Opatentowana przez polskich naukowców przydomowa wytwórnia biodiesla:
http://moto.onet.pl/1661522,sposob-na-w ... rukuj.html

Лукашэнка pisze:Coś dla właścicieli maszyn rolniczych.
Opatentowana przez polskich naukowców przydomowa wytwórnia biodiesla:
http://moto.onet.pl/1661522,sposob-na-w ... rukuj.html
Baco, to nie tylko łowiecki, ale i hale żeście na łokowitę wymienili...?!Konto usunięte pisze: hal nie mamy
Konto usunięte pisze: Marudy niech sobie założą wątek "Jestem Polakiem, marudzę na dowolny temat"
To finał - pewnie w Kielcach...Konto usunięte pisze: Mistrzostw Europy w piłce ręcznej w 2016
Jestem w szoku ,że jeszcze nie założyłeśKonto usunięte pisze: Marudy niech sobie założą wątek "Jestem Polakiem, marudzę na dowolny temat"![]()
Konto usunięte pisze: A gdyby tak kiedyś u nas rozegrał się finał Ligi Mistrzów... Ech rozmarzyłem się
Nie marudźesilon pisze: nie mamy odpowiedniego stadionu :)
to może przy okazji?WiS pisze: I jeszcze sztafeta cztery razy sto.
Bez zakąski.
vibowit pisze: Agnieszka Radwańska w finale Wimbledonu.![]()
![]()
vibowit pisze: ja inwestuję w szkolenie młodzieży.![]()
Ty nie siedź przy komputerze tylko idź w młodzież inwestowaćvibowit pisze:I jeszcze siatkarze pogonili Brazylię!
vibowit pisze: Takich wyników polskiego tenisa to najstarsi Indianie nie pamiętają.
Jej przewaga nad krajowymi rywalkami była tak duża, że w 1938 związek tenisowy przyznał jej tytuł mistrzyni Polski bez gry.
WiS, dawno temu, w pierwszym poście tego wątku pisze: powodem do narodowej dumy mogą być osiągnięcia ważniejsze niż to, że jakiś osiłek z Polski rodem czasami nakładzie po ryju mięśniaka innej narodowości, że jakiś polskojęzyczny patyczak pojedzie po asfaltowym torze nieco szybciej od Giermańca, a nawet to, że jedenastu troglodytów, potrafiących po polsku jedynie kląć, raz na jakiś czas trafi skórzaną kulą pomiędzy słupki ze sznurkową siatką