Cały czas czekam, jak na blogu pojawi się wpis w stylu "we doopie z tymi wszystkimi zawodami"Arti pisze:TomekSliwa, przyjedź w góry w zimę. Światopogląd Ci się naprawi po takim KJSie.
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To prawda,widać że "umi mostek" i że wię jak sie kręci bączki.@lbert pisze:Jeszcze jedno - trzeba blizej przyjzec sie zdobywcy II miejsca. Widac, ze chlopak panuje nad ... soba. Cichy, spokojny, wsiadl i Nas objechal. Jesli nie utknie w KJSowym swiecie to beda z Niego ludzie.
ale był jeszcze jeden,takim białym GT-kiem (na filmiku go obróciło)- ten to się śmierci nie bał.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
@lbert pisze:SzwagiereMTi pisze: jakiś znany Ci gośćMój pilot z zeszłego roku.
Mimo słusznego wiekuDba o kondycję - poważnie - chodzenie po linie, wyjście na Śnieżkę i zjazd na nartach 2x tego samego dnia, motocross, trampolina, triatlon, MTB… a w nocy wsiada do auta i zap… 160km/h po zakrętach
Czy to jest ten gosc do ktorego mialem zeszlej zimy zasiasc na prawym i zejsc na zawał ale mi sie auto zepsulo na dojazdowce i nie dojechalem ?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas., aleś Ty jest mundry ...
Niby ze wsi, a wyrobiony jakiś

Niby ze wsi, a wyrobiony jakiś
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A ulubiona to Pan Tadeusz

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A to dobre jest


Ostatnio zmieniony 9 gru 2013, o 21:48 przez ryjeks, łącznie zmieniany 1 raz.
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
kiedyś musimy umówić się na wspolne czytanie w większym gronie!!

- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks pisze:A to dobre jest![]()
3 forumowiczów na jednej fotce![]()
Fota kozak!!
Jeden jedzie a wszyscy sie cieszą!!
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas. pisze: kiedyś musimy umówić się na wspolne czytanie w większym gronie!!
Czyli mamy już obiecane ognisko, kiełbaski, latanie w metrowych bandach, a teraz dochodzi jeszcze czytanie książek ...
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jak juz sięskładał do zakrętu to widziliśmy z Matim jego szelmowski uśmiech!I ta satysfakcja na twarzy kierowcy
To chyba jakimś busem będziecie musieli przyjechać bo kto będzie wracał po takim czytaniu?Czyli mamy już obiecane ognisko, kiełbaski, latanie w metrowych bandach, a teraz dochodzi jeszcze czytanie książek ...
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Chlejady AD 2014 montować czas 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
O już pierwsi zawodnicy się zgłaszają 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
problemu nie widzę panowie , dajcie wstępnie termin i coś można będzie zrobić w granicach lutego ,miejsce mam co Arti i Pas_ti mogą potwierdzić przy pięknym odcinku do pojeżdżenia przy okazji 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Fota tygodnia!ryjeks pisze:A to dobre jest![]()
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wtedy to chyba trasa od parteru do pokoju będzie wystarczająco podstępna i zdradliwa 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eMTi, pewnie tak ale na drugi dzień zamiast wyjazdu na rajd albo narty 
jak jest wola w narodzie to dawajcie znaka i będę coś myślał
jak jest wola w narodzie to dawajcie znaka i będę coś myślał
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
burat, to nie Ty masz myśleć, tylko ten spamer ze śnieżnej wsi

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eee ja bez subaraka to mam czas teraz na coś innego zwrócić uwagę niż prognozy pogody i możliwość wyrwania się w nocy z chaty

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks, burat i reszta, skąd Wy bierzecie TE foty
przeglądałem dziś Fakbóka i inne portale i na ŻADNYM zdjęciu nie znalazłem siebie, nawet na postoju…
przeglądałem dziś Fakbóka i inne portale i na ŻADNYM zdjęciu nie znalazłem siebie, nawet na postoju…
Life is a Joke !
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ja mogę tylko do końca lutego być aktywny bo potem się wukluwa drugi junior i będę miał mało czasu dla kolegów!ryjeks pisze:burat, to nie Ty masz myśleć, tylko ten spamer ze śnieżnej wsi![]()
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
@lbert, bo fb to takie bydle paskudne ,że musisz mieć znajomych i widzieć ich posty ,a oni mogą cię zaznaczać na zdjęciach i tak lecisz po nitce do kłębka
wojtas., można pomyśleć na przykład pierwszy weekend lutego ,dla mnie wszystko jedno
Będę niedługo u staruszków to mogę podjechać i dowiedzieć się co i jak tylko pytanie ilu chętnych 
wojtas., można pomyśleć na przykład pierwszy weekend lutego ,dla mnie wszystko jedno
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ja bardzo chętnie na tego typu schadzki ,ale dla mnie luty to środek "żniw" i nie dam rady się wyrwać na weekend.wojtas., można pomyśleć na przykład pierwszy weekend lutego ,dla mnie wszystko jednoBędę niedługo u staruszków to mogę podjechać i dowiedzieć się co i jak tylko pytanie ilu chętnych

