Kolejny zlot forum się zapowiada
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Noo brahu. To mi się podoba
Kolejny zlot forum się zapowiada

Kolejny zlot forum się zapowiada
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
cyqan, bo widzisz, na mojej liście sklepanych aut, nie widnieje żadna EX więc trzeba korzystać

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Dobry Wieczór wszystkim !! Piszę jak zwykle bo mam interes
Czy ktoś startujący w WLTA w ten weekend, ma wolny prawy i chcialby go dla mnie udostępnić ?? :D Pozdrawiam !!! :)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Nikt nie ma wolnego
nikt nie lubi szczupłych wysokich długowłosych lasek na prawym
potem ogląda się te okropne filmiki np BooSTi-ego i człowiek się rozprasza

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Mati !! Zrobiłeś się bardzo pyskaty w związku z czym po następnej imprezie u mnie pakuje Cie do auta i pojedziemy na np. Karłów żebyś jeszcze lepiej się czuł, tak komfortowo bardziej, troche Cie wytrzepie to na pewno poczujesz się lepiej :D:D:D
Że też dla mnie - SWOJEJ NAJDROŻSZEJ KUZYNECZKI KOCHANEJ jestes taki niedobry !!!! :*
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ale jej powiedziałeś!!!!

Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gocha, ja znam potencjalnego chętnego ale się jeszcze waha czy wystartuje ale jest z opcją na Walimską Zimówkę
nie lożo szyderców to nie o mnie chodzi

nie lożo szyderców to nie o mnie chodzi
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ostatnio zmieniony 8 sty 2014, o 22:20 przez macias, łącznie zmieniany 1 raz.
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No i znów nasza Gosieńka wpadła i zaraz zacznie się burza
. SWEET 
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gocha, przyjedź, a na pewno będziesz miała przesyt tych "prawych" 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gocha, dałem mu namiary i ma się odezwać ,jak tego nie zrobi to mi daj znać ,przeciągnie się go pod kilem

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Nie prawda !!! No właśnie tak myślę, że chętnie bym przyjechała dawno mnie nie bylo na jakiś większych forumowych spotkaniach bo zawsze coś !!pawlaswrc pisze:No i znów nasza Gosieńka wpadła i zaraz zacznie się burza. SWEET
Burat kto to taki zdradź mi !!
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gocha pisze: troche Cie wytrzepie to na pewno poczujesz się lepiej :D:D:D
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gocha, ja pewnie przyjadę moją Błękitną (ale raczej nie będę jeździł), więc będziesz miała konkurencję w "padoku" 
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
pawlaswrc, ja tam się na męskiej urodzie nie znam ale chyba przegrasz w cuglach

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Bez przesady, ale bardzo się ciesze ze sporo z Was zobaczę :) Oczywiście, jeśli przyjade to z aparatem wieć miejcie się na baczności !! 
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gocha, prawe ostro rotują na rakietowej. Wpadaj
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wiedziałem, że tak to zostanie zrozumiane.... tylko, że ja miałem na myśli moją Błękitną i Gochęburat pisze: ja tam się na męskiej urodzie nie znam ale chyba przegrasz w cuglach
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Po ostatniej przejażdżce polecam prawy cyqana 
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
MICHELIN N22 na rakietową to dobra opona do zabawy??
czy może srednia mieszanka jezt za twarda??
czy może srednia mieszanka jezt za twarda??
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas., na zimówce przyjedź, tam śnieg leży

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
to nie na teraz, to na później!!
Ale wydaje mi się że chyba będzie troche za twardy i N20 byłby lepszy.
Ale wydaje mi się że chyba będzie troche za twardy i N20 byłby lepszy.
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas., tak trochę poza tematem, ale jednak nawiązując: jeździsz na "17 czy "18?
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


