o, dobrze prawiszLOLOPIKUS71 pisze: a jeszcze jako forum jakieś rabaty się załatwi
Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
A ja polecam porozmawiać z osobami, które robiły u niego klatkę - niby wszystko fajnie, ale było kilka rzeczy, które się nie podobają.
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl
Re: Odp: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJ
Też tak słyszałem
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To co się niby nie podobało? Mówcie żeby potem nie było zdziwka...
- pawlaswrc
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Już nie Wrocław
- Auto: "22B" RX Colin
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
A kiedy i gdzie? Tzn, ja nie, jak już to popatrzeć, ale mam już głód, to może bym wpadł???
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW


Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
chyba oponożerne lotnisko w Legnicy
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
brońcie Panie żadne lotnisko... nie znoszę lotnisk... wolę już 3 pachołki i trzepak :PeMTi pisze:chyba oponożerne lotnisko w Legnicy

- zinc
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wrocław
- Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
- Polubił: 1 raz
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
To sie podlacze, kto robil klatke w yacoserwis? Chetnie poznam opinie i te pierdoly ktore nie dokonca byly ok. Nie znam sie na klatkach wiecej niz wiekszosc z nas ale jakos pare razy widzialem jego dziela i mnie wygladaly solidnie... ps dla mnie klatka to "w statystykach +10 do szczescia".
Widzialem auta w ktorych "podstawowa" klatka nie wytrzymalaby dzwona... Kwestia jak uzywasz auta... jak jedziesz grubo to i grubo mozesz przyje... a jak juz przypierniczysz to lepiej zeby bylo o jedna solidna rurke wiecej niz za malo... ps wiem to nie wrc i nie kazdy ma 400hp i lata po oesach walimia:P ps sorka za ort itd, klepane ze smartphone
Widzialem auta w ktorych "podstawowa" klatka nie wytrzymalaby dzwona... Kwestia jak uzywasz auta... jak jedziesz grubo to i grubo mozesz przyje... a jak juz przypierniczysz to lepiej zeby bylo o jedna solidna rurke wiecej niz za malo... ps wiem to nie wrc i nie kazdy ma 400hp i lata po oesach walimia:P ps sorka za ort itd, klepane ze smartphone
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Ja robiłem klatkę u yaco razem z kolegą, który prowadzi firmę przebudowującą auta do sportu i chciał nawiązać dłuższą współprace po wyjeździe kozła.
Klatka robiona w aucie klienta mojego kolegi została zrobiona wg mnie bardzo słabo (głównie ze względu na odległość klatki od nadwozia w przypadku pałąka głównego i pałąków przy słupku A).
Moja, robiona jako druga w kolejności do bardzo zbliżonego auta (więc jakieś know how już było) wyszła już zdeeeeeeeecydowanie lepiej, ale nadal są pewne rzeczy do których można się przyczepić.
Jeżeli natomiast chodzi o spoiny i o to czy została zrobiona zgodnie z załącznikiem, to jest jak najbardziej OK.
Klatka robiona w aucie klienta mojego kolegi została zrobiona wg mnie bardzo słabo (głównie ze względu na odległość klatki od nadwozia w przypadku pałąka głównego i pałąków przy słupku A).
Moja, robiona jako druga w kolejności do bardzo zbliżonego auta (więc jakieś know how już było) wyszła już zdeeeeeeeecydowanie lepiej, ale nadal są pewne rzeczy do których można się przyczepić.
Jeżeli natomiast chodzi o spoiny i o to czy została zrobiona zgodnie z załącznikiem, to jest jak najbardziej OK.
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wicher, czyli Ty na poważnie
No i git
Amortyzatory już skupuj
No i git
Amortyzatory już skupuj
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ryjeks tak mnie jakoś natchnęło po fregacie że zabrałem się dziarsko do pracy. Mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie :)
fakt musze amorów dokupić :)
fakt musze amorów dokupić :)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wicher, mój pilot ci tego nie wybaczy jak coś zrobisz temu bugowi 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Spoko będę go delikatnie muskał prawą nóżką omijając wszelkie cięcia
pomalutku do celu......
dobra ide dłubać bo jeszcze kilka kabli mi zostało do ogarnięcia. A ktoś ma namiar może na przystępne boczki do drzwiów.....
dobra ide dłubać bo jeszcze kilka kabli mi zostało do ogarnięcia. A ktoś ma namiar może na przystępne boczki do drzwiów.....
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
pleksa albo jakaś alupłyta i wycinaszwicher pisze: A ktoś ma namiar może na przystępne boczki do drzwiów
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
myślałem bardziej o laminacik lub carbonik :)burat pisze: pleksa albo jakaś alupłyta i wycinasz
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
a to już kwestia budżetu 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- cyqan
- 5 gwiazdek
- Lokalizacja: z Internetu
- Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
- Polubił: 0
- Polubione posty: 4 razy
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
1m2 karbonu kosztuje jakieś 100-120zł i trzeba kleić co najmniej kilkanaście warstw równie drogimi niepalnymi żywicami.wicher pisze:myślałem bardziej o laminacik lub carbonik :)burat pisze: pleksa albo jakaś alupłyta i wycinasz
Nie sądzę, żeby było to rozsądne, a jeśli znajdziesz coś imitującego, to zapewne będzie to przypominać mięso wołowo-wieprzowe w proporcjach marketowych
Idź drogą Żuka - kup lity poliwęglan grubości 2-3mm. Mają go w agencjach reklamowych, robiących szyldy, więc za nieduże pieniądze mogą go od razu dociąć na maszynie i będzie wyglądało to dobrze i nie będzie łatwopalne.
- Arti
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: Nordkappværing
- Auto: GT Rally Car & STI GH
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Pleksa pęka i tworzy ostre krawędzie. Poliwęgląn jest bardzo elastyczny i "w razie W" nie przetnie Ci tętnicy udowej. Jest znacznie droższy od pleksy ale chyba warto dorzucić te parę złotych.burat pisze: pleksa albo jakaś alupłyta i wycinasz

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
pleksa to był ,że tak powiem , skrót myślowy
, Ja mam miękki , cienki plastik po prostu kupiony na metry i się super sprawdza
Ale znam też takich co boczki zrobili z reklamówek Biedronki i silwertejpa

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
No dobra podsufitki pasy wiązka tylnych drzwi, boczki itp usunięte. Wiązka airbaga zniknęła. Zostały tylko napędy przednich szyb i centralny na przodzie.
Straszny żuk się z tego zrobił "blaszak" :)
Teraz trzeba deskę zdjąć aby wyjąć reszte wygłuszeń i tą gume izolującą tunel.
A czym to badziewie osłaniające zgrzewy zdjąć? Twarde toto niemiłosiernie.
Przy okazji wyszło ładne ognisko korozji na podłodze
Straszny żuk się z tego zrobił "blaszak" :)
Teraz trzeba deskę zdjąć aby wyjąć reszte wygłuszeń i tą gume izolującą tunel.
A czym to badziewie osłaniające zgrzewy zdjąć? Twarde toto niemiłosiernie.
Przy okazji wyszło ładne ognisko korozji na podłodze
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wicher, chyba czas założyć swój wątek 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna


