No to trzymam kciuki, Kościuszko dał radę, to nasz ryjeksik tym bardziej da!!!!!!!!!!!!!!
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
O rzesz KURWA MAĆ
No to trzymam kciuki, Kościuszko dał radę, to nasz ryjeksik tym bardziej da!!!!!!!!!!!!!!
No to trzymam kciuki, Kościuszko dał radę, to nasz ryjeksik tym bardziej da!!!!!!!!!!!!!!
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks trzymaj się chłopie! Szczęście w nieszczęściu i teraz intensywna rehabilitacja i do przodu!
Marcin
-_-
-_-
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Trzymamy kciuki za szybki powrót na odcinki, bo Twoja nieobecność to znaczące osłabienie oddziału subaru walczącego z armią evo!
Zdrowia!
Zdrowia!
Ostatnio zmieniony 13 mar 2014, o 12:32 przez booSTi, łącznie zmieniany 1 raz.
-
zino
- 4 gwiazdki
- Auto: FWD A4 + RWD TRX450R + AWD Forester 2,5 XT AT MY2007
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks powodzenia
tylko do przodu
3majcie się 
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
no to wszystko wskazuje na to że w sobotę lecimy w deszczu! 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks zdrówka życzę 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Z booSTI'm , cyganem i Tomalozi'm polataliśmy dzisiaj na treningu.
Wstydu forum nie przyniesliśmy a wręcz było całkiem super :)
Czekamy na oficjalne info ale w kuluarach wyszło że booSTI pierwszy, cygan drugi a ja trzeci
Gdzieś jeszcze bmka była chyba przede mną ale w każdym bądź razie czołówka nasza :)
Tomalozi też niedaleko ale niestety miał awarię skrzyni
sławna dwójka nie podołołała, znam ten ból (twice
) i dlatego mega doceniam moją 6mt (wbijasz bez strachu że zmieli wałek sprzęgłowy).
Dobry prognostyk na sobotę. Tylko ciekawe jak z pogodą ale widziałem że booSTI przygotowany więc będzie się działo
Wstydu forum nie przyniesliśmy a wręcz było całkiem super :)
Czekamy na oficjalne info ale w kuluarach wyszło że booSTI pierwszy, cygan drugi a ja trzeci
Gdzieś jeszcze bmka była chyba przede mną ale w każdym bądź razie czołówka nasza :)
Tomalozi też niedaleko ale niestety miał awarię skrzyni
Dobry prognostyk na sobotę. Tylko ciekawe jak z pogodą ale widziałem że booSTI przygotowany więc będzie się działo
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jak zwykle fajna zabawa
Przywiozłem boosti-ego i skrzynia mi klękła
Wyeliminować konkurencje trzeba umieć
Ryjeks szybkiego powrotu do zdrowia.
Ryjeks szybkiego powrotu do zdrowia.
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
i jak tu z takimi konkurować??TomekSliwa pisze:Z booSTI'm , cyganem i Tomalozi'm polataliśmy dzisiaj na treningu.
i tak postaram się Wam trochę po piętach podeptać,mam nadzieję że spadnie deszcz bo moje slicki okazały się nie bardzo i ich nie wziąłem,wiec jak będzie słońce to lecę na SUPER Profil SUPER!!!
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jestem, żyję, jest chujowo ale stabilnie
W dużym skrócie zostałem wyeliminowany z zawodów na pewien czas,
mam nadzieję jak najkrótszy ale na tym etapie ciężko cokolwiek powiedzieć
Także ćwiczcie dzielnie, bo teraz mam dużo czasu na teorię jazdy i jak wrócę to już nie będzie pobłażania
Powodzenia dla wszystkich w sobotę, może będzie mokro więc będzie ciekawie
Kręćcie dużo filmów, bo teraz potrzebuję ich bardziej niż kiedykolwiek, bo czas mam
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy, no i do jak najszybszego zobaczenia, choćby na oglądarze
W dużym skrócie zostałem wyeliminowany z zawodów na pewien czas,
mam nadzieję jak najkrótszy ale na tym etapie ciężko cokolwiek powiedzieć
Także ćwiczcie dzielnie, bo teraz mam dużo czasu na teorię jazdy i jak wrócę to już nie będzie pobłażania
Powodzenia dla wszystkich w sobotę, może będzie mokro więc będzie ciekawie
Kręćcie dużo filmów, bo teraz potrzebuję ich bardziej niż kiedykolwiek, bo czas mam
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy, no i do jak najszybszego zobaczenia, choćby na oglądarze
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Dla twarzowych książkowców jest galryia z naszego treningu:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 511&type=1
Tym razem cygan został gwiazdą (diamentem) mediów

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 511&type=1
Tym razem cygan został gwiazdą (diamentem) mediów
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Dobrze Cie czytać!!ryjeks pisze:Jestem, żyję, jest chujowo ale stabilnie![]()
W dużym skrócie zostałem wyeliminowany z zawodów na pewien czas,
mam nadzieję jak najkrótszy ale na tym etapie ciężko cokolwiek powiedzieć![]()
Także ćwiczcie dzielnie, bo teraz mam dużo czasu na teorię jazdy i jak wrócę to już nie będzie pobłażania![]()
Powodzenia dla wszystkich w sobotę, może będzie mokro więc będzie ciekawie![]()
Kręćcie dużo filmów, bo teraz potrzebuję ich bardziej niż kiedykolwiek, bo czas mam![]()
![]()
![]()
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy, no i do jak najszybszego zobaczenia, choćby na oglądarze
To teraz możesz być naczelnym spamerem forum.
za siebie mówiąc -postaram się wioski nie zrobić w sobotę i jak wyniku nie będzie to chociaz postaram się na jakiś film załapać.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks, trzymaj się brachu
i szybkiego powrotu do zdrowia 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Garaż czekawojtas. pisze: postaram się na jakiś film załapać.
Żartowałem
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Nie wiem po co nabieram odruchowo powietrza na tej hopie
Trenng na wypasie. booSTi pozamiatal system. Probowalem poprawić czas, ale skonczyło się na trawie.
Federale rs-r bardzo dzwnie się zachowywały przy 17st. Sporo jeszcze pracy żeby ogarnąć temat ciśnień i temperatur
Trenng na wypasie. booSTi pozamiatal system. Probowalem poprawić czas, ale skonczyło się na trawie.
Federale rs-r bardzo dzwnie się zachowywały przy 17st. Sporo jeszcze pracy żeby ogarnąć temat ciśnień i temperatur
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks błyskawicznego powrotu do zdrowia życzę, wracaj na rakietową i pokaż chłopakom jak się jeździ
widzimy się jutro!
widzimy się jutro!
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks, a ja życzę Ci kilku fajnych pielęgniarek, które "postawią" Cię na nogi
Co do rehabilitacji - oby była to 22-letnia, wysoka śliczna Pani, która wie gdzie włożyć rączki, żeby naprawić to i tamto
Wracaj do zdrowia i dalszego pacyfikowania rakietowej
Co do rehabilitacji - oby była to 22-letnia, wysoka śliczna Pani, która wie gdzie włożyć rączki, żeby naprawić to i tamto
Wracaj do zdrowia i dalszego pacyfikowania rakietowej
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 
- wojtas.
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: nie wiem
- Auto: Impreza R 06,turbo dziadek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ale dlaczego akurat 22 letnia?? chyba że znasz taką i w tym wieku to spoko.
Zapisywać się bo mało miejsc zostało!!
http://www.rallyjedlina.pl/zgloszenia.html
Zapisywać się bo mało miejsc zostało!!
http://www.rallyjedlina.pl/zgloszenia.html
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wojtas. pisze: ale dlaczego akurat 22 letnia?? chyba że znasz taką i w tym wieku to spoko.![]()
Jakby nie było, to forum Subaru i należy wzorować się na najwyższym danie, czyli "22b"
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie 



