Są miękkie slicki?
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
WOJTAS wraca na odcinki!! 
Są miękkie slicki?
Są miękkie slicki?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Miękkie nogi ze strachu 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To super...booSTi pisze:WOJTAS wraca na odcinki!!
Są miękkie slicki?
...chyba
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
I Runda MINI MAX w Legnicy w niedzielę 02.03.2014 ktoś się wybiera?
Ja lecę z moimi dwoma potforami ;)
Tylko zasadnicze pytanie, czy slick dozwolony bo jak nie to zostaje mi zestuddedowana zimówka
booSTi coś tam widzę że się na fejsie odgrażał że pozamiata wszysto i wszystkich ;)
Ja lecę z moimi dwoma potforami ;)
Tylko zasadnicze pytanie, czy slick dozwolony bo jak nie to zostaje mi zestuddedowana zimówka
booSTi coś tam widzę że się na fejsie odgrażał że pozamiata wszysto i wszystkich ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Regulamin mówi o oponie drogowej. Wiza pzm regulamin kjs...
Na liście zgłoszeń cię nie widzę. Ukrywasz się bo chcesz puchary zgarnąć?
Na liście zgłoszeń cię nie widzę. Ukrywasz się bo chcesz puchary zgarnąć?
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a słyszeliście o jakieś imprezie wokól tamy w Ludwikowicach gdzie nargodą za wygranie 3 eliminacji ma byc start rajdową Fiestą?? 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Gdzie jest tama w Ludwikowicach ? 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks, chłopie ogarnij się
, nie widziałeś tamy na Wiśle w Ludwikowicach? z Wrocławia ją widać
i co stresujesz siewca sprzętem AGD 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas. pisze:a słyszeliście o jakieś imprezie wokól tamy w Ludwikowicach gdzie nargodą za wygranie 3 eliminacji ma byc start rajdową Fiestą??
Ryjek on za długo nie startował i w domu siedział... trzeba być wyrozumiałymryjeks pisze:Gdzie jest tama w Ludwikowicach ?
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
i tylko te narty i narty.... i lodówki 
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks pisze:Gdzie jest tama w Ludwikowicach ?
Oj tam,słaby sezon miałem i wali mi na łeb.
chodziło mi o Lubachów.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Krysztal, w instrukcji obsługi opony podane są przykładowe wzory docięć i jakie dają efekty. Można się też wzorować na instrukcjach innych uznanych producentów.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas. pisze: hodziło mi o Lubachów.
W takim razie tam jest trasa hardkor.
Pamiętam jak z Michałkowej był pierwszy prawy ostrzejszy i .....
...nurkowali w jeziorze
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Odp: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJ
No to potwierdzone już info o starcie pod tamą w Lubachowie 23 marca
dla mnie to wiadomość dnia :-D
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Czyli Walimska Wiosna??
Miałem jechać DLR tydzień wcześniej ,a tak też chyba pojadę do Lubachowa!
Miałem jechać DLR tydzień wcześniej ,a tak też chyba pojadę do Lubachowa!
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wojtas Ty chyba dalej jestes nie wybudzony do końca ze snu zimowego... tydzień wcześniej w soboę jest WLTA a 9 marca Lutomia ale to nie runda DLRwojtas. pisze:Czyli Walimska Wiosna??
Miałem jechać DLR tydzień wcześniej ,a tak też chyba pojadę do Lubachowa!
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
chyba rzeczywiście śpie.
Teraz pokojażyłem że druga runda Dolnośląskiej Ligi.... jest 15 kwietnia.
No to muszę ostro negocjować z żoną żebym dostał wolne na WLTA i Walim.
Teraz pokojażyłem że druga runda Dolnośląskiej Ligi.... jest 15 kwietnia.
No to muszę ostro negocjować z żoną żebym dostał wolne na WLTA i Walim.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Już Wam zazdroszczę
Ale kibicować też ktoś musi

Ale kibicować też ktoś musi
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Kup jej coś...wojtas. pisze: muszę ostro negocjować z żoną żebym dostał wolne na WLTA i Walim.
slicki jakieś
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
taki mam plan.
narazie szukam ładnej torebki żeby je zapakować jakoś z gustem.
narazie szukam ładnej torebki żeby je zapakować jakoś z gustem.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas., a słyszałeś o wyposażeniu obowiązkowym ??
Kierowca co najmniej paten sternika
Pilot aktualna karta pływacka i ukończony kurs wstrzymywania powietrza na co najmniej 3 minuty
Auto ma być wyposażone w maskę i rurkę oraz koło ratunkowe
Link: http://www.youtube.com/watch?v=0Hi6fCYLlM0
Kierowca co najmniej paten sternika
Pilot aktualna karta pływacka i ukończony kurs wstrzymywania powietrza na co najmniej 3 minuty
Auto ma być wyposażone w maskę i rurkę oraz koło ratunkowe
Link: http://www.youtube.com/watch?v=0Hi6fCYLlM0
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jestem przed TobąbooSTi pisze:Regulamin mówi o oponie drogowej. Wiza pzm regulamin kjs...
Na liście zgłoszeń cię nie widzę. Ukrywasz się bo chcesz puchary zgarnąć?
Jak widać wszyscy pozazdrościli Ryjeksowi i teraz wpisują że mają Imprezy GT
Może coś pomoże
Klasa potforów wyraźnie się rozrosła. Śjakieś efo som i M3 też. Będzie się działo.
Na jakiej oponie lecisz booSTi?
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
TomekSliwa pisze: Jak widać wszyscy pozazdrościli Ryjeksowi i teraz wpisują że mają Imprezy GT![]()
![]()

No chyba, że na mapie 300KM --> GT
a na 380KM --> STi


