przez brzuch do serca ,czy jakoś takryjeks pisze:cyqan pisze: Np. Federale ryjka 205 mają powierzchnię styku jakoś 185mm może 190mm jak sprawdzaliśmy, natomiast 205 faktycznie mają, ale szerokości balona. Tak więc spora różnica jest w tym, co napisane na oponie, a tym co styka się z asfaltem!
Słuchaj uchem, a nie brzuchem:
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Faak tycznie to potenzy. Az z ciekawosci sprawdze jak to u mnie wyglada w porownaniu do cywilnych o rozmiar szerszych.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No to zakupy odwołane. Szukam rozmiaru podanego przez cyqana 
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gdzie relacja z zawodów ? 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Było OKryjeks pisze:Gdzie relacja z zawodów ?
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To dziwne, bo u mnie Ferdki stykają 220-225 przy wybitym rozmiarze opony 235, a więc podobnie jak w przypadku cywili.ryjeks pisze:Federale prawie jak slicki 205 to ok. 200
Gdybym miał wcześniej potwierdzone faktami opinie, kupilbym 245-tki, bo też leżą dobrze fa feldze 8".
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Nie było nas na żadnych zawodach. Złoto jest milczeniem



Naaaaaaaaaaaaaajlepszy przejazd!
Link: http://www.youtube.com/watch?v=WeQ249gTcWE
Zwłaszcza dla publiczności



Naaaaaaaaaaaaaajlepszy przejazd!
Link: http://www.youtube.com/watch?v=WeQ249gTcWE
Zwłaszcza dla publiczności
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
cyqan pisze: To dziwne, bo u mnie Ferdki stykają 220-225 przy wybitym rozmiarze opony 235, a więc podobnie jak w przypadku cywili.
Gdybym miał wcześniej potwierdzone faktami opinie, kupilbym 245-tki, bo też leżą dobrze fa feldze 8".
Zaintrygowałeś mnie i poszedłem jeszcze raz dokładnie sprawdzić.
I faktycznie jeśli wziąć pod uwagę "żywy" punkt styku, to u mnie wychodzi jakieś 185 na Ferdkach.
A w potenzie jeszcze mniej.
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
TomekSliwa pisze: Było OK
Aż tak dobrze
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
żeby nie było, to na drugim zdjęciu rozdaję autografy, a co robi Tomek na trzecim zdjęciubooSTi pisze: Nie było nas na żadnych zawodach. Złoto jest milczeniem
- Arti
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Nordkappværing
- Auto: GT Rally Car & STI GH
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Dobrze: http://minimax.wenagroup.com/pliki/Mini ... cjalne.pdfryjeks pisze:TomekSliwa pisze: Było OK
Aż tak dobrze

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Arti pisze: Dobrze: http://minimax.wenagroup.com/pliki/Mini ... cjalne.pdf
Wyśmienicie
Ale to tylko dla zmyłki przed 15 marca
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Bo mięciutka pirelka była forbidenryjeks pisze:Arti pisze: Dobrze: http://minimax.wenagroup.com/pliki/Mini ... cjalne.pdf
Wyśmienicie![]()
Ale to tylko dla zmyłki przed 15 marca
Na szczeście rakietowa już niedługo
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ty się ciesz, że mięciutka nie była dopuszczona, bo byś wrócił na gołych felgach
Evo-eater idzie na dietę przymusową i w sobotę pauzuje, więc łapcie punktów ile wlezie

Evo-eater idzie na dietę przymusową i w sobotę pauzuje, więc łapcie punktów ile wlezie
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Co będziesz psuć?eMTi pisze:Ty się ciesz, że mięciutka nie była dopuszczona, bo byś wrócił na gołych felgach![]()
Evo-eater idzie na dietę przymusową i w sobotę pauzuje, więc łapcie punktów ile wlezie![]()
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
na dietę w tym sensie, że nie będzie zjadał żadnych evo, a nie w sensie, że np. będzie wypruwany środek
Krótki urlopik mi zahacza niestety o sobotę i muszę odpuścić 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ten KJS Lutomia, to wart uwagi? To są same szutry? Ile odcinków? Ile przejazdów? Jakie BK?
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
booSTi, masz szutrówki i teraz kozaczysz? 
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Szutrówki mam ale felg 15"ciągle szukam...
Ręczny musisz zrobić,a linia perfect. Opona przyciera?
Ręczny musisz zrobić,a linia perfect. Opona przyciera?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
nie, to resory w Śliwowozie dają znać o sobiebooSTi pisze: Opona przyciera?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 


