sprzedam Forestera I 2.0 125KM

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
kubaxc332
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 26 lip 2020, o 10:21

Witam,
posiadam Forestera I 2.0 125KM 2001r. Samochód jest w pełni sprawny. Jestem jego właścicielem od 10 lat. Aktualny przebieg to 242 tys. km, z czego 100 tys.km w moich rękach. Posiada instalację LPG(ok. 90tys. km) - 3tys. km temu wymieniony reduktor. Przy 200tys.km wymieniłem m.in.: sprzęgło,rozrząd,amortyzatory. Kilka tysięcy temu został zregenerowany mechanizm różnicowy.

Pod względem blacharskim wszystko jest ok, 3 lata temu wymieniłem nadkola, a w zeszłym roku samochód przeszedł poprawki blacharskie i został zakonserwowany. Jest garażowany i na obecną chwilę nie widać oznak korozji.

Nie wystawiam ogłoszenia, bo chciałbym się zorientować czy ktokolwiek będzie zainteresowany zakupem. Od razu napiszę, że poniżej 5 tys.zł nie sprzedam,bo jednak trochę zostało doinwestowane. Jeśli ktoś będzie chętny to podeślę jakieś zdjęcia.
No i najważniejsze: jestem z małopolski,okolice Wieliczki



ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 26 lip 2020, o 12:04

Jeżeli jest faktycznie zdrowy, to nisko go cenisz. Chyba że wnętrze umęczone. Generalnie w dobrym stanie SF nawet wolnossak jest trochę więcej wart. Za tyle to sprzedawane są zgnitki nie raz.

kubaxc332
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 26 lip 2020, o 12:40

Jeśli chodzi o wnętrze to nie ma żadnych przetarć na kierownicy i tapicerka też jest cała.
Co do ceny to szczerze nie mam pojęcia jaka byłaby uczciwa cena za taki samochód - nie mam porównania do innych. Widziałem ogłoszenie z takim Forkiem za 4300zł, który przerywał na LPG i jeszcze nadkola były zgnite.
To nie jest nowy samochód i na pewno doprowadzenie go do stanu idealnego pod względem mechanicznym wymagałoby sporo kasy (pewnie regulacja zaworów, poprawa zawieszenia). Tak czy inaczej samochód jeździ i nie sprawia żadnych problemów.
Niestety za taki samochód wątpię,że ktokolwiek zapłaci więcej niż 8 tys.zł. Przeglądnąłem kilka ogłoszeń i Forki z silnikiem 2.0 125KM wyglądające na zadbane stoją po 7-9tys.zł.
Narazie chcę się zorientować jakie jest zainteresowanie, bo ze względu na całkiem przyzwoity stan, nie sprzedam go po okazyjnej cenie.

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 26 lip 2020, o 13:18

To wystaw go za 7-9 tyś podkreśl że newralgiczne rzeczy są usunięte i po sprawie. Ja swojego za mniej niż 9 bym nie wystawiał.

kubaxc332
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 26 lip 2020, o 15:19

A tak dla porównania mógłbyś napisać coś więcej na temat swojego Forka, jakie ma bolączki itd.
Z tą ceną to cieżko coś ustalić nie mając porównania. Myślę,że za 20tys.zł spokojnie można kupić Forestera II po lifcie, który ma mocniejszy silnik i wygląda o wiele lepiej. Myślisz,że jeszcze długo trzeba będzie czekać zanim wartość tych samochodów zacznie rosnąć (mam na myśli Forestera I)?
Tak w ogóle to mam problem z impreza GH 2008r. (2.0 150KM + LPG). Ostatnio silnik zaczął się dławić w zakresie 2-3tys. obrotów. Czytałem,że jest to bardzo powszechne w SUBARU. U mnie odłączenie AKU nie pomogło. Spróbuję jeszcze zamienić PB95 na PB98. Ktoś zalecał,żeby wyjeździć cały bak i dopiero wtedy zatankować 98. Myślisz, czy to jest dobra opcja?

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 26 lip 2020, o 15:58

W dziale nasze samochody jest mój temat. Wszystko co zostało zrobione od momentu kupna jest tam opisane. A odnośnie imprezy to tylko modyfikacja oprogramowania ECU załatwia sprawę. Na drugim forum tzw kropce jest osobny temat o tym. Nie zgłębiałem go bo nie mam takiego silnika.

Jak chcesz też dobrze sprzedać warto oddać do detailera samochód. Wypucuje tak że zaczniesz się zastanawiać czy jednak go nie zostawić sobie.

kriskristoffers
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Forester E-Boxer Special Edition Black Bandit
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 3 razy

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 2 sie 2020, o 13:54

Pokaż jakieś fotki. Ja sprzedaję (próbuje sprzedać) swojego SG i jak dobrze pójdzie to jeszcze Legacy III. Wtedy żona potrzebowałaby właśnie Forestera AT. Mnie cena 8 000 nie przeraża jeżeli stan auta adekwatny ;-)

Ayu
2 gwiazdki
Auto: GT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 4 sie 2020, o 13:13

kubaxc332, wrzuć jakieś fotki auta bo ciężko tak w ciemno złożyć jakąś ofertę :)
Obrazek

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 14 sie 2020, o 05:08

kubaxc332 pisze:
26 lip 2020, o 12:40
Jeśli chodzi o wnętrze to nie ma żadnych przetarć na kierownicy i tapicerka też jest cała.
Co do ceny to szczerze nie mam pojęcia jaka byłaby uczciwa cena za taki samochód - nie mam porównania do innych. Widziałem ogłoszenie z takim Forkiem za 4300zł, który przerywał na LPG i jeszcze nadkola były zgnite.
To nie jest nowy samochód i na pewno doprowadzenie go do stanu idealnego pod względem mechanicznym wymagałoby sporo kasy (pewnie regulacja zaworów, poprawa zawieszenia). Tak czy inaczej samochód jeździ i nie sprawia żadnych problemów.
Niestety za taki samochód wątpię,że ktokolwiek zapłaci więcej niż 8 tys.zł. Przeglądnąłem kilka ogłoszeń i Forki z silnikiem 2.0 125KM wyglądające na zadbane stoją po 7-9tys.zł.
Narazie chcę się zorientować jakie jest zainteresowanie, bo ze względu na całkiem przyzwoity stan, nie sprzedam go po okazyjnej cenie.
kubaxc332 pisze:
26 lip 2020, o 15:19
A tak dla porównania mógłbyś napisać coś więcej na temat swojego Forka, jakie ma bolączki itd.
Z tą ceną to cieżko coś ustalić nie mając porównania. Myślę,że za 20tys.zł spokojnie można kupić Forestera II po lifcie, który ma mocniejszy silnik i wygląda o wiele lepiej. Myślisz,że jeszcze długo trzeba będzie czekać zanim wartość tych samochodów zacznie rosnąć (mam na myśli Forestera I)?
Tak w ogóle to mam problem z impreza GH 2008r. (2.0 150KM + LPG). Ostatnio silnik zaczął się dławić w zakresie 2-3tys. obrotów. Czytałem,że jest to bardzo powszechne w SUBARU. U mnie odłączenie AKU nie pomogło. Spróbuję jeszcze zamienić PB95 na PB98. Ktoś zalecał,żeby wyjeździć cały bak i dopiero wtedy zatankować 98. Myślisz, czy to jest dobra opcja?
Przewody zapłonowe sprawdź. ewentualnie świece

kriskristoffers
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Forester E-Boxer Special Edition Black Bandit
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 3 razy

sprzedam Forestera I 2.0 125KM

Post 19 sie 2020, o 21:50

Dalej czekamy na fotki.

ODPOWIEDZ