[K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
qbq2
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 11 cze 2020, o 10:19

Dzień dobry!

Jestem nowy na forum - rozważam kupno Forestera I gen.
Jako drugie auto w rodzinie.

Auto ma być weekendowe, może na nieco gorsze drogi czy po prostu wycieczek na Mazury - żeby sprawiało przyjemność na krętych i nie zawsze idealnych drogach, czasem szutrze czy odrobinę stromym podjeździe. I nie kosztowało krocia;)

Będę chciał okazjonalnie pociągnąć przyczepę z żaglówką, użyć do wodowania żaglówki na slipie - preferuję z hakiem.

Zadałem pytanie w wątku o ogłoszeniach, ale pomyślałem, że może ktoś z forumowiczów rozważa sprzedaż. Na forum Saaba udało mi się kiedyś namierzyć fajny egzemplarz, który mam do dziś:)

Ogłoszenia dodaję również poniżej dla wygody.
Czy oglądaliście może (albo podpowiecie co mają nie tak już w ogłoszeniu;) poniższe egzemplarze:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-fo ... f469b8172d


https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-fo ... f469b8172d


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk



ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

[K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 11 cze 2020, o 12:49

Od takich zapytań masz dział "zakup kontrolowany"
Samochody ze Szwajcarii uchodzą za zadbane. A ten podjazd wygląda znajomo. Facet często sprzedaje Forki i jak widzę to ku schodzą.

qbq2
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 12 cze 2020, o 16:52

Forestery z podjazdu pod Garwolinem stoją już dość długo. Na pytanie ile - sprzedający stwierdził „a po co to panu”.

Samochody są brudne, pajęczyny w środku i strasznie śmierdzi. Schowek na desce zamknięty na gumę do żucia, opony 2005r. Jednym się przejechałem i w jeździe było w miarę ok - ale tylko po prostej - auta bez ubezpieczenia. Nawet nie ma jak porządnie przetestować. Auto było mocno podrapane.

Pan sprzedawca twierdził też, że wszystkie były u mechanika i nic nie trzeba z nimi robić. Jak to możliwe z 20letnim zapuszczonym autem? To tylko handlarze wiedzą.

Dla mnie warte max. 6k PLN.

Bardzo ładnego oglądałem za to w Jankach - niestety poprzedni oglądający mnie ubiegł i kupił auto...

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 13 cze 2020, o 05:38

Czy tylko forester? Mam ładne Legacy III 2,5 MT 2000r. (bez haka) Stan jak na ten wiek uważam za bardzo dobry. Moje oczko w głowie. Obecnie 4 auto w rodzinie będące żonowozem/dzieciowozem. W razie ewentualnych pytań 605-277-775

qbq2
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 13 cze 2020, o 10:26

Widziałem w Twoich postach na forum. Mega mi się podoba, dużo bardziej niż Forester. No ale niestety potrzebuje nieco podniesionego i z hakiem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hardcor
0 gwiazdek
Auto: Outback 2.5 '06, Forek 2.5 '08
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 13 cze 2020, o 21:52

qbq2 pisze:
13 cze 2020, o 10:26
Widziałem w Twoich postach na forum. Mega mi się podoba, dużo bardziej niż Forester. No ale niestety potrzebuje nieco podniesionego i z hakiem...
Założyć hak do Legaca i zrobić mu lifta na poliuretanie to to nie są kosmiczne kwoty, a autko fajne.

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

[K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 13 cze 2020, o 22:13

Wystarczy chyba kupić choćby używane kolumny z OBK i będzie wyżej;)
A te z Legasia sprzedać i będzie na hak:)


qbq2
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I/II gen. - zadbany do jazdy, najlepiej mazowieckie

Post 20 cze 2020, o 01:03

Pomysły nie są złe, ale cały koncept „do jazdy” zakłada, że bez dłubania i kombinowania można kupić i spełnia funkcje.

Forek tu najbardziej pasuje a I gen. ma swój klimat.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ