Sprzedam Forester Sf 2.0T uszkodzony silnik(panewka)

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Alopan
0 gwiazdek
Auto: Forester Sf
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Forester Sf 2.0T uszkodzony silnik(panewka)

Post 19 sie 2020, o 18:20

Szukam porady...
W moim forku uszkodziłem silnik. Na czwartym cylindrze przekręciła się panewka...ponoć to typowe. Silnik działa jak snopowiązałka. Forek z 2001 roku. Zawieszenie na złotych kayabach. Wydech od wrx ( głośny ale tak ma być). W zeszłym roku odnowiłem blacharki ( poszły nadproża). Wygląda całkiem fajnie. Mechanik zasugerował,że nie warto robić remontu tylko szukać Anglika z takim silnikiem. Ale...już nie wiem czy warto. Ile może być warte auto w takim stanie?



Duniek
2 gwiazdki
Auto: tak brzydkie, że aż ładne
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Sprzedam Forester Sf 2.0T uszkodzony silnik(panewka)

Post 21 sie 2020, o 23:11

Skąd jesteś?

ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

Sprzedam Forester Sf 2.0T uszkodzony silnik(panewka)

Post 25 sie 2020, o 21:23

Alopan pisze:Szukam porady...
W moim forku uszkodziłem silnik. Na czwartym cylindrze przekręciła się panewka...ponoć to typowe. Silnik działa jak snopowiązałka. Forek z 2001 roku. Zawieszenie na złotych kayabach. Wydech od wrx ( głośny ale tak ma być). W zeszłym roku odnowiłem blacharki ( poszły nadproża). Wygląda całkiem fajnie. Mechanik zasugerował,że nie warto robić remontu tylko szukać Anglika z takim silnikiem. Ale...już nie wiem czy warto. Ile może być warte auto w takim stanie?
Na drugim forum ostatnio ktoś sprzedawał całego Forka s-turbo za 3000 PLN. Może warto jednak silnik wymienić. Weź pod uwagę że kupiony drugi samochód warto rozsprzedać. Albo choćby samą skrzynie pogonić.

Duniek
2 gwiazdki
Auto: tak brzydkie, że aż ładne
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Sprzedam Forester Sf 2.0T uszkodzony silnik(panewka)

Post 26 sie 2020, o 08:06

ewemarkam pisze:
25 sie 2020, o 21:23
Alopan pisze:Szukam porady...
W moim forku uszkodziłem silnik. Na czwartym cylindrze przekręciła się panewka...ponoć to typowe. Silnik działa jak snopowiązałka. Forek z 2001 roku. Zawieszenie na złotych kayabach. Wydech od wrx ( głośny ale tak ma być). W zeszłym roku odnowiłem blacharki ( poszły nadproża). Wygląda całkiem fajnie. Mechanik zasugerował,że nie warto robić remontu tylko szukać Anglika z takim silnikiem. Ale...już nie wiem czy warto. Ile może być warte auto w takim stanie?
Na drugim forum ostatnio ktoś sprzedawał całego Forka s-turbo za 3000 PLN. Może warto jednak silnik wymienić. Weź pod uwagę że kupiony drugi samochód warto rozsprzedać. Albo choćby samą skrzynie pogonić.
Już się sprzedał.

ODPOWIEDZ