231600128_n.jpg


https://www.facebook.com/profile.php?id=100001190308367
Załączniki
99293045_2841957785853870_2840760501367996416_n.jpg

piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6 / był Forester 2,5XT
Polubił: 317 razy
Polubione posty: 202 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 11:14

Gal pisze:
22 maja 2020, o 10:54
Bojkot TV i radia w stanie wojennym potrwał rok


Gal, ale przecież my nie mamy stanu wojennego, nasz kraj ma się świetnie. Cytując byłą Panią Premier "przez ostatnie osiem lat ..." już minęło, teraz mamy dobrą zmianę, wystarczy nie kraść, teraz jest wreszcie prawo i sprawiedliwość, jest tak jak chciał suweren. I nie mam zamiaru komentować sytuacji polityczno - religijnej w RP, chodzi mi tylko o jedną stację radiową! Jedną z wielu.

Kiedy niedawno przeszukiwałem kanały w radio w samochodzie , trafiłem na UKF chyba na 4 częstotliwości Radia Maryja (cztery!!!) Inne stacje po jednej, czasem dwie. Po cholerę niszczyć jedną stację radiową jak już się ma tyle tub propagandowych? Swoje "dedykowane" rozgłośnie, cała publiczna telewizja i radio z propagandą do porzygania i ciagle mało, mało, mało. Przecież po'89 nie było ekipy rządzącej z aż tak nienasyconymi zapędami do ograniczania wolności słowa (ok, wiem, że to patetycznie zabrzmiało ;-))
Użytkownicy, którzy polubili ten post (razem 2):
tzi (22 maja 2020, o 12:06) • bojar (23 maja 2020, o 08:07)

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 22 maja 2020, o 12:06

piotruś pisze:
22 maja 2020, o 11:14
Po cholerę niszczyć jedną stację radiową jak już się ma tyle tub propagandowych? Swoje "dedykowane" rozgłośnie, cała publiczna telewizja i radio z propagandą do porzygania i ciagle mało, mało, mało. Przecież po'89 nie było ekipy rządzącej z aż tak nienasyconymi zapędami do ograniczania wolności słowa (ok, wiem, że to patetycznie zabrzmiało )
Bez sensu niszczyć jakiekolwiek radio. Nie wiem dlaczego kierujesz to pytanie do mnie, bo ja już z pięć razy napisałem, że zgadzam się z tym, że Trójka została bezmyślnie zniszczona przez durne zarządzanie. A to z czym polemizuję, to z tezą o końcu świata i z dzieleniem artystów / dziennikarzy na "santo subito!" (bo dzisiaj powiedział/zrobił coś co mi się podoba) i sprzedajne, oportunistyczne beztalencia z parciem na szkło/mikrofon (bo nie lubię tego co dziś powiedział/zrobił).
A prawda jest nieco bardziej skomplikowana, czego dowodzi historia. Nie tylko łamistrajka Niedźwieckiego, czy oportunisty Reszczyńskiego.

Dzisiaj nikt z tych, którzy u ks. Jankowskiego przesiadywali w antyszambrze żeby załapać się na jakąś kopertę nie chce się przyznawać do tej znajomości. A przecież już w latach '80 nie było żadną tajemnicą dlaczego na plebanii jest tylu efebowatych ministrantów. A wszyscy wielcy tam bywali i teraz amnezja.

Więc może warto powściągnąć nieco wodze radykalnych opinii?
piotruś pisze:
22 maja 2020, o 11:14
Kiedy niedawno przeszukiwałem kanały w radio w samochodzie , trafiłem na UKF chyba na 4 częstotliwości Radia Maryja (cztery!!!) Inne stacje po jednej, czasem dwie.
Też kiedyś to zauważyłem, więc się zainteresowałem i podobno jest to skutek tego, że Radio Maryja na początku dostało koncesje tylko na nadajniki małej mocy, ale wiele. Później dostali również na te większej mocy, więc w wielu miejscach zasięgi się nałożyły.
Jak chcesz znaleźć "strefę wolną od RM" to o to nietrudno, bo nadal pokrywają zasięgiem tylko 72% terenu Polski - można rozważyć przeprowadzkę. ;-)
Tu masz mapki, jakby co: http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_pub ... stacji.pdf

PS. W związku z kompletnym niezrozumieniem przesłania utworu słowno-muzycznego pt. "Artyści", artysty Kazimierza Staszewskiego, pozwolę sobie przedstawić utwór inny, całkiem przypadkowo używający w klipie tych samych kadrów co Kazik, prezentujący również punkt widzenia pospólstwa, ale tym razem już raczej zgodnie z intencją Twórcy.
I nie. Utwór nie powstał w czasach szalejącego propagandowo reżimu faszystowsko-kaczystowskiego, ale za czasów miłościwie nam panującego sojuszu liberalno-chłopskiego.
Voilà:
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
euyot (22 maja 2020, o 12:53)
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 23 maja 2020, o 00:31

Listy dzis nie bylo...
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

tzi
3 gwiazdki
Auto: Subaru Forester 2.0 X 2
Polubił: 40 razy
Polubione posty: 64 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 23 maja 2020, o 01:17

Gal pisze:
22 maja 2020, o 12:06
PS. W związku z kompletnym niezrozumieniem przesłania utworu słowno-muzycznego pt. "Artyści", artysty Kazimierza Staszewskiego
To też teraz będzie sformalizowane ? Jedna możliwa interpretacja i jedynie "po myśli" tych co
'wiedzą" lepiej ? Czekam na oficjalną interpretację dla tekstu "Mój ból.." jako humorystycznego.

"Bo artysta syty nie ma nic do powiedzenia
Chce picia i jedzenia, nie chce nic zmieniać
Artysta głodny jest o wiele bardziej płodny"

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 23 maja 2020, o 06:45

tzi pisze:
23 maja 2020, o 01:17
To też teraz będzie sformalizowane ?
Przeze mnie.
"Niezrozumienie przesłania" przeze mnie.
Bo to Ty mi tłumaczyłeś jak należy interpretować tekst "Artystów", a nie ja Tobie...

Więc pretensje chyba źle skierowane.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 23 maja 2020, o 08:45

Dolce far niente ;-)

ptk22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: JG
Auto: Subaru Impreza 2.0 GX blobeye LPG
Polubił: 2268 razy
Polubione posty: 137 razy

Czy słychać u WasTrójkę?

Post 23 maja 2020, o 09:27

barbie pisze:
22 maja 2020, o 10:16
Przyjdą nowe, ale posłuszne twarze, zrobią jakąś sieczkę typu radio eska albo coś w tym stylu i karawana pojedzie dalej.
Jak w 3 zaczęły się zmiany, to pogorszył się jej też sygnał w moim regionie.
Jeszcze chwilę jej słuchałem a potem z ciekawości przesiadłem się na RM. I tak szczerze to największa różnica jaką zauważyłem, to lepszy zasięg RM.
Bo kiełbasa wyborcza w obu była podobna.
Jest ryzyko, musi być wybór.

ODPOWIEDZ