Subaru 2.0 XT 2016 Platinium - wycena

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
iatawiec
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Forester XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru 2.0 XT 2016 Platinium - wycena

Post 9 lip 2020, o 10:27

Cześć,

Koleżanki i Koledzy. Nadeszła chwila pożegnania się z Foresterkiem. Przeszukuje różne motogiełdy i nie mogę znaleźć nic z podobnymi parametrami, nie wiem jak wycenić mój wózek. Pomożecie albo podpowiecie kto mógł by to zrobić profesjonalnie w okolicach w-wy?
Wyprodukowany w 2016.
Kupiony i zarejestrowany w 02.2017
Model 2.0 XT 240km wersja Platinium. Dodatkowo założony hak składany, położona ceramika i folia ochronna w wersji bikini (do zdjęcia za ok. 300pln). Z dodatków są jeszcze chlapacze, listwy boczne, czujniki parkowania przód/tył, dywaniki, auto domykanie szyberdachu, drugie felgi z czujnikami ciśnienia i oponami zimowymi.
Samochód ma przejechane 73tys km. Jest w idealnym stanie technicznym. Na ostatnim przeglądzie wymieniane miał tarcze przód i komplet klocków, oraz dynamicznie olej w skrzyni plus wszystkie płyny.
Kolo ciemny szary metalic.
Dodatkowo w ramach akcji serwisowej wymieniany był fotel pasażera oraz uszczelki pod kolektorem dolotowym.
Kupiony w polskim salonie u Dukiewicza. Jestem pierwszym właścicielem.
Z atrakcji wymieniany był tylni zderzak. Przerysowany przez słoweńca na urlopie. Wymieniony tylko dlatego że poszło to z AC gościa, chciałem przycebulić żeby mieć drugi na czarną godzinę :) Poza niezauważalną na pierwszy rzut oka rysą nie było żadnych uszkodzeń. Oczywiście mam pełną dokumentację rzeczoznawcy z Dekry oraz drugi zderzak (niestety porysowany przez łajzy które go wymieniały - mitcar warszawa zleca takie usługi na zewnątrz i mimo prośby żeby nie zniszczyli, kolesie raz że porysowali a dwa że na siłę próbowali oderwać listwe zabezpieczającą i ją uszkodzili - mitcar w ramach zadośćuczynienia dał zniżkę 100zł na przegląd. Śmiech na sali :) )

Ok. Przepraszam że tak długo ale chciałem być od razu szczegółowy niż tworzyć wątek na 10 stron.

Podpowiecie coś?



iatawiec
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Forester XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru 2.0 XT 2016 Platinium - wycena

Post 10 lip 2020, o 09:12

Nikt? Nic? :wall:

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Subaru 2.0 XT 2016 Platinium - wycena

Post 11 lip 2020, o 18:34

Za 17 zico biorę :mrgreen:
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

vojta
4 gwiazdki
Lokalizacja: Sydenberg
Auto: tojka jariska
Polubił: 64 razy
Polubione posty: 2 razy

Subaru 2.0 XT 2016 Platinium - wycena

Post 12 lip 2020, o 17:24

sprzedaj Gumpowi w gotówie daje... :cofee:
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
Gump (13 lip 2020, o 16:32)

ODPOWIEDZ