To woda będzie jeszcze cieplejsza ?kordynator pisze:Prawieleon pisze:kordynator, "Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu a ludziom żyje się coraz lepiej."
Zgadłem ?Dodała jeszcze ze ten dobrobyt to nic przy tym, co dopiero będzie
dobra zmiana
Re: dobra zmiana
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.
- stach22
- 6 gwiazdek
- Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
- Polubił: 203 razy
- Polubione posty: 485 razy
Re: dobra zmiana
Nie słyszałem i nie widziałem tuby prezesa. Myłem samochód. Jednak wasza relacja pokrywa się z doniesieniami mojej żony- "zachwyt" nad wyreżyserowanym ruchem scenicznym rąk. Treść można pominąć bo zdaje się nie ma o czym mówić. To są wszystko spektakle pod swój betonowy elektorat a dobrze zmontowane w TVPIS ładnie się sprzeda. Resztę maja w dupie.


Re: dobra zmiana
A ja slyszalem, ze ta wczorajsza ustawka byla skrupulatnie zaplanowana... kanapek tysiac bylo zakupionych, plac zarezerwowany...stach22 pisze:Może faktycznie PIS mógł wczoraj przeforsować ze spokojem swoje kolejne dobre zmiany bez całej awantury. Jest jednak jedno małe ale, Jaroslaw uwielbia zadymy, syci się kiedy jest w centrum uwagi, niezależnie od tego, że pełni w nim role ..uja. Popatrzcie na jego twarz, mimikę podczas sytuacji krytycznych, jest naprawdę sporo materiału w sieci do analizy jego behawioru. To jest genialny materiał na prace doktorska z dziedziny psychiatrii. Zbyt długo było spokojnie, za mało mówiło się o geniuszu z Żoliborza , wiec trzeba było znów znaleźć się w centrum.
Popatrzcie tez, jak zmieniła się mimika Dudy, tez jest sporo materiału w sieci, jak on gra , jakie robi pauzy, w jakie wpada nastroje podczas przemów, jakie tony przybiera etc. etc. A lud słucha w zadumie. Warto tez porównać te zachowania z przemowami hitlera czy Mussoliniego i z łatwością doszukać się podobieństw. No chyba ze się ma już konkretnie zryty beret narodowymi mediami bądź brnie się w zaparte dobrej zmiany.
Tak wiec proszę państwa mieli inni, mamy i my, dyktatora na miarę naszych możliwości.
Stachu chcialbym Cie wprost zapytac, to co tu robisz to zlecenie (nawet jak nieplatne i ideowe)? Czy jestes zeby nakrecac te zadyme?
Ja tu zaczalem wchodzic (mam na mysl te watki "polityczne") bo zauwazylem ze sporo jest nie zrozumienia rzeczywistosci. I pewnie bym olal, ale znalazlem kilka ciekawych osob (jednego fiuta) sporo poczucia humoru... no i troche przekorny jestem, ale teraz to co sie dzieje to juz mi wyglada na "krecenie".
„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
- stach22
- 6 gwiazdek
- Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
- Polubił: 203 razy
- Polubione posty: 485 razy
Re: dobra zmiana
Odsłuchałem Szydło. Jak na mój gust połączenie Jaruzelskiego z Gierkiem. Żenada do kwadratu i kolejna przemowa do swoich.
A na marginesie, jakież ona ma wielkie graby
A na marginesie, jakież ona ma wielkie graby



Re: dobra zmiana
euyot, popatrz na statystyki, są ogólnie dostępne... stach22 zarejestrował się jakieś dwa lata temu. napisał 1895 postów co daje mu niezłą średnią dzienną w tym okresie i powiedziałbym, że fenomenalną w ostatnich miesiącach. w dziale ogólnym ma 1890 postów. w dziale technicznym 1 (słownie: jeden). chyba wniosek nasuwa się sam... raczej nie jest to ktoś zainteresowany subaru lub subarupodobnymi tematami. po prostu znalazł to forum i się udziela niemerytorycznie w dziale, który ma takie przeznaczenie. sugestie, że może robi to komuś lub za pieniądze są bez sensu. po prostu rewolucja technologiczna niesie takie konsekwencje i wiele osób tak ma, że internet traktuje jako nieskończoną, niezapisaną kartę dla swojej twórczości.. takie czasy. jak jesteś zdesperowany to -- jak już doradzono -- możesz dodać go do ignora, ale to dziecinada. uprawianie dyskusji też raczej jest bez sensu bo chyba sam już zauważyłeś, że wiele postów stacha22 zwyczajnie jest ad personam. a to generuje kolejne ad personam z drugiej strony. moim zdaniem nie ma sensu w ogóle angażować się za bardzo w takie wątki, bo po pierwsze nic nie wskórasz a po drugie stracisz trochę zdrowia i pewnie dużo czasu :) takie wątki nie są od dyskutowania tylko raczej od wzajemnego napierdzielania się w tematach, które bardzo różnią ludzi. jak lubisz coś takiego to działaj, będziesz stachem22-inaczej :) dziwi mnie tylko, że administracja forum jakoś nie reaguje i zarówno idea forum jak i poziom prowadzonych dyskusji na tym cierpi IMHO, szczególnie w dziale ogólnym.
Re: dobra zmiana
geos pisze: dziwi mnie tylko, że administracja forum jakoś nie reaguje
Mnie nie dziwi, bo uważam to za normę.
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.
- stach22
- 6 gwiazdek
- Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
- Polubił: 203 razy
- Polubione posty: 485 razy
Re: dobra zmiana
Łał, jaka pogłębiona analiza mojej skromnej osoby
doprawdy nie zasługuję 




-
bojar
- 6 gwiazdek
- Lokalizacja: warszawski-zachodni
- Auto: forester 2,5XT,Q5
- Polubił: 84 razy
- Polubione posty: 234 razy
Re: dobra zmiana
I do kogo to piszesz ?geos pisze:euyot.........
Administracja nie jest od tego,przynajmniej na tym forum.geos pisze: dziwi mnie tylko, że administracja forum jakoś nie reaguje .
To nie jest jedyne forum subaru,zawsze możesz się przenieść ew. podnieść poziom dyskusji i nie uczestniczyć w niej.geos pisze: zarówno idea forum jak i poziom prowadzonych dyskusji na tym cierpi IMHO, szczególnie w dziale ogólnym.
P.S. A że Ci się chciało przeprowadzać taką lustrację stach 22, "ciekawe czemu ma to służyć " ?

Re: dobra zmiana
geos pisze:euyot, popatrz na statystyki, są ogólnie dostępne... stach22 zarejestrował się jakieś dwa lata temu. napisał 1895 postów co daje mu niezłą średnią dzienną w tym okresie i powiedziałbym, że fenomenalną w ostatnich miesiącach. w dziale ogólnym ma 1890 postów. w dziale technicznym 1 (słownie: jeden). chyba wniosek nasuwa się sam... raczej nie jest to ktoś zainteresowany subaru lub subarupodobnymi tematami. po prostu znalazł to forum i się udziela niemerytorycznie w dziale, który ma takie przeznaczenie. sugestie, że może robi to komuś lub za pieniądze są bez sensu. po prostu rewolucja technologiczna niesie takie konsekwencje i wiele osób tak ma, że internet traktuje jako nieskończoną, niezapisaną kartę dla swojej twórczości.. takie czasy. jak jesteś zdesperowany to -- jak już doradzono -- możesz dodać go do ignora, ale to dziecinada. uprawianie dyskusji też raczej jest bez sensu bo chyba sam już zauważyłeś, że wiele postów stacha22 zwyczajnie jest ad personam. a to generuje kolejne ad personam z drugiej strony. moim zdaniem nie ma sensu w ogóle angażować się za bardzo w takie wątki, bo po pierwsze nic nie wskórasz a po drugie stracisz trochę zdrowia i pewnie dużo czasu :) takie wątki nie są od dyskutowania tylko raczej od wzajemnego napierdzielania się w tematach, które bardzo różnią ludzi. jak lubisz coś takiego to działaj, będziesz stachem22-inaczej :) dziwi mnie tylko, że administracja forum jakoś nie reaguje i zarówno idea forum jak i poziom prowadzonych dyskusji na tym cierpi IMHO, szczególnie w dziale ogólnym.
Niestety masz racje. Niemniej żeby być uczciwym profil ze stachem mamy podobny, jeno mam subaru. Na technicznym się nie znam wiec tylko czytam.
Tak jak pisałem chciałem na tym forum porozmawiać, ze sporo jest adwersarzy którzy maja inne poglądy (czasami blednie interpretowane jako poglądy stojące w opozycji). Chciałem trochę rzucić inne światło na to co się dzieje. Tak jak pisałem taka wymiana ubogaca... potem był jeden epizod który spowodował, ze zwróciłem uwagę, ze poziom co poniektórych jest niższy niż w liceum. No i powiem ci szczerze wkurwoa mnie niepotrzebnie takie okopanie się ma pozycjach. Zwłaszcza u ludzi uważających się za ludzi doświadczonych i na poziomie.
No i na boga reta. Wyzwiska od spamerow troli ciągłe sugestie o ułomności... sam się przyznawałem jak czegoś nie rozumiałem. To wszystko spowodowało, ze chciałem udowodnić, ze można dyskutować i pomijać ten aspekt... no i co? Ano zaczęto mnie "ignorować". Wiesz z jakiego powodu pierwszy raz? Za dwukrotne zdrobnienie pseudonimu. Nie wiem dlaczego np. Konto usunięte mnie zignorowała, ale za nią to nie trafisz...
Te sugestie to faktycznie są bez sensu, ale widzisz chodziło mi o wskazanie hipokryzji. Wielokrotnie zarzucano mi podobne działanie... równie irracjonalnie.
W regulaminie jest to chyba dozwolone. Ponadto to jest tam kilka wątków. Po za nimi jest normalne życie.
Natomiast jestem zdziwiony tolerowaniem gróźb i chamstwa.
No nie wiem co z tym zrobić, jak się całkiem zwinę to tak jakby wywiesić flagę białą. Jak będę drążył, to jeszcze "obrażę" jakiegoś mechanika i zostanę z nienaprawionym autem

Ostatnio zmieniony 18 gru 2016, o 11:25 przez euyot, łącznie zmieniany 1 raz.
„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
Re: dobra zmiana
bojar, nie i nie i nie.
„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
Re: dobra zmiana
wychodząc z takiego założenia to chyba trzeba było od samego początku nie drążyć tematów, bo teraz wszyscy wiedzą jakie masz poglądy a to wystarczy mechanikom, którzy się obrażają za/na Twoje poglądy.euyot pisze:No nie wiem co z tym zrobic, jak sie calkiem zwine to tak jakby wywiesic flage biala. Jak bede drazyl, to jeszcze "obraze" jakiegos mechanika i zostane z niemapraeoonym autem ;)
prędzej czy później "rozmowy" o polityce stają się zwykłym obrzucaniem błotem. niektórzy taką zabawą słodzą sobie gorycz porażki przy urnach. inni z kolei dosładzają swoje zwycięstwo tamże. cóż, co kto lubi... obie postawy znajdują rzesze zwolenników. taki współczesny romantyzm keyboard-warriorów :)
- stach22
- 6 gwiazdek
- Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
- Polubił: 203 razy
- Polubione posty: 485 razy
Re: dobra zmiana
W sumie to o czym my w ogóle mowimy?
Partia rządząca w niepełnej liczbie zamyka się w oddzielnej sali, nie dopuszcza do niej siłą posłów innych partii po czym przy pomocy pracowników służb sejmowych, bez światła kamer i bez dziennikarzy uchwalają to co chcą. Na koniec podpisuje listę kto chce. Tak to ma wyglądać?!
Partia rządząca w niepełnej liczbie zamyka się w oddzielnej sali, nie dopuszcza do niej siłą posłów innych partii po czym przy pomocy pracowników służb sejmowych, bez światła kamer i bez dziennikarzy uchwalają to co chcą. Na koniec podpisuje listę kto chce. Tak to ma wyglądać?!


Re: dobra zmiana
Ech. Wiesz. Ja to niby wszystko wiem, ale myslalem sobie subaru nie tanie to gimbazy nie bedzie. Wiesz dyskusja na poziomie bedzie...geos pisze:wychodząc z takiego założenia to chyba trzeba było od samego początku nie drążyć tematów, bo teraz wszyscy wiedzą jakie masz poglądy a to wystarczy mechanikom, którzy się obrażają za/na Twoje poglądy.euyot pisze:No nie wiem co z tym zrobic, jak sie calkiem zwine to tak jakby wywiesic flage biala. Jak bede drazyl, to jeszcze "obraze" jakiegos mechanika i zostane z niemapraeoonym autem ;)
prędzej czy później "rozmowy" o polityce stają się zwykłym obrzucaniem błotem. niektórzy taką zabawą słodzą sobie gorycz porażki przy urnach. inni z kolei dosładzają swoje zwycięstwo tamże. cóż, co kto lubi... obie postawy znajdują rzesze zwolenników. taki współczesny romantyzm keyboard-warriorów :)
Ale masz racje to niestety troche jak taplanie w blocie z prosieciem... jemu sie podoba a ty sie ubrudzisz.
Tyko to smutne.
„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
Re: dobra zmiana
Poslow niewpuszczono na spotkanie klubu pis (kazdy klub ma swoja sale, pis ma kolumnowa). Nikt nie chcial wejsc na glosowanie. Moze nie zajarzyli ze to juz teraz.stach22 pisze:W sumie to o czym my w ogóle mowimy?
Partia rządząca w niepełnej liczbie zamyka się w oddzielnej sali, nie dopuszcza do niej siłą posłów innych partii po czym przy pomocy pracowników służb sejmowych, bez światła kamer i bez dziennikarzy uchwalają to co chcą. Na koniec podpisuje listę kto chce. Tak to ma wyglądać?!
Kamery sa w sali.
Z ta lista to nie wiem jak bylo. Miejmy nadzoeje, ze wszystko o czym puszesz bedzie zgloszonone i wyjasnione.
„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
Re: dobra zmiana
euyot pisze: Poslow niewpuszczono na spotkanie klubu pis (kazdy klub ma swoja sale, pis ma kolumnowa). Nikt nie chcial wejsc na glosowanie. Moze nie zajarzyli ze to juz teraz.
Ale pelikan.

Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.
Re: dobra zmiana
jeden taki, to rzeczywiście nawet zabawne jest.leon pisze:Ale pelikan.
ale tego jest parę milionów. i to już jest mniej zabawne.
-
kordynator
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: ...od zawsze poddaje sie ostatni.
- Auto: XT 2014
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: dobra zmiana
Butapren vel Terlecki vel "Pies" w środowisku hipisów. Ksywka butapren od ulubionej używki 

Re: dobra zmiana
Sam jestes pelikan.leon pisze:euyot pisze: Poslow niewpuszczono na spotkanie klubu pis (kazdy klub ma swoja sale, pis ma kolumnowa). Nikt nie chcial wejsc na glosowanie. Moze nie zajarzyli ze to juz teraz.
Ale pelikan.

„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
Re: dobra zmiana
Obrazasz mnie? Dlaczego? Ladnie tak? W ogole ladnie tak obrazac? Wstyd...damaz pisze:jeden taki, to rzeczywiście nawet zabawne jest.leon pisze:Ale pelikan.
ale tego jest parę milionów. i to już jest mniej zabawne.

„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
Re: dobra zmiana
I kto komu grzebie w przeszlosci?kordynator pisze:Butapren vel Terlecki vel "Pies" w środowisku hipisów. Ksywka butapren od ulubionej używki
„Zawsze dotrzymuj słowa, nie kupuj rzeczy mielonych, bo pakują do nich również śmiecie, i nie oglądaj genitalnej pornografii, bo nabierzesz wzgardy wobec wszystkich kobiet, także wobec dam”
a
"Powaga zabija powoli"
a
"Powaga zabija powoli"
- stach22
- 6 gwiazdek
- Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
- Polubił: 203 razy
- Polubione posty: 485 razy
Re: dobra zmiana
Pan senator Terlecki, dziecko kwiatów. Podobno swego czasu osobiście wstawiał się za panem marszałkiem Kuchcinskim celem przyjęcia do środowiska hippisowskiego, nie za bardzo go tam chcieli. Ciekawe środowisko.
Jego z kolei ksywki to Penelopa i członek
https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/w ... ent=safari
Jego z kolei ksywki to Penelopa i członek

https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/w ... ent=safari


-
kordynator
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: ...od zawsze poddaje sie ostatni.
- Auto: XT 2014
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: dobra zmiana
Nie grzebie. Czytałem wspomnienia Kory i troszkę Maleńczuk poopowiadał o koledze "Psie". Sam miałem "punkową" młodość i spora cześć używek nie jest mi obca ;)euyot pisze:I kto komu grzebie w przeszlosci?kordynator pisze:Butapren vel Terlecki vel "Pies" w środowisku hipisów. Ksywka butapren od ulubionej używki