Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne
- pas_ti
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: Świdnica
- Auto: Subaru Impreza 2.0GL + "złomek" vel grzechotnik
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wspólny serwis na Kamionkach -
- oczywiście że TAK
-tylko żeby nie było jakiejś dyskryminacji braci mniejszych i rozstawiania gdzieś na zapleczu 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
no włoskie pudełka po butach na koniec kolejki oczywiście

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- pas_ti
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: Świdnica
- Auto: Subaru Impreza 2.0GL + "złomek" vel grzechotnik
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Wiedziałem ,że na taki komentarz ze strony Szymona można liczyć ... pamiętaj ,że ostatni będą pierwszymi - i jak do tej pory ta maksyma w przypadku pojedynku "poldolot" vs "złomek" się sprawdza , i zawsze te małe pudełko jak mówisz było szybsze

Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
pas_ti, poczekaj aż odpali to cię dolotem wciągnie i wydali wydechem

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- pas_ti
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: Świdnica
- Auto: Subaru Impreza 2.0GL + "złomek" vel grzechotnik
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
oby ,oby - bo sam jestem ciekaw jak będzie śmigał 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Jakaś dobra guma i będzie się działo 
Marcin
-_-
-_-
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
wiecie jakichś spektakularnych czarów się nie spodziewam ale powinno być szybciej 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Myślę że jakbyś wrzucił tam jakieś dobre miękkie 18/53-13 na przód i 18/51-13 na tył to zrobiłoby niezłą robotęburat pisze:wiecie jakichś spektakularnych czarów się nie spodziewam ale powinno być szybciej
Ja z parkingu pod rycerzem raczej odpadam z 2 względów:
1 - będę jak zwykle na 2 auta = 70 zł
2 - na trawie i ziemi się do dupy podnosi auto
ale chętnie postoję z pilotem razem z Wami tam bez auta i pogadam
- pas_ti
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: Świdnica
- Auto: Subaru Impreza 2.0GL + "złomek" vel grzechotnik
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Kryształ - kawałek płaskiej szerszej deseczki i po problemie , a drugie auto może zostać przy drodze, i tak przyjechalibyśmy wcześniej bo koła trzeba będzie pewnie zmienić.Krysztal pisze: 2 - na trawie i ziemi się do dupy podnosi auto
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
pas_ti, a czy ja dobrze widziałem, że masz w końcu jakieś kawiorowe opony w szerszeniu ? 
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae
- pas_ti
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: Świdnica
- Auto: Subaru Impreza 2.0GL + "złomek" vel grzechotnik
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
z tym kawiorem to bym nie przesadzał -ale faktycznie to już nie Nankang
, udało się zanabyć Yokohame A048 w średniej mieszance, niestety trochę balonowej bo 175/60 , ale z tego co trochę poszperałem po necie to powinny dawać rade i przez niską masę auta nie zawijać się. A jak będzie zobaczymy... 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
odpada bo mój podnośnik nie wejdzie już pod autopas_ti pisze:Kryształ - kawałek płaskiej szerszej deseczki i po problemie , a drugie auto może zostać przy drodze, i tak przyjechalibyśmy wcześniej bo koła trzeba będzie pewnie zmienić.Krysztal pisze: 2 - na trawie i ziemi się do dupy podnosi auto
- pas_ti
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: Świdnica
- Auto: Subaru Impreza 2.0GL + "złomek" vel grzechotnik
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
ja mam taki od 90mm wiec jak coś to nie ma sprawy- podzielimy sięKrysztal pisze:
odpada bo mój podnośnik nie wejdzie już pod auto
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Krysztal, nie marudź jak coś to ci się te pudełko we trzech podniesie ,zrobisz co masz zrobić i odstawi się na miejsce

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re:
W moim saxo jest klatka od Cieslara.wicher pisze:Czy to zbieg okoliczności ale data kamionek najprawdopodobniej zbiegnie się z datą wstawienia rurociągu przyjaźń![]()
A propos ktoś coś o robocie jaką robi Janusz Cieślar z budowarajdówek.x ?
Jak chcesz pooglądać to zapraszam :)
EVO IX 375/540
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
M&M's Maciek&Michał Citroen Saxo VTS
Tylko włosy na klacie Chucka Norrisa, mają włosy na klacie ;)
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
muszę Jonesowi pokazać jak będzie mówił ,że ja przeginam
Link: https://www.youtube.com/watch?v=EUYQOcCT1SM
Link: https://www.youtube.com/watch?v=EUYQOcCT1SM
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- pas_ti
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: Świdnica
- Auto: Subaru Impreza 2.0GL + "złomek" vel grzechotnik
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
... tłustoburat pisze: muszę Jonesowi pokazać jak będzie mówił ,że ja przeginam
Link: Strona z klipem
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
biedny civic, lekko nie miał... latanie po perforowanych płytach betonowych też pewnie do przyjemnych nie należało..
Ale zaiste były momenty 
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Prawdziwy mentalnie rajdowiec. Nie to co my, boimy się płyt na rakietowej..
- zinc
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wrocław
- Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
- Polubił: 1 raz
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
japoniec przeżył... makabrycznie "trzeszczy"
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
dobra Kamionki jedziemy z Jonesem na 99% jak nie Poldolotem (przy którym walka trwa
) to pokazała się dziś szansa na start innym autem w razie "W" więc widzimy się na oesie 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
mam nadzieję ,że Poldolot się "odezwie" do mnie ale dobrze mieć jakąś opcję, odpowiednio głupawą oczywiście 
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" 
- TomekSliwa
- 4 gwiazdki
- Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
- Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i
Mydelniczka?burat pisze:mam nadzieję ,że Poldolot się "odezwie" do mnie ale dobrze mieć jakąś opcję, odpowiednio głupawą oczywiście


