Byłem dziś i widziałem. Tor jaki jest każdy widzi. Trasa równa i twarda, na niektórych zakrętach słychać było piszczące opony
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No więc...
Byłem dziś i widziałem. Tor jaki jest każdy widzi. Trasa równa i twarda, na niektórych zakrętach słychać było piszczące opony
, najczęściej piszczała Sierra
Widziałem dwa zdarzenia, czarne Audi i niebieskie Subaru, w jednym i drugim przypadku prawdopodobnie było za szybko i tyle, nie trudno było się domyślić, że bandy będą zamarznięte... i twarde jak skała. Tor interesujący i wcale nie taki wąski, ale jak dla mnie za bardzo zamarznięty i te skalne
bandy. Ale ja nie jestem takim zawodowcem jak booSTi
. Ale myślę też, że nie ma co demonizować, trzeba się pilnować i nie robić błędów. Bardzo ładnie i czysto jeździł kierownik sedana BMW i dwa Audi. Miło było patrzeć. 
Byłem dziś i widziałem. Tor jaki jest każdy widzi. Trasa równa i twarda, na niektórych zakrętach słychać było piszczące opony
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
Subaru lepiej pojechało 
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ciekawe czy te profi narzędzia to ma obsługa toru czy ze sobą trza wozic w apteczce podręcznej
Pozdrawiam - wszystkich z mijanych po drodze su
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No prostowanie progu poziom expert 
Marcin
-_-
-_-
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To subaru Ani musiało otrzeć się lewym progiem, a dopiero później wyleciało z trasy i straciło prawy przód... 
Ale to chyba nie było za jednym zamachem.
Ale to chyba nie było za jednym zamachem.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ehh booSTi, Ty nasz ukochany hejterze 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Moi Drodzy !!!
Ja jak zawsze nie na temat ale jest sprawa
Szukam chętnych z Wrocławia, którzy by "użyczyli" ( mi i fotografowi patrz M.Kolbusz ) na godzinkę lub dwie ( nawet po jakimś WLTA ) swojego pięknego i wyjątkowego autka do sesji zdjęciowej do kalendarza. Odpowiadam odrazu na napewno najbardziej nurtujące Was pytanie : sesja nie będzie toples. To byłby kalendarz na 2015 rok. Przy każdym zdjęciu ( lub na końcu kalendarza ) podany byłby nick lub imię i nazwisko właściciela, moc silnika i inne takie informacje. Są różne pomysły na miejsce i klimat sesji ( warsztat, podziemny parking) , wszystko do ugadania. Zapraszam chętnych !!! Pozdrowionka !!!! :*
Ja jak zawsze nie na temat ale jest sprawa
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Tu nie ma ładnych aut, tu sama trzoda jest 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a to zimą nie będzie zimno w bieliźnie? 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eMTi bardzo zabawne boki zrywać !!
Sami wiecie, że jestem grzeczna w związku z czym sesja też pewnie bedzie być grzeczna
Sami wiecie, że jestem grzeczna w związku z czym sesja też pewnie bedzie być grzeczna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To mówisz , że podana będzie moc i takie tam
ciekawe czy wszyscy wiedzą już ile mają pod machą

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
to po co do takiej sesji samochody?Gocha pisze: Sami wiecie, że jestem grzeczna w związku z czym sesja też pewnie bedzie być grzeczna
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jak to ile. Z dowodu rejestracyjnego te wszystkie JDM'y będą legitymować!burat pisze:ciekawe czy wszyscy wiedzą już ile mają pod machą
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
chciałem zaproponować Turbo Lodówkę ale jak sesja w "kożuchu" to bez sensu.

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
heh sesja obędzie sie wiosna/lato/jesień więc nie będzie tragedii 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
no to coś czuję, że w furach będziecie mogli przebierać 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
będzie trzeba kilka miesięcy dopisać 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
matiwrc5 pisze:będzie trzeba kilka miesięcy dopisać
Marcin
-_-
-_-
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a już chciałem Marcinowi mówić żeby załatwił duży nakład w drukarni ale tak to chyba tylko na 1 egzemplarzu poprzestanęGocha pisze:...: sesja nie będzie toples...
- Arti
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Nordkappværing
- Auto: GT Rally Car & STI GH
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ja bym chętnie klatę pokazał w jakiejś fajnej pozie....
jak już ją oczywiście wspawam do Żuka

jak już ją oczywiście wspawam do Żuka

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Arti, mówisz Gocha tańcząca na rurach będzie w tym kalendarzu 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 




