[S] Subaru Impreza GT MY97

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
wolek1993
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Olkusz\Kraków
Auto: 2x Impreza GT MY97 & MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Impreza GT MY97

Post 25 mar 2023, o 00:52

Sprzedam Subaru Impreze GT MY97.

Sprowadzona w 2005 roku dla mojego ojca i od tego czasu cały czas w rodzinie.

Historia długa, z rożnymi zmianami, chętnie zarysuje ją mniej więcej przez telefon.

W skrócie:
Silnik:

3 w tej budzie, pozyskany z WRXa JDM 96, z "kratką" na bloku co sugeruje zamknięty blok. kompresja książkowa, przebieg nieznany, ale stan świetny (największy atut tego samochodu). Na poprzednim silniku zrobiona mapa w nie-ASO na 240km/320Nm, brak wykresu z hamowni, gdzieś zaginął.

Turbina TD04L w stanie niemal idealnym, minimalny luz promieniowy, właściwie brak osiowego. Zaślepiony BOV. Zalany Valvolinem 5W50. Zawsze grzany przed jazdą. Studzony po (turbotimer).

Wydech 2,25 cala, decat, strumienica, aktualnie założona seryjna puszka (dla wyciszenia) dorzucam drugą przelotową. Bandaż na kolektorach i downpipie

Napęd:

Aktualna skrzynia również ściągana z Japonii z małym przebiegiem, ale przełożenie standardowe jak w serii. Założony shortshifter.

Niestety z dyfra czasem wydobywają się nienaturalne dźwięki, trzeba zdiagnozować co tam się dzieje.

Hamulce;

czterotłoczek z polifta. Odpięty ABS, niestety obstawiam że po podpięciu nie będzie działał.

Zawieszenie:

Amortyzatory Kayaba AGX z regulowanym odbiciem, nieoryginalne sprężyny, ale nie wiem jakie, kupowane w zestawie sporo lat temu. Poliuretan z tyłu, poliuretan na maglownicy, która też nie zrobiła za dużo kilometrów po regeneracji. Rozpórka przód

Felgi:
Cena z felgami widocznymi na zdjęciach czyli "zestawem zimowym" felgi ori Subaru 16 cali, opony 205/55 nalewki Markgum. Posiadam jeszcze "zestaw letni" ATS DTM 17' (za dopłatą).

Wnętrze:
Siedzenia w stanie bardzo dobrym, kierownica OMP ze świeżym obszyciem, miejsce na zegary w słupku, zamontowane ciśnienie i temperatura oleju, miejsce na boost bo poprzedni padł i został pusty slot. Brak radia, głośników, niektórych plastików, wykładziny i innych zbędnych rzeczy.

Buda:

Tu jest największy problem, jeżeli ktoś oczekuje super stanu to tutaj będzie konieczne dużo pracy. Sprowadzona po stłuczce, uderzona w prawy tył, aktualnie do zrobienia wszystkie 4 nadkola, przedni zderzak spięty trytkami, Spoiler ma pęknięcie w górnej części (nie wpływa na jakiego sztywność). Lakierniczo właściwie każdy element do poprawy. Kielichy zdrowe.

Aktualnie brakuje przeglądu (postaram się zrobić na dniach), OC opłacone.



Zdjęcia:

https://photos.app.goo.gl/38DfXN8iMza914SP9



Samochód służył do amatorskiej zabawy, używany bardzo sporadycznie, głównie w zimę, W ostatnich dwóch latach więcej stoi niż jeździ.



Cena to 16 000zł

Nie interesuje mnie zamiana.



Na pewno zapomniałem o czymś w opisie dlatego najlepiej dzwonić do mnie na numer 533502112. W tygodniu raczej po 15:00. Chętnie odpowiem na pytania.



wolek1993
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Olkusz\Kraków
Auto: 2x Impreza GT MY97 & MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Impreza GT MY97

Post 26 mar 2023, o 10:11

Sprzedana. Temat do zamknięcia

ODPOWIEDZ