Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Na zimówce i to bez powietrza w kołach

Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Dodajmy, że na łysej zimówce
Dajmy booSTi'emu jakieś szanse, przynajmniej teoretyczne 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
nadałem Mikołajowi temat Alicji, będzie coś próbował działać, choć czasu jest mało. A tak btw, to Alicja jest po pierwszej chemii i wyniki są póki co obiecujące 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eMTi, dobre wieści i oby tak dalej! Trzymamy kciuki 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No to fajnie że wypaliło z Mikołajem no i jeszcze lepiej że Alicja ma dobre rokowania ( to chyba druga chemia już, z tego co Maras pisał).
Ja na sobotę nie zakładam nic na felgi, żeby odelżyć auto i zwiększyć swoją i tak już nieskończenie dużą przewagę nad wami
A jeśli chodzi o skromność to nie mam sobie równych 
Ja na sobotę nie zakładam nic na felgi, żeby odelżyć auto i zwiększyć swoją i tak już nieskończenie dużą przewagę nad wami
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wy lepiej myślcie czym tu wysmarować miękkiego slika Ślifffkowego potfora 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Napompujemy mu te sliki Helem
to odleci 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Okolcować najlepiej wkrętami do metalu 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ja tam wytanczylem z Irokezami opady deszczu na sobote :-)Trampki z nowej kolekcji z Castoramy poświęciłem.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jak zaraz tam podeślę tym Irokezom flaszkę polskiej wódeczki, to w sobotę jeszcze śniegiem sypnie
ale fajny OT
ale fajny OT
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
zdecydowanie śmiecioguma załóż, mimo wszystko będzie zdecydowanie lepszy od cywila chyba, że tym cywilem będzie jakiś rasowy semi-slickjdm pisze:Mam do wyboru pseudo slicka markguma, lub cywilną oponę letnią - co ubrać na felgi?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
booSTi sprzeglo okolcuj, to moze wreszcie moc będzie z Tobą 
Pozdrawiam - wszystkich z mijanych po drodze su
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
Poszukuję - ciekawych pomysłów na iOS /Android
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Paczę na pogodę i zapowiada się rano w sobotę około 0 stopni, potem letko powyżej i bez opadów.
Niestety ale wydaje mi się że to pogoda na.................
MIĘKKIEGO SLICKA!!!!!!!!!!!!!!

Niestety ale wydaje mi się że to pogoda na.................
MIĘKKIEGO SLICKA!!!!!!!!!!!!!!
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
tylko nie zapomnij fury posprzątać 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
eMTi, nie widzę Cię w menu 
Miałem przykozaczyć ze slickiem, ale pomalutku treningowo przetestuję budżetowego federala, jak na starą szkołę przystało.
Cel: top20
Jeśli start będzie prosty, to sporo powinienem zyskać, hehehe.
Miałem przykozaczyć ze slickiem, ale pomalutku treningowo przetestuję budżetowego federala, jak na starą szkołę przystało.
Cel: top20
Jeśli start będzie prosty, to sporo powinienem zyskać, hehehe.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Sprzęgło też wywalę żeby odciążyć auto 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
No ta twoja karma dla STi, nieźle się odpycha! Łamie karczycho.
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A nieeeeee!
Jest Evo Iter na końcu listy, teraz widzę - pies ogrodnika

Jest Evo Iter na końcu listy, teraz widzę - pies ogrodnika
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Śmiem twierdzić że cyqan, nie oprze się pokusie (tudzież momentowi) i niejedengo boka zapnie.
Bynajmniej mam nadzieję że start tym razem będzie na wprost.
A fury i tak nie posprzątam
To ma jeździć a nie wyglądać
Tylko raz woskiem i szmatką przejadę

Bynajmniej mam nadzieję że start tym razem będzie na wprost.
A fury i tak nie posprzątam
To ma jeździć a nie wyglądać
Tylko raz woskiem i szmatką przejadę
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Tylko czy ten eater będzie w pozytywnym czy już w negatywnym nastroju?cyqan pisze:A nieeeeee!
Jest Evo Iter na końcu listy, teraz widzę - pies ogrodnika![]()
![]()
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ja już tego tak nie czuję, ale początki onboardów zawsze podobnie komentowanebooSTi pisze:No ta twoja karma dla STi, nieźle się odpycha! Łamie karczycho.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=9yjibaaErl4
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wystraszyłem się przez chwile, bo nie byłem pewien czy jedziemy trasę czy oderwiemy się od ziemi bez zezwolenia wieży kontroli lotów 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Teraz na Federalu powinno być jeszcze lepsze kino, bo jednak ta Pirelka sporo mieliła kopytami.
Federal pewnie też będzie mielił
W sobotę ok. 9*C i sucho.
Federal pewnie też będzie mielił
W sobotę ok. 9*C i sucho.
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
O której wypada być pod bramą?
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 

