poliuretany z przodu jednak nie przytrzymują wahaczyryjeks pisze:Żeby nie było![]()
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ostatnio zmieniony 15 sty 2014, o 18:56 przez cyqan, łącznie zmieniany 1 raz.
Łąki, KJSy i inne
TomekSliwa miałem tylko 3 pierwsze, czysto przejechane pomiary
2 ostatnie wyleciałem z trasy. A oponki to Federale RS-R. Średnia mieszanka. Ale już szykuję porządnego slicka. Nie ma to jak mistrz zauważy i nie opierd.....
Re: Łąki, KJSy i inne
Tomalozi Mówiłem, że było dobrzeTomalozi pisze:TomekSliwa miałem tylko 3 pierwsze, czysto przejechane pomiary2 ostatnie wyleciałem z trasy. A oponki to Federale RS-R. Średnia mieszanka. Ale już szykuję porządnego slicka. Nie ma to jak mistrz zauważy i nie opierd.....
A i filmik niczego sobie
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Tomalozi pisze: A oponki to Federale RS-R. Średnia mieszanka. Ale już szykuję porządnego slicka.
Z tego co widzę to opona klei dobrze, ale najzwyczajniej w świecie jedziesz za wolno/za ostrożnie.
Jedynie w 1:47 pojechałeś jak należy
Wykorzystaj najpierw to RS-R do granic możliwości, a potem się slikuj.
Natępnym razem wszędzie 15% ostrzej i będzie dobrze
Poza tym oszukujesz
Na każdym przejeździe masz lżejsze auto o 50-90 kg od innych
A i tak najlepszy jest dźwięk startującego odrzutowca w 3:43
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Zgodzę się z przedmówcą (wie co mówi, przynajmniej raz w udokumentowany sposób pozwiedzał zielone, wszystkimi kołami, Gosia potwierdzi :) ), jak poprawisz 2-3 zakręty na tym co masz, to przy dwóch kółkach wyjdzie przynajmniej 3 sekundy szybciej (jeśli nie więcej).ryjeks pisze: Z tego co widzę to opona klei dobrze, ale najzwyczajniej w świecie jedziesz za wolno/za ostrożnie.
Z drugiej strony jeśli masz możliwość to wal w slicka i odkryj co znaczy grip w lekkim GC8
Szczególnie ten winkiel lewy do prawego po wyjściu z dużego ronda. :)
Łąki, KJSy i inne
Panowie ,wiem ,że jestem lata świetlne za Wami.
Jeździć ,jeździć ,a jak nie wiadomo co jeszcze robić ,to dalej - Jeździć.
Dzięki za rady.
Ale na kuriera to się chyba nadaję?
Dzięki za rady.
Ale na kuriera to się chyba nadaję?
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Coś musiało z lotniska wystartowaćryjeks pisze: A i tak najlepszy jest dźwięk startującego odrzutowca w 3:43![]()
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
to przyszykuj sobie kilka kompletów skrzyń na wymianę.Tomalozi pisze: Ale już szykuję porządnego slicka
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
zainwestuj w stabilizatory 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Chciałeś chyba napisać stabilizator :p z tyłu tutaj takich cudów włosi nie przewidzieli...eMTi pisze:zainwestuj w stabilizatory
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
no to masz Ci babo placek, bo ewidentnie tył bardziej chce fiknąć.. nie robili ludzie jakichś customowych patentów? Rajdówki tego nie miały?
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
To jest auto z II ligi i niestety nie mogły mieć ze względów homologacyjnych. Gdzieś obiło mi się o uszy, że ktoś z czegoś rzeźbił taki stabilizator na tył, ale jakie to daje efekty przy tej belce tego nie wiem. Będę jesze badać temat.
A tak pozatym kto zrobi porównanie prędkości w zakrętach mojego CC do którejś impezy (potwory na slickach odpadają:p ) ? ;)
A tak pozatym kto zrobi porównanie prędkości w zakrętach mojego CC do którejś impezy (potwory na slickach odpadają:p ) ? ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eMTi pisze: Niestety każda jedna skrzynia 5MT z klasyka bardzo szybko mieli się przy slicku
Nie tlyko z klasyka. Dlatego z zazdroscia patrzalem na tzw czyszczenie opon przed startem. Juz ja widze jak moj wrx by sie ucieszyl z takiego czyszczenia :(
Pozdrawiam - wszystkich z mijanych po drodze su
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
to, co jest w WRX to w sumie to samo
Choć te z klasyków z wersji STi są niby mocniejsze, to też się mielą.. Natomiast paradoksalnie takie czyszczenie na zimnym slicku jest mniej obciążające, niż na zwykłej gumie. 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Co sie nie chwaliłeś, że też byłeś tam w plenerze
Szalejesz

Szalejesz

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
z edytą, po tym powiedziała sławna "ała" 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Byłem ciekaw co tam jest takiego niesamowitego że z Ryjeksem to zwiedzacie i przy 4 przejeździe postanowiłem to osobiście sprawdzić, tuż po starcie (doczekać się nie mogłem )
Potem kazali mi ten przejazd powtórzyć

Potem kazali mi ten przejazd powtórzyć
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ale my tam wpadaliśmy pełną bombą z placyku, a nie od cyrkla spod namiotu 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Łąki, KJSy i inne
TomekSliwa widziałem to w bliska
Mało nie stratowałeś kibiców
Zapomniałeś chyba ,że nie masz dyfrów spiętych po podjeździe na start
Dobrze ,że udało się powtórzyć.
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Łąki, KJSy i inne
Spięty byłem na maxa, tylko postanowiłem sobie szczelić ze sprzęgła bo ciągle turbo dziura na starcie byłaTomalozi pisze:TomekSliwa widziałem to w bliskaMało nie stratowałeś kibiców
Zapomniałeś chyba ,że nie masz dyfrów spiętych po podjeździe na start
Dobrze ,że udało się powtórzyć.
no i se strzeliłem
Na moje ogromne szczęście powtarzałem, przynajmniej raz mi się poszczęściło
Re: Łąki, KJSy i inne
Spięty byłem na maxa, tylko postanowiłem sobie szczelić ze sprzęgła bo ciągle turbo dziura na starcie byłaTomekSliwa pisze:Tomalozi pisze:TomekSliwa widziałem to w bliskaMało nie stratowałeś kibiców
Zapomniałeś chyba ,że nie masz dyfrów spiętych po podjeździe na start
Dobrze ,że udało się powtórzyć.
no i se strzeliłem
Na moje ogromne szczęście powtarzałem, przynajmniej raz mi się poszczęściło
Fajnie ,że się udało
Mikołaj by Ci nie wybaczył ,jak byś mu balon (bramę) zciął
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
TomekSliwa no nie byłoby pucharków, nie było
Jak to było w Rushu: "I'll catch you next time" 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Na to liczę, bo na razie nudyeMTi pisze: Jak to było w Rushu: "I'll catch you next time"![]()


