
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
redsun, dobra fota


Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
będę oglądał do ranaredsun pisze: cosik z wczoraj
redsun, pewnie będę się powtarzał ale zajebiste foty!
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
nooo, fajowe 
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
redsun, foty bomba, i nawet mój paździerz załapał się kilka razy 
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
macias, jaki tam paździerz? Szkoda, że musiałem się po angielsku ulotnić, bo chciałem się wbić na prawy i zobaczyć jak takie pudełko fruwa, tym bardziej była okazja, bo Błękitną musiałem odstawić na parking. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja.
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Następnym razem trzeba by jakąś cycternę zamówić co by małe rondko na bieżąco podlewała
Może strażacy z lotniska się nudzą 
Marcin
-_-
-_-
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Fotki rzeczywiście pierwsza klasa
Wielkie dzięki
Wielkie dzięki
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
pawlaswrc, oczywiście, że będzie jeszcze okazja
A paździerz, to tak pieszczotliwie
A w zasadzie to "Paździerz" powinienem z wielkiej litery
pisać.
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
deeboo1 pisze:Fotki rzeczywiście pierwsza klasa![]()
Wielkie dzięki redsun
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
booSTi naraił weselnego kamerzystę, więc pytam kiedy będzie jakiś filmik
?
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a co, też masz parcie na szkło jak Tomek Śliwa z wystającym tyłem z szeregu? 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A ja raczej mam zaparcie na szkłoredsun pisze:a co, też masz parcie na szkło jak Tomek Śliwa z wystającym tyłem z szeregu?
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Elektrownia mi view trochę zasłania i dlatego tak stanąłemredsun pisze:a co, też masz parcie na szkło jak Tomek Śliwa z wystającym tyłem z szeregu?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
"18. Maciej Szegi - Subaru Impreza GT"
Pan gokartowiec sie bierze za robotę
Dobrze
Pan gokartowiec sie bierze za robotę
Dobrze
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Przyjadę pojeździć czysto treningowo, bo ruda się dobiera - do mnie i do auta ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Dobra ruda nie jest zła 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jak ruda dobiera się poniżej pasa to okej 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Otototootototoo
//
Widzę, że i kolega gokartowiec, kolegi gokartowca też będzie
Świetny zjazd forumowy się szykuje
//
Widzę, że i kolega gokartowiec, kolegi gokartowca też będzie
Świetny zjazd forumowy się szykuje
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jak zwykle forumowe szajbusy dadzą czadu! 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Cygan tu też spoko wyszedłeśryjeks pisze:redsun, dobra fota![]()

- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Fotki zacne ale tak to Wy sobotnich zawodów to nie wygracie





