Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
do telewizora i zapuścić BBC Knowledge - Zabójcze Rajdy
Grupa B i te sprawy 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eMTi, dzięki za przypomnienie
To byli twardzi ludzie, i te samochody a w zasadzie piekielne maszyny...
To byli twardzi ludzie, i te samochody a w zasadzie piekielne maszyny...
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Po obejrzeniu - kierowcy musieli miec troche nierowno pod sufitem w tamtych czasach, zeby sie scigac. Ale kibice to mnie rozjechali. Kibic, ktory byl dumny z tego ze auto rajdowe polamalo mu noge, albo uciekanie sprzed maski rozpedzonego auta.... No to bylo niesamowite!
Pozdrawiam - wszystkich z mijanych po drodze su
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Panowie będąc jeszcze na fali: może w sobotę zorganizujemy drugą turę zbiórki kasy dla Alicji? Ci, którzy nie byli na treningu będą mieli okazję wrzucić coś do puszki? Może byśmy powozili kibiców za powiedzmy 50zł od przejazdu (7x5x50=1750!) ? Może ktoś, kto zna dobrze Mikołaja, poprosiłby go żeby podczas odprawy nagłośnił tę sprawę i być może inni zawodnicy też się dorzucą do puszki albo będą wozić za $$?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Mogę coś Mikołajowi szepnąć i zobaczymy, jak będzie reakcja.
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach
Ja nie umiem jeździć ,to mogę wozić za 20 zł. Jaka atrakcja - taka cena 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
pitu pitu, jakoś ostatnio na treningu (WLTA) wyszło co innego 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To eMTi by musiał wozić za 5 zł
, a booSTi za złotówkę

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
no a ryjeks i brahu, to musieliby ludziom płacić, żeby z nimi jeździliryjeks pisze: To eMTi by musiał wozić za 5 zł , a booSTi za złotówkę
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ototoototototot

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ja też bym się raczej nie wypłacił 
Marcin
-_-
-_-
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
kraftpolbooSTi pisze: Kto tu robi najciekawszą minę?![]()
Marcin
-_-
-_-
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
111 zgłoszeń na wlta! Na razie limit 90....
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Decyduje kolejność zgłoszeń, czy talent?
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
-
AutomobilklubWroclaw
- 0 gwiazdek
- Auto: kazde
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Panie i Panowie!
Zapraszam na Rajdowe (Wyścigowe) Walentynki 2014 na torze rakietowa we Wrocławiu 16 lutego. Uczestnicy jeżdżą w parach, każdy dostaje nagrody nawet nie zajmując czołowych lokat. Dziewczyny dostają m.in kolczyki rękawiczki a w nagrodach jest pula nagród rzeczowych o wartości 3500 zl m.in 50% zniżki na zestawy tulei poliuretanowych, przejazdy Subaru, kursy jazdy rajdowej, vouchery do restauracji, karnety i wejściówki na siłownie, basen, spa, darmowe pomiary geometrii pojazdu i ich ustawienie. W programie imprezy jest obiad w restauracji DCC Rakietowa. Koszt wjazdu to 190 zl od pary i macie to wszystko i 5 konkurencji m.in 2 czasówki na torze Redeco, slalom w alko goglach, test Jacky Stewarta. Nie zedrzecie tez auta do gołych opon. Próby które są ułożone są takie zeby nie zmęczyc aut. Mniej je tez zmęczycie tym bardziej że kilka prób odbywa się na autach udostępnionych przez organizatora. Szczegoly i regulamin znajdują sie na stronie Automobilklubu Wrocławskiego, facebooku (ODTJ Wrocław) i stronach internetowych. Lista ograniczona do 50 par, 35 miejsc juz zajętych. W dniu imprezy wpisowe to juz 250 zl. Bierzcie partnerki, kolezanki, zony babcie, ciotki itd i wpadajcie się bawić :)
Zapraszam na Rajdowe (Wyścigowe) Walentynki 2014 na torze rakietowa we Wrocławiu 16 lutego. Uczestnicy jeżdżą w parach, każdy dostaje nagrody nawet nie zajmując czołowych lokat. Dziewczyny dostają m.in kolczyki rękawiczki a w nagrodach jest pula nagród rzeczowych o wartości 3500 zl m.in 50% zniżki na zestawy tulei poliuretanowych, przejazdy Subaru, kursy jazdy rajdowej, vouchery do restauracji, karnety i wejściówki na siłownie, basen, spa, darmowe pomiary geometrii pojazdu i ich ustawienie. W programie imprezy jest obiad w restauracji DCC Rakietowa. Koszt wjazdu to 190 zl od pary i macie to wszystko i 5 konkurencji m.in 2 czasówki na torze Redeco, slalom w alko goglach, test Jacky Stewarta. Nie zedrzecie tez auta do gołych opon. Próby które są ułożone są takie zeby nie zmęczyc aut. Mniej je tez zmęczycie tym bardziej że kilka prób odbywa się na autach udostępnionych przez organizatora. Szczegoly i regulamin znajdują sie na stronie Automobilklubu Wrocławskiego, facebooku (ODTJ Wrocław) i stronach internetowych. Lista ograniczona do 50 par, 35 miejsc juz zajętych. W dniu imprezy wpisowe to juz 250 zl. Bierzcie partnerki, kolezanki, zony babcie, ciotki itd i wpadajcie się bawić :)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2014, o 21:29 przez AutomobilklubWroclaw, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
W żadnym z tych kryteriów się nie kwalifikujeszjdm pisze:Decyduje kolejność zgłoszeń, czy talent?
Ja już opłaciłem wpisowe oraz wynik końcowy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Z tym wynikiem końcowym musisz chyba dopłacić, żeby nie powtórzyła się sytuacja z kartów (płaciłeś za 1 miejsce, a było 10-te)

Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Nie wiedziałem, że trzeba zapłacić za powietrze w kołach 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Powietrze drogie jak na Mazurach - klimatyczne się należy 
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
jdm pisze: Decyduje kolejność zgłoszeń, czy talent?
Decyduje kolejność wpłat.
120 przelew, w dniu zawodów 140 zł.
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Mam do wyboru pseudo slicka markguma, lub cywilną oponę letnią - co ubrać na felgi?
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Pseudo slika zdecydowanie, choć booSTiego objedziesz na zimówce

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae


