Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a następy Walim będzie już po nowej trasie czyli Rościszów wita

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- Arti
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Nordkappværing
- Auto: GT Rally Car & STI GH
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
burat pisze: a następy Walim będzie już po nowej trasie czyli Rościszów wita


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Arti, dokładnie

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
oglądając filmiki należą się jeszcze większe wyrazy uznania dla chłopaków za szybkie przejazdy w takim mleku a już zwłaszcza po ciemności.
A ta nowa trasa to który to fragment??
Mam nadzieje że się juz wyrobie z bałasem!!
A ta nowa trasa to który to fragment??
Mam nadzieje że się juz wyrobie z bałasem!!
- Arti
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Nordkappværing
- Auto: GT Rally Car & STI GH
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas. pisze: A ta nowa trasa to który to fragment??
Link: http://www.youtube.com/watch?v=DxgLe2fXg-g
albo lepiej:
Link: http://www.youtube.com/watch?v=IKjNUeSFNw0

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a czym spowodowana jest zmiana trasy,czy może to zapowiadane walimskie rajdowanie po dwóch odcinkach??
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas., raczej nie chodzi o to aby urozmaicić i nie pałować na pamięć cały czas po tym samym 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
burat gratki, taki materiał to ja rozumiem, a nie te pocięte kilka sekund o naszym spocie do Sochi 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
i zrób coś z zawiasem bo na slicku to zderzaki i progi poodpadają bo tak się gnie pod tymi niutonamicyqan pisze:Nie ma zimy, to zbroimy się na lato. Evelina urośnie na boki po 7mm na stronę w stosunku do serii oraz dostanie laczka bez homologacji, albo semi-slicka, jeszcze decyzja nie zapadła![]()
Co by Evoeater nie miał łatwego życia![]()
A co!
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
burat, gdybyś miał wątpliwości jaka grupa kibiców drze mordę w 0:30-0:36 to nie musisz ich mieć
Panowie, no warun był trudny i tym bardziej gratulacje za miejsca i metę
Panowie, no warun był trudny i tym bardziej gratulacje za miejsca i metę
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks, no domyślałem się ,a cyqan tylko potwierdził w temacie Poldolota ,że to wy

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
jakby dopadało, to byłoby idealnie.. Ktoś od nas tam był na pierwszym treningu tam?
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No ja bym pojechał. Trochę się boję, że wąsko jest. Nie chcą toru poszerzyć ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a pod sławnym mostkiem to jest szeroko... 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
i jeszcze taki filmik z KDL`ami (wiem tytuł do poprawki i walczę ze wszystkimi o tą nazwę jak z wyścigami rajdowymi czy formułą pierwszą
)
Link: http://www.youtube.com/watch?v=ADgKey1A ... e=youtu.be
Link: http://www.youtube.com/watch?v=ADgKey1A ... e=youtu.be
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No ja bym się może i też tam wybrał, ale sam nie jadę 
.... a tor się poszerzy
.... a tor się poszerzy
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No jak Śliwa plecy wyleczy to możemy lecieć na cztery baty w sensie GCósemki.
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gwint jest, rozpórki górne, dolne, boczne, płyty podłogowej. Dieta by się przydała bo z gratami pewnie sporo powyżej 1600kgKrysztal pisze: i zrób coś z zawiasem bo na slicku to zderzaki i progi poodpadają bo tak się gnie pod tymi niutonami
Na prawy bardzo chętnieryjeks pisze:Wybiera się ktoś ?
http://www.srtw.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread


